Čtvrtá hvězda – 12.díl – Třináct sirotků

2.5/5 - (1 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

Tereza je vyhozena z hotelu, protože objednala nezletilému synovi majitele hotelu prostitutky. Ředitel Theodor zjistí, že majitelé hotelu o žádnou čtvrtou hvězdu nestojí. Když vidí zklamanou a poníženou Terezu, rozhodne se doposud apatický Theodor v jejím usilování pokračovat. Jak pro svoji bývalou ženu získat vytouženou čtvrtou hvězdu? Bude muset sehrát nejdůležitější partii mahjongu, kterou kdy hrál…(Česká televize)

 

 

Loading

Čtvrtá hvězda – 11.díl – Hodina H.

3.5/5 - (1 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

Do hotelu přijede mladý Wu, syn čínských majitelů hotelu. Neotesaný nezletilý spratek si přijel do Prahy prožít zasvěcující erotické dobrodružství. Vedení hotelu řeší morální dilema, zda mu jeho přání mohou splnit. Manažerka Tereza je blízko svému cíli získat pro hotel Meteor čtvrtou hvězdu. Stačí jen do pokojů ve třetím patře nainstalovat vany. K jejich koupi jí chybí pár desítek tisíc v rozpočtu a rozhazovačný Wu disponuje zlatou kreditní kartou…(Česká televize)

 

 

Loading

Čtvrtá hvězda – 10.díl – Ochránce smečky

3/5 - (1 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

Synek barmanky Jiřiny je šikanován ve škole. Jiřina požádá o pomoc údržbáře Davida, aby dal malému chlapci lekci sebeobrany. Proti tomu protestuje taxikář Jindřich, gay, který se o malého chlapce často a rád stará. Který princip ve výchově malého chlapce nakonec zvítězí? Mužský – reprezentovaný testosteronovým nabušencem Davidem, anebo mateřský – reprezentovaný jemným Jindřichem? Dozvíme se ve vypjaté scéně přepadení hotelové recepce…(Česká televize)

 

Loading

Čtvrtá hvězda – 9.díl – Zázrak

3.5/5 - (1 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

František má výčitky svědomí. Je na dlažbě a jeho nejlepší kámoš umrznul v mrazáku. Neví jak s pocitem viny zacházet. Zavolá si na pomoc svou duchovně založenou sestru, Štěpánovu maminku. Tu ale více zajímá, zda si její syn Štěpán v Praze konečně našel vážnou známost. Štěpán žádnou známost nemá, ač po ní velmi touží. Rafinovaně požádá Pavlínku, aby před matkou sehrála roli jeho snoubenky…(Česká televize)

 

 

Loading

Čtvrtá hvězda – 8.díl – Vyhazov

2/5 - (1 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

Recepční František naplánuje svůj zlodějský opus magnum. Rozhodne se vykrást hotelový mrazák a střelit maso Vietnamcům. Celá dobře naplánovaná loupež se však fatálně zvrtne. Manažerka Tereza si zoufá nad stavem hotelových financí a přemýšlí koho vyhodit. Poté, co se odhalí, kdo se pokusil hotel okrást, má Tereza alespoň v tomto případě jasno…(Česká televize)

 

 

Loading

Čtvrtá hvězda – 5.díl – Uran

2.5/5 - (1 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

Barmanka Jiřina je svobodná matka. S výchovou syna jí pomáhá kamarád, homosexuální taxikář Jindra. Jiřina touží po muži, a proto odpoví na inzerát v novinách. Přípravu schůzky „naslepo“ s ní prožívají i ostatní zaměstnanci hotelu. Na schůzku přijde potrhlý muž jménem Uran, který všechny, včetně Jiřiny, šokuje. Nakonec se však pro něj přeci jen najde jedno otevřené srdce…(Česká televize)

 

 

Loading

Čtvrtá hvězda – 4.díl – Nina

2/5 - (1 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

V hotelu se ubytuje světoznámá alternativní choreografka Nina, z čehož je recepční Pavlínka úplně paf. Její přítel, údržbář David, ale odmítá jít na představení výrazového tance, protože zrovna hraje jeho milovaná Sparta. Štěpán zase na představení jít chce, protože tajně Pavlínku miluje. Kdo a s kým nakonec představení zhlédne?…(Česká televize)

 

 

Loading

Čtvrtá hvězda – 3.díl – Zlatý důl

1.5/5 - (1 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

Recepční Štěpán je ředitelem hotelu Theodorem obdarován tajemným notýskem. Notýsek obsahuje kontakty, díky nimž může být práce recepčního opravdu výnosná. Jeho kšeftováním posedlý strýc František je tím rozladěn. Měl za to, že tento notýsek bude náležet jemu, jakožto déle sloužícímu zaměstnanci. Rozhodne se udělat cokoli, aby tajemný notes od svého synovce získal a neváhá využít služeb nebezpečného hluchého recidivisty Majora…(Česká televize)

 

 

Loading

Čtvrtá hvězda – 2.díl – Transformace

2/5 - (1 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

Manažerka Tereza opráší svou letitou touhu udělat z Hotelu Meteor čtyřhvězdičkový noblesní hotel. Údržbář David odmítá opravit poruchový výtah polské výroby. V hotelu je ubytován vozíčkář Benál, který je konfrontován s neochotou a neschopností personálu. Ústrky vygradují ve chvíli, kdy personál pojme podezření, že je nešťastný host nastrčeným špiclem vedení hotelu…(Česká televize)

 

 

Loading

Čtvrtá hvězda – 1.díl – Kytara

3.5/5 - (3 {hlasů})

Čtvrtá hvězda

O místo nočního recepčního v hotelu Meteor se uchází melancholický kytarista Štěpán. Jeho strýc František, který zde pracuje, mu práci zprostředkuje. František vede dvojí život: oficiálně je zkušený hotelový recepční, neoficiálně s hluchým zlodějem Majorem okrádají hotelové hosty. Nezkušeného Štěpána se pokusí využít jako zástěrku pro svoje nekalé rejdy…(Česká televize)

 

 

Loading