Detektiv Endeavour Morse 4 – 3.díl – Zmizelý

Přidej hodnocení

Detektiv Endeavour Morse

 

Prokleté lůžko číslo 10 v místní nemocnici. Příliš často z ní pacienty odvážejí, místo aby odešli po svých. Operace dopadla dobře, ale do rána pacient zemře, a primář tedy nařídí pitvu. Shodou nešťastných náhod se na toto lůžko dostane i šéf superintendant Bright, praskl mu vřed a byl ihned operován. Je sice neustále hlídán, ale co ty malé vpichy, které najde pečlivý koroner? Morse neví, co dřív, a přesto si najde čas, aby pátral po Thursdayově dceří…(Česká televize)

Loading

Detektiv Endeavour Morse 4 – 2.díl – Chvalozpěv

Přidej hodnocení

Detektiv Endeavour Morse

 

Na půdě Oxfordu se střetávají dva protipóly názorů na život a morálku. Paní Pettybonová, samozvaná ochránkyně dobrých mravů, morálky a správného výkladu bible má přednášky a dokonce vystupuje v diskusním pořadu. V přímém protikladu stojí rocková kapela, která v blízkém sídle zkouší, tvoří a užívá nevázaného života okořeněného lehkými i tvrdými drogami. Ctihodná paní Pettybonová dostane několik výhrůžek a Morse je přidělen, aby jí hlídal. Ovšem nemůže uhlídat i její okolí a především dceru, která má té přetvářky už plné zuby…(Česká televize)

Loading

Detektiv Endeavour Morse 4 – 1.díl – Šachová partie

5/5 - (1 {hlasů})

Detektiv Endeavour Morse

 

Morse se má dozvědět výsledek svých seržantských zkoušek. Pohřešovaný vědec je po třech týdnech nalezen utopený v kanále. V kapsách má kameny, ale Morse ani koroner nevěří, že by se jednalo o sebevraždu. Následují další utonulí, žena ve vaně a jeden muž v bazénu. A do toho pohledná ambiciózní novinářka, která se rozhodne získat informace o vraždách právě od Morse a „udělat“ se na tom jméno…(Česká televize)

Loading