Dámský gambit – 7.díl – Koncovka

  

Návštěva staré kamarádky pomůže Beth srovnat se s minulostí a ujasnit si priority. To všechno právě včas před největším zápasem její kariéry…(NETFLIX)

 

Dámský gambit – 6.díl – Odročení

  

Po tréninku s Bennym v New Yorku vyráží Beth do Paříže na odvetnou partii s Borgovem. Jedna divoká noc ji ale pošle na šikmou plochu zničujícího pití…(NETFLIX)

 

Dámský gambit – 5.díl – Vidlička

  

Otřesená Beth se doma v Kentucky setká s dávným soupeřem, který jí nabídne pomoc při přípravě na blížící se mistrovství USA…(NETFLIX)

 

Dámský gambit – 4.díl – Střední hra

  

Lekce ruštiny jsou jako brána do nového světa. Beth se v Mexico City utká s legendárním Borgovem a její matka se sbližuje se starým přítelem na dopisování…(NETFLIX)

 

Dámský gambit – 3.díl – Dvojpěšci

  

Turnaj v Cincinnati zajistí Beth a její matce hromadu příležitostí cestovat a přiláká pozornost médií. Beth se soustředí na US Open v Las Vegas…(NETFLIX)

 

Dámský gambit – 2.díl – Výměny

  

Mladá Beth si musí rychle zvykat na nový matoucí život na předměstí. Ve škole pak pozorně sleduje spolužáky a chystá plán, jak se dostat na šachový turnaj…(NETFLIX)

 

Dámský gambit – 1.díl – Zahájení

  

Beth se v devíti letech octla v sirotčinci, kde v sobě objeví mimořádné nadání pro šachy, a vypěstuje si u toho silnou závislost na sedativech, které tam dávají dětem…(NETFLIX)