Devadesátky – 6.díl – Přiznání

4.8/5 - (26 {hlasů})

Devadesátky

 

Rozsáhlé zatýkání a akce policejní zásahovky přivede na služebnu pestrou společnost podezřelých, kteří se podíleli na sérii brutálních vražd. Jaké jsou mezi nimi vztahy? Který z předvedených představuje nejslabší článek? A kdo z nich je střelcem, který zabil bodyguarda Jívu?…(Česká televize)

Loading

Devadesátky – 5.díl – Sudy

5/5 - (1 {hlasů})

Devadesátky

 

Je odklízení nepohodlných mrtvol nová forma podnikání podobně jako střelba na objednávku? Do jaké hloubky se dokáží ponořit policejní potápěči a co nakonec pachatele usvědčí? A podaří se policejní akci utajit, než ji média prozradí pachatelům?…(Česká televize)

Loading

Devadesátky – 4.díl – Přehrada

Přidej hodnocení

Devadesátky

 

Jen v Praze se stane přes padesát vražd ročně. Kam vlastně pachatelé odklízejí těla, která se nikdy nenašla? Příběh z časů, kdy dostat mafiána znamenalo se s ním kamarádit. Z dob, kdy vám bývalý kolega z přátelství nabízel lépe placené místo na druhé straně zákona…(Česká televize)

Loading

Devadesátky – 3.díl – Kleopatra

5/5 - (1 {hlasů})

Devadesátky

 

Do nepřehledných vztahů pražského podsvětí přicházejí noví lidé, kteří si chtějí urvat kus města pro sebe. Číňané si vyřizují spory mačetou, Albánci a Arméni po sobě střílí kvůli malicherným hádkám, čeští kriminálníci si posílají poštou výbušná zařízení… Má policie spolupracovat s podsvětím, které nabízí informace vedoucí k odhalení zločinů?…(Česká televize)

Loading

Devadesátky – 2.díl – Král diskoték

Přidej hodnocení

Devadesátky

 

Zastřelená manželka mafiána, majitele diskotéky, kde se scházejí popové celebrity. Policisté, kteří slouží na pražských obvodech, se už naučili jít vládcům podsvětí na ruku. Proto musí lidé z pražského oddělení vražd jednat na vlastní pěst… Na začátku devadesátých let hrálo každé policejní oddělení a každý policista sám za sebe. O to víc se cenili parťáci, na které bylo spolehnutí…(Česká televize)

Loading

Devadesátky – 1.díl – Poprava bodyguarda

5/5 - (1 {hlasů})

Devadesátky

 

Obávaný bodyguard je zastřelen v tiché ulici. Další nájemná vražda, kterou musí vyřešit pražské 1. oddělení. Vyřizují si tu účty vládci podsvětí? Zločinů přibývá, každý týden další mrtví, mafiáni mají pocit, že tahají za delší konec provazu, a mnohý z policistů přemýšlí, jestli nemá přejít na druhou stranu zákona…(Česká televize)

 

Loading