Dáma a král 3 – 12.díl – Dáma a kyvadlo

4/5 - (1 {hlasů})

Dáma a král

Lenka je nezvěstná a nikdo neví, že ji Richter uvěznil na dně studny, kde se skrýval poklad. Prokop s Milanem budou muset využít všech svých schopností, aby se k ní dostali před Richterem, který se s ní rozhodl skoncovat. Podaří se jim vyhrát souboj s časem a Lenku zachránit?…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 11.díl – Vražda nad zlato

Přidej hodnocení

Dáma a král

Člověk, který před lety zabil Lenčina otce, je brutálně zavražděn a podezření padne na Lenčinu matku. Lenka se pouští do pátrání na vlastní pěst a zjišťuje, že na pokladu mají zájem i další lidé, včetně Petrovského, mafiána Vysokaye i Richtera, se kterým má stále nevyřízené účty. Podaří se Lence dokázat matčinu nevinu a zjistit, kde otec poklad schoval? Seriál Dáma a Král sledujte každý čtvrtek na Nově…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 10.díl – Jaký otec, taková dcera

Přidej hodnocení

Dáma a král

V rybníku vedle Rudolfovy chalupy jsou nalezeny lidské ostatky Lenčina otce, který před lety zmizel. Lenka spolu se svou matkou, Milanem a Prokopem začíná rozplétat, co se v době, kdy otec zmizel, stalo a jak to souvisí s „pokladem“, který měl dostat přes hranice a zmizel spolu s ním. Podaří se jim zjistit, kdo otce zavraždil a odhalit souvislost s autem s německou SPZ, které je neustále sleduje?…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 9.díl – Na kolejích čeká smrt

Přidej hodnocení

Dáma a král

V metru je nalezena zohavená mrtvola údržbáře. Z vraždy je obviněn bezdomovec, který v metru přespával. Lenka společně s Prokopem a Milanem zjišťuje, že noční metro je svět sám pro sebe, ve kterém se pohybují bezdomovci, sprejeři, ale i zaměstnanci metra, které spojuje tajemství, jehož vyzrazení mohlo stát jednoho z nich život…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 8.díl – Někdo to rád horké

5/5 - (1 {hlasů})

Dáma a král

Na večeři pořádané pro milovníky nebezpečných chutí se otráví šest hostů. Šéfkuchař má od všech podepsáno, že riziko podstupují dobrovolně, i přesto žádá Lenku o pomoc. Brzy se ukáže, na vině nebylo žádné z jídel, ale jed. Podezření padá na všechny, kdo ten večer přišli s jídlem do styku. Podaří se Lence, Milanovi a Prokopovi zjistit, kdo mohl mít motiv zavraždit šest lidí?…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 7.díl – Smrtonosná hra

Přidej hodnocení

Dáma a král

Do kanceláře Černý, Braunová a spol. vtrhne žena opásaná trhavinami a trvá na tom, že Lenka musí očistit jejího muže, který byl obviněn z vraždy v nočním klubu. Lenka s Milanem se podvolí, pátrání jim však značně komplikuje fakt, že nemohou opustit kancelář a musí se spoléhat jen na ženino vyprávění…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 6.díl – Vražda řeckého kupce

Přidej hodnocení

Dáma a král

V archeologickém ústavu se mezi úlomky kostí najdou i ostatky, které jsou jen pár let staré. Patří bývalému zaměstnanci ústavu Costasovi, který byl zavražděn. Lenka s Milanem se pouští do pátrání a odhalují pokřivené vztahy mezi zaměstnanci ústavu i podezřelé nejasnosti ve výpovědích jednotlivých aktérů. Podaří se jim vypátrat, kdo a proč před lety vraždil?…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 5.díl – Vražedná setkání třetího druhu

Přidej hodnocení

Dáma a král

Vladimír Skoupil, předseda české astroarcheologické společnosti, zmizel. Jeho kolega a hlavní podezřelý tvrdí, že ho uneslo UFO a prosí Milana s Lenkou o pomoc. Lenka a spol. pomalu rozplétají komplikované vztahy mezi českými ufology i podezřelé okolnosti přistání UFO, které prý předcházelo Skoupilově zmizení. Podaří se jim odhalit pravdu i tentokrát?…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 4.díl – Obraz Filipa Kaisera

Přidej hodnocení

Dáma a král

Po odhalení Vaňurové jako střelkyně Lenka stále nenalézá klid. Je přesvědčená, že to ještě neskončilo. Poštou dostala fotky, kde je rudě zakroužkovaný i Prokop, který dostává ochranku, Lenka se však strachuje i o Milanovo bezpečí v nemocnici. Podaří se Lence ochránit své přátelé a usvědčit Richtera?…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 2.díl – Vražedná elegance

Přidej hodnocení

Dáma a král

Na módní přehlídce je přímo na mole zavražděn návrhář, kvůli náhlému výpadku elektřiny však nikdo neví, kdo mu osudovou ránu do srdce zasadil. Lenka s Milanem za pomoci Prokopa postupně odhalují rafinovaný plán i skryté důvody, které vedly k návrhářově smrti. Podaří se jim usvědčit vraha i tentokrát? Seriál Dáma a Král sledujte každý čtvrtek na Nově. Všechny epizody najdete na Voyo!…(TV NOVA)

Loading

Dáma a král 3 – 1.díl – Královský los

Přidej hodnocení

Dáma a král

Karel Slováček vyhraje v loterii půl milionu korun a svou výhrou se pochlubí před celou hospodou. Ještě tu noc je zavražděn. Výhru si po několika dnech přichází vyzvednout známý lichvář, který však tvrdí, že zavražděného v životě neviděl a tiket odkoupil přes prostředníka od jednoho ze svých dlužníků. Milan s Lenkou se pouštějí do rozplétání případu a pomalu odhalují, komu všemu ze Slováčkova okolí by se vyhrané peníze hodily. Nápomocen je jim i Prokop, který nastoupil do domácí vazby a i přes Černého nesouhlas se aktivit právnické kanceláře účastní na dálku. Podaří se jim společně najít vraha Slováčka…? Seriál Dáma a Král sledujte každý čtvrtek na Nově. Všechny epizody najdete na Voyo!…(TV NOVA)

Loading