Cirkus Bukowsky – 6.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Cirkus Bukowsky

 

Bukowsky stojí na rozcestí. Chce být s Vesnou, ale dokud se nezbaví stínu Editina vraha, nebude mít klid. Nalézá její deník a v něm šokující informace. Bukowsky je blízko rozluštění, ale Barťák už objevil jeho úkryt. Cirkus není pro Bukowského bezpečné místo. Kuneš a major Srnka odhalí Barťákův a Tichého komplot, ale ani odposlech nezajistí dostatek důkazů. Tichý přechází do protiútoku, nechá unést Bukowského a nařídí ho spolu s Mikym Léblem zneškodnit. V poslední chvíli se oba zachrání. Kuneš se Srnkou vsadí vše na jednu kartu. Připraví rafinovanou, ale komplikovanou past. Vyjde to?…(Česká televize)

 

Loading

Cirkus Bukowsky – 5.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Cirkus Bukowsky

 

Bukowsky pro tentokrát unikl smrti o vlásek. Nerozvážně se totiž vrátil do Děčína za horkou stopou, ale byla to past. Spolu s mrtvolou Editina stalkera se Bukowsky probouzí v zamčeném autě na přejezdu, ke kterému se rychle blíží nákladní vlak. Chtěl ho boxer Miky Lébl zabít? A nebo mu naopak zachránil život? Bukowsky se opět ocitá v cele, obviněný z vraždy. Kuneš utíká z léčení, aby mu pomohl. Uklidí Bukowského k cirkusu a sám se vydává pátrat do Děčína. Zatímco Barťák zahlazuje stopy vedoucí k Tichému, Bukowsky v cirkuse naplno propadne kouzlu Vesny. Kuneš v Děčíně zpracuje Mikyho Lébla a přetáhne ho na svoji stranu…(Česká televize)

 

Loading

Cirkus Bukowsky – 4.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Cirkus Bukowsky

 

Bukowsky, sám sledován, hledá v Děčíně Editina vraha, stalkera. Její mobil je totiž plný výhružných zpráv. Do hledáčku se dostává bývalý přítel Edity, boxer Miky Lébl. Ten však v době vraždy zřejmě seděl ve vězení. Kuneš mezitím marně vzdoruje drilu protialkoholní léčby. Bukowsky je na všechno sám. V bezradnosti se obrací s prosbou o pomoc na Tichého, Editina otce. Je rázně odmítnut a potom jen o vlásek unikne smrti v přístavu. Je to náhoda? Bukowsky už ví, kdo je stalker. Měl by se vrátit k Vesně do cirkusu, ale cítí horkou stopu. Přes všechna varování zůstává v Děčíně. Osudová chyba…(Česká televize)

 

Loading

Cirkus Bukowsky – 3.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Cirkus Bukowsky

 

Bukowsky s Kunešem končí po dramatické honičce s dealerem Prozacem, který se zabije pádem ze střechy, v cele předběžného zadržení. Navíc se ukáže, že Prozac Editu zabít nemohl, protože v den vraždy měl vystoupení. Major Srnka zařídí propuštění obou z vazby pod podmínkou, že se Kuneš bude léčit ze závislosti na alkoholu. Barťák zjišťuje, že na Editu je stále deponován značný rodinný majetek. Její smrt se přesto snaží uzavřít jako sebevraždu. Kuneš se přizná, že Editu znal. Pak konečně odchází na léčení. Bukowského sbližování s dcerou principála Vesnou přeruší nález zpráv v Editině mobilu. Stopy vedou do Děčína. Bukowsky podezírá někoho z okruhu Editiných spolužáků. Opouští cirkus a netuší, že je někým sledován…(Česká televize)

 

Loading

Cirkus Bukowsky – 2.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

Cirkus Bukowsky

 

Sebevražda milenky se ukázala jako vražda a Bukowsky má problém. Přišel o práci, manželku i střechu nad hlavou. Skončil bez peněz v maringotce krachujícího cirkusu. Že mu navíc nefungují brzdy u auta, zjistí až během hrůzu nahánějící nehody. Do cirkusu za ním přijede detektiv Kuneš. Bukowsky se mu svěří, že ze smrti Edity Tiché podezírá dealera Prozaca. Společně se vrací pátrat do Prahy. Úplatný poručík Bartáček slibuje Editinu otci, že zastaví vyšetřování. Proč chce Tichý zastavit vyšetřování? Bukowsky s Kunešem chtějí případ rychle vyřešit a vrátit se ke svým starým životům. Z jejich planých nadějí je definitivně vyvede další mrtvý…(Česká televize)

 

Loading

Cirkus Bukowsky – 1.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

Cirkus Bukowsky

 

Jakmile se sebevražda milenky začne jevit jako vražda, je tu problém. Nestor Bukowsky přišel o práci, manželku, domov, jde po něm policie. Kriminalista Kuneš, který Nestora podezírá, má také problém. Musí nastoupit protialkoholní léčbu, jinak ho vyhodí z práce. Na rozdíl od nadřízených je přesvědčen, že Edita opravdu byla zavražděna. Místo nástupu na léčení se pouští do pátrání na vlastní pěst. Přes antipatie Bukowského a Kuneše je jasné, že jen jejich spojenectví může případ objasnit…(Česká televize)

 

Loading