Detektiv Endeavour Morse 3 – 3.díl – Kořist

Přidej hodnocení

Detektiv Endeavour Morse

Nejprve beze stopy zmizí dánská dívka, au pair, která chodila do večerní školy, pak se z jednoho studenta po nočním mejdanu v přírodě najde jen ruka, z pozorovatele ptáků zbyl jen roztrhaný stan, a posléze je nalezeno potrhané tělo vědce. Morse nevěří na oxfordskou bestii, o které se vypráví různé zkazky. Celá policejní stanice včetně obyvatel je na nohou a honí po rozsáhlém parku něco, o čem neví, jak vypadá. A je Morsovi, aby nastavil hruď a chránil bezbranné…(Česká televize)

Loading

Detektiv Endeavour Morse 3 – 2.díl – Dům krásy

Přidej hodnocení

Detektiv Endeavour Morse

Při požáru a následném výbuchu zemře student umění. Morse má pochybnosti o tom, že šlo o nešťastnou náhodu. Náhlé úmrtí mladé ženy vede policejní pátrání do místního supermarketu, kde někdo dává střepy a jed do dětské výživy a dalších potravin. Další nitky spojují zločin s místní komunou nazvanou Dům krásy, ve které lidé žijí v harmonii, jedí, co vypěstují a pijí vodu ze studny, aneb jak to komentuje Thursday: „Tráva a volná láska, podle mých zkušeností vás přijde hodně draho…“…(Česká televize)

Loading

Detektiv Endeavour Morse 3 – 1.díl – Muž, který tam nebyl

Přidej hodnocení

Detektiv Endeavour Morse

Morse byl propuštěn z vězení a očištěn. Nemůže se vzpamatovat z této životní „zkušenosti“, a doslova se ztratí ze světa. Žije v chatce na panství svého bohatého spolužáka. Stýká se s jeho přáteli, chodí na večírky zlaté mládeže a přitom „stále cítí smrad z cely.“ To také řekne Thursdayovi, který ho nábádá, aby se vrátil do aktivní služby. V blízkém lese je totiž brutálně zavražděna mladá žena, a záhy zavražděn i jeden muž, kterého Morse znal ze školy…(Česká televize)

Loading