Dicte – kriminální reportérka – 9.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Když Dicte dělá rozhovor s významnou dánskou političkou, exploduje kus od nich bomba. Hrdinka je přesvědčená, že cílem útoku byla právě zpovídaná politička. Kdo by to ale dělal? A co by tím sledoval? Po Dicteině znovunalezeném synovi je vyhlášeno pátrání a vypadá to, že je mladík namočený ve velkých problémech. Dicte se však rozhodne, že syna musí najít dřív, než se to povede policii…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka – 8.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Dicte je společně s vyšetřovatelem Johnem na stopě vážného podezřelého. Během pátrání je však hrdinka ohrožena na životě a jen s obtížemi vyvázne. Její blízká kamarádka Anne se bojí říct o poměru, který si začala, ale nakonec se rozhodne sdělit celou nepříjemnou pravdu. Sama Dicte pak blíže poznává svého biologického syna, kterého byla nucena dát před lety k adopci a jemuž je teď připravena darovat ledvinu…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka – 7.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Dicte je na stopě gangu, který obchoduje s lidskými orgány, o jehož činnosti se dozvídáme více děsivých okolností. Zdá se, že síť je mnohem propletenější, než se zprvu zdálo. Zároveň se pak ozývá člověk z Dicteiny minulosti, po kterém roky neúspěšně pátrala. Shledání však není takové, jaké si ho představovala. Proč se dotyčný ozývá až nyní?…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka – 6.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Skoupý vyšetřovatel John Wagner začne s Dicte pod tlakem okolností konečně spolupracovat, ačkoli se k tomu od začátku stavěl velmi odmítavě. Tato nesourodá dvojice se tak snaží zjistit, kdo stojí za případem uneseného novorozence. Kromě toho se komplikuje také Dicteina osobní situace – do města totiž přijíždí její bývalý manžel, s nímž hrdinka nepřerušila styky, a kupuje si byt blízko jejímu současnému bydlišti…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka – 4.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Dicte – kriminální reportérka

V novinách vyjde text kritizující Dicte za to, že ačkoli hájí ženy a jejich děti, sama dala coby šestnáctiletá svého potomka k adopci. Hrdinka tuto informaci zatajila i před svým nejbližším okolím a teď čelí následkům tohoto letitého zamlčování. Především pak dospívající dcera Rose není schopna pochopit, jak mohla její matka něco takového udělat. Jejich vztah dostane výraznou trhlinu a citlivá Rose má pocit, že svou matku vlastně vůbec nezná…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka – 3.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Dicte – kriminální reportérka

Sestra Dicteiny sousedky záhadně zemře, přičemž případ vypadá na první pohled jako sebevražda. Jenže ženu někdo ve skutečnosti uškrtil a teprve pak naaranžoval tělo tak, aby to vypadalo jako dobrovolný odchod ze světa. Hlavní podezřelá je dcera zemřelé, jenomže pak do případu zasáhne další záhadná vražda. Oba zločiny spojuje zanedbaná péče o děti. Téma mateřství se pak proplétá také osobní linkou samotné Dicte; dozvídáme se víc o traumatické události před mnoha lety, kdy bylo hrdince coby šestnáctileté dívce odebráno dítě a následně postoupeno k adopci…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka – 2.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Dicte – kriminální reportérka

Reportérka Dicte hledá unesenou těhotnou Remzu, u níž existuje nebezpečí, že jí zločinecký gang odebere dosud nenarozené dítě. Stihne ženu nalézt dřív, než bude pozdě? Kromě toho se Dicte snaží napravit svou reptaci u kolegů z redakce, kteří se cítí podvedení tím, že hrdinka poskytla novinářské fotky policii. Zatímco oni v tom spatřují porušení etiky, Dicte to bere jako nutný strategický krok…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka – 1.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Dicte – kriminální reportérka

Reportérka Dicte se snaží zabydlet. Právě se totiž společně se svou dospívající dcerou Rose nastěhovala do svého rodného města. Poklidný začátek je však narušen nálezem mrtvého ženského těla, z něhož někdo vyřízl dítě. Krátce nato se Dicte seznamuje s další těhotnou Bosňankou jménem Remza, která se obává o svůj život. Poté, co je Remza unesena, není pochyb, že je celé obchodování s dětmi mnohem propracovanější a hlavně rozsáhlejší, než se zprvu zdálo. Dicte se coby novinářka snaží spolupracovat s místním vyšetřovatelem Johnem. Ten však podobnou kooperaci odmítá a informace si nechává pro sebe…(Česká televize)

Loading