Detektiv Endeavour Morse 2 – 4.díl – Proti všem

Morse a Thursday vyšetřují najednou dva případy: zmizení Tommyho Corka, chlapce z rozvrácené rodiny a vraždu novináře Erica Pettersona, který byl nalezen za podivných okolností na železniční trati. Navíc detektivové cítí, že je cosi shnilého ve vedení na policejní stanici v Oxfordu, a musí se k tomu nějak postavit…(Česká televize)

Detektiv Endeavour Morse 2 – 3.díl – Dávné hříchy

Oxfordské mlhy skrývají sériového vraha, škrtiče vdaných žen, které však nenosí snubní prsteny, a jejichž emocionální život byl nějakým způsobem obrácen vzhůru nohama. Endeavour s Thursdayem hledají shodné znaky, neboť musí rychle vytipovat budoucí oběť…(Česká televize)

Detektiv Endeavour Morse 2 – 2.díl – Vražda v muzeu

V oxfordském muzeu je nalezena mrtvola postaršího muže zavražděného starobylou zbraní. Vyšetřování zavede Endeavoura a Thursdaye ke studentce, která je pronásledována zjevením, dívkou v zakrvácených šatech. Ta jako jediná přežila vyvraždění rodiny před sto lety. S výročím tohoto zločinu je pravděpodobně spojeno i zmizení místní dívky. A nad vším se vznáší Chopinovo nokturno…(Česká televize)

Detektiv Endeavour Morse 2 – 1.díl – Návrat

V epizodě nazvané Návrat je oxfordská královna krásy brutálně napadena krátce potom, kdy na jiném místě skočí muž ze střechy oxfordské úřední budovy. Morse tuší, že se nejedná o obyčejnou sebevraždu…(Česká televize)