Což takhle dát si víno – 8.díl – Vinařský speciál

Přidej hodnocení

Což takhle dát si víno

 

Silvestr se samozřejmě neobejde bez sektu. Ale víte, jak vybrat skutečně lahodný sekt za rozumnou cenu? A víte, jak se správně otevírá? To všechno vám prozradí Ondřej Novotný s odborníky na slovo vzaté!..(TV NOVA)

  

Což takhle dát si víno – 6.díl – Mělník

Přidej hodnocení

Což takhle dát si víno

V šestém díle zavítáme do Mělníka za nejznámějším vínem přímo od Ludmily! Ondra se nejdříve podívá do hlubokých a temných sklepů, aby nakonec vylezl na vrcholky v okolí Mělníka a dal si burčák z moderních sudů. Také divákům poradíme, jaké druhy burčáků si mohou dát a kolik cukru obsahují…(TV NOVA)

Což takhle dát si víno – 4.díl – Jaké víno se hodí

Přidej hodnocení

Což takhle dát si víno

Ondra bloudil v ulici mezi barevnými domy, v nichž nikdo nebydlí, a hledal muže, kterého nezná… Vypadá to jako úryvek z románu Franze Kafky, ale ve skutečnosti je to další díl série Což takhle dát si víno. Vždyť také ztracený mladík nakonec našel nejen svou cestu, ale také gurmánský orgasmus…(TV NOVA)

Což takhle dát si víno – 2.díl – Víno vylepší Váš vzhled

Přidej hodnocení

Což takhle dát si víno

Jaký vliv má víno na lidské zdraví? A je zdravější bílé nebo červené víno? Víno obsahuje desítky prvků, které napomáhají proti ucpávání věnčitých tepen, zvyšování cholesterolu a také proti srdečním chorobám. Pan Horák starší dokonce i tvrdí, že víno pomáhá i proti šedinám, a má pro to pádný důkaz! Sám popíjí vínko každý den a nemá ani jeden šedivý vlas…(TV NOVA)

Což takhle dát si víno – 1.díl – Znojmo

Přidej hodnocení

Což takhle dát si víno

Jsme čistě pivařský národ, nebo naopak kraj plný krásných vinohradů? Robinson Ondřej Novotný se vydává po Čechách a Moravě, aby našel pravdu o víně. Najde se dobré domácí víno za rozumnou cenu? A co je pravdy na tom, že Češi neumí červené víno? A jak se to víno vlastně pije? Je to věda nebo stačí znát několik málo tipů a můžete si užívat plnými doušky? Na to všechno a ještě víc odpoví Ondřej už v prvním díle, který se odehrává na Znojemsku s průvodcem a zároveň expertem Františkem Koudelou z VOC Znojmo. Začíná podzim a to znamená, že se bude konat nejedno vinobraní. Což takhle zavítat do Znojma na vinobraní, které se koná už v pátek 14.9. až do neděle 16.9.?…(TV NOVA)