Co ste hasiči – 7.díl – Jednotka v rozkladu

Přidej hodnocení

Co ste hasici

Velitel Petr se cítí být podveden svými parťáky a konečně opravdu podává rezignaci. Starosta jmenuje novým velitelem neschopného hajného Srníčka, který vyhodí Edu a Mirka a místo nich přivede další nemehla z hasičského sboru v Újezdě. Podaří se dát jednotku opět dohromady?…(TV Nova)

Loading

Co ste hasiči – 4.díl – Za Frantu!

5/5 - (2 {hlasů})

Co ste hasici

Jeden z dobrovolných hasičů je při zásahu zraněn, ovšem pojišťovna odmítá platit. Místní svůdník Eda využije náhodného setkání s půvabnou televizní reportérkou a začíná natáčení reportáže o obětavých a velmi skromných hrdinech. Hasič Mirek propadl další konspirační teorii a v celé vesnici není ani kapka octa…(TV Nova)

Loading

Co ste hasiči – 3.díl – Pálení čarodějnic

4.5/5 - (2 {hlasů})

Co ste hasici

Pálení čarodějnic bývá vždy událostí, při které se dobrovolní hasiči mohou opravdu blýsknout. Jenže tentokrát budou čarodějnice dvoje. Konkurenční jednotka z Újezda je ale parta nemehel. Podaří se veliteli hasičů z Horní konečně stihnout zásah u opravdového požáru?…(TV Nova)

Loading

Co ste hasiči – 2.díl – Bažina

4.5/5 - (4 {hlasů})

Co ste hasici

Petr zjistí, že mezi hasiči je někdo, kdo donáší starostovi, a rozhodne se práskače najít. Dědové Venca a Hynek jsou pořád jak malí kluci. Nejdříve Petrovi poradí fígl, který pomůže odhalit zrádce, a pak se rozhodnou zabavit geocachingem, tedy hledáním „kešek“ v lese. S vybitým mobilem to jde ale těžko. Tak těžko, že není problém zabloudit a nakonec uvíznout v bažině…(TV Nova)

Loading

Co ste hasiči – 1.díl – Hořící pták

5/5 - (1 {hlasů})

Co ste hasici

Petr Pospíšil je autobusák a šéf místních dobrovolných hasičů. Bohužel zase nestihl hasičský výjezd. Ve vesnici si z něj už utahují, a proto se rozhodne podat rezignaci. Kvůli arogantnímu starostovi Vladimíru Urbanovi, který hasičům odmítne výjezd proplatit, to ale prozatím musí odložit. Nejdříve je třeba starostu donutit, aby zaplatil fakturu za hašení pole. Podaří se to? A je možné, aby požár způsobil holub? Petrova syna mezitím okouzlí starostova dcera, kterou potkal po mnoha letech. Nový víkendový chalupář, nepraktický soudce Jára, se pod dohledem své přísné ženy Bětky snaží nafouknout a napustit bazén…(TV Nova)

Loading