Dobrá čtvrť 2 – 11.díl – Hrst levandule

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Katku převáží sanitka do nemocnice, kde se jí ujímá doktor Jakub Hanzlík. Když se dívka konečně probere z bezvědomí, je psychicky zcela na dně a ani trochu ji netěší, že jí lékaři zachránili život. Ví, že má Mrkváče a svoji minulost v Černobylu stále v zádech a že jim neunikne. Je jen otázkou času, kdy se její otec dozví, jak si před rokem vydělávala na drogy. Michal s Petrem se pokusí o útěk ze statku v horách a na Michala už brzy čeká hořké prozření, až se dozví, jakou roli hrála Danica v jejich únosu a jaký byl důvod jejího rychlého odjezdu z Čech. Ani Zuzaně se nevyhne závěrečné bilancování jejího vztahu s Petrem a trpká chvíle, kdy musí překonat sama sebe, aby měla sílu splnit si svůj životní sen…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 10.díl – Poslední kapka

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Peter s Michalem jsou uvězněni ve sklepení rozpadlého statku kdesi v horách, na samotě. Jejich situace se zdá beznadějná a Peter je přesvědčen, že za jejich únosem stojí Danica a podivná společnost gangsterů kolem ní. Nemají ani ponětí, co je čeká a co únosci chtějí. O tom, co se stalo s Petrem a Michalem, však Danica nic neví a ještě netuší, s jakou nabídkou za ní Dragan přichází. Hořká nabídka, kterou nelze odmítnout, čeká i Katku. Mrkváč ji totiž nechce jen tak pustit ze svých spárů a nebere na svoji oběť žádné ohledy…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 9.díl – Krok do prázdna

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Jediný večer stačil, aby se mezi Petrem a Zuzanou zase vzkřísilo v plné síle to, nad čím oba téměř před rokem zaklapli víko. Pořád se ještě milují, dokonce ještě víc než dřív. A Peter má teď navíc pocit, že už ho nevážou žádné závazky k rodině. Simona ho přece sama vyhání z domova a odstrkuje od sebe i od Šimona. S Michalem, který se odpoutává od rodiny a chystá se oženit s Danicou, se mu povedlo jen ustálit jejich vztahy na vzájemně korektním chladu, takže se tím víc fixuje na Zuzanu. Katka může být spokojená – v hypermarketu se doslova schovala sama před sebou a před svojí minulostí. Ale je to jen zdání, jen iluze, kterou už brzy rozbije na padrť člověk, kterého se Katka panicky bojí…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 8.díl – Nekonečné regály

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Katka už nechce dál pokračovat ve studiu a rozhodne se nastoupit do hypermarketu jako pomocná síla. Chce zmizet z Dobré čtvrti, zbavit se lidí, kteří ji znají a vědí, jakou na sobě nese vinu. Před velkým rozhodnutím stojí i děda Opelík. Všechno, o co tolik let usiloval, proč dřel až do úmoru a proč riskoval, celý ten jeho malý fastfoodek ztratil smysl. Všechno to přece dělal pro Honzu, pro toho nepraktického snílka a budoucího sociologa, aby se mu v životě dobře vedlo a najednou tu po vnukovi zbyl jen pytel se svršky, prázdný gauč, horolezecké lano, které mu nedokázalo zachránit život…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 7.díl – Velikonoce

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Honzova nešťastná smrt je tragickým zlomem v Katčině životě. Obviňuje se z jeho smrti a odřízne se od celého světa. Zavřená v bytě, jen se svým otcem a kocourem, odmítá návštěvy, nebere mobil ani Bondymu. Jako by ji přestalo těšit žít, jako by ztratila veškerou důvěru v budoucnost. S pocity marnosti a zoufalství se potýká i Peter, kterého Simona už nemůže ani vystát a nakonec ho vyštve z domova. Malý Šimon, který měl občerstvit jejich vztah a dát mu novou perspektivu, se stal příčinou jejich naprostého odcizení…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 6.díl – Poslední večer

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Katka chystá odjezd s Bondym do Francie, jen ještě musí sehnat peníze na cestu. Dlouho se nerozpakuje a rozhodne se ukrást otci jeden z jeho vzácnějších fotoaparátů. Teď už nebere ohledy na nikoho a na nic, hlavně, když bude s Bondym. Svobodná, volná a šťastná. Honza se jí ale nechce tak snadno vzdát a snaží se jakýmkoliv způsobem Katku přimět, aby se k němu vrátila. Nešťastná láska ho doslova rve na kusy a Honza už ztrácí veškerou sebeúctu, jen aby dostal Katku zpět. Šťastnější životní fázi prožívá Michal – po boku exkluzivní makedonské modelky Danici a s prací pro zpravodajskou agenturu se konečně cítí jako dospělý, úspěšný muž…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 5.díl – Šanghajský drak

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Katka se vrací domů po čtyřdenním tahu s Bondym a ještě je dotčená, že otec umíral strachy, jestli ji nepotkalo nějaké neštěstí. Cítí se teď tak silná a dospělá, že se ani dlouho nerozmýšlí, když jí Bondy navrhne, aby s ním odjela na půlroční cestu po západní Evropě. Dokonce je ochotná vzdát i maturitu, která je pro společnost ryzích technařů jen směšnou formalitou. Zuzana je pozvána primářem Paloušem na večeři a čeká ji překvapení, které nakonec oběma vyrazí dech. Kdo by řekl, že Zuzana a ten šaramantní pán mají k sobě blíž, než by si dokázali představit v nejdivočejších snech…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 4.díl – Svítání nad Pacifikem

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Katka už definitivně ztratila hlavu a v zápalu vášnivé lásky k Bondymu zapomíná brát ohledy na své nejbližší. Honza, otec i Zuzana, ani jeden z nich už pro ni nic neznamená, podlehla Bondymu jako před časem drogám. Když jí nabídne, aby s ním strávila čtyři dny na nepovoleném ravu, ani ji nenapadne otci nebo Honzovi zavolat, že odjíždí. A zoufalý Erhart už nemá kapacitu na to, věnovat se Jance, která si po jeho boku už připadá jako nudný inventář bytu. Jediný, kdo si nechce připustit, že Katka propadla nové lásce, je Honza. Hájí ji před dědou, před Zuzanou, hájil by ji třeba před celým světem. Jen si nepřiznat, že ztrácí svoje Kačátko jednou provždy…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 3.díl – Všechno, co se nepovedlo

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Osudová přitažlivost je horší než vzájemné přitahování dvou magnetů. Katka je Bondym doslova uhranutá. Tenhle kluk ji nehlídá, ani věčně nepoučuje a Katčin život najednou dostal zářivé barvy a vůni dobrodružství i vášně. Dobrák Honza se vedle systémáka Bondyho ztrácí před očima. Katka ale nemá dost odvahy na to, říct Honzovi, že se mezi nimi objevil někdo třetí. Zuzana se v nemocnici potkává s Petrem. A i když se oba snaží být věcní a rozumní, ani jeden z nich ještě nedokázal zapomenout, co je k sobě nedávno tak pevně poutalo…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 2.díl – Prázdné srdce

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Někdy stačí jediný krok a život se obrátí naruby. Katka udělá fatální chybu, když vyrazí na výroční mejdan v Černobylu. Samozřejmě se tu setkává s Mrkváčem, z jehož spárů ji v poslední chvíli zachrání střapatý kluk s pořádně pádnou pěstí – Bondy. Studená sprcha čeká i Zuzanu – na večírku Filexi už ji nikdo nevítá, její sláva dávno pohasla a navíc je ještě terčem vtipů partičky postarších seladonů, mezi nimiž vyniká vysoký muž s ironickým úsměvem. Primář Palouš. Nejhorší chvíle však prožívá Simona Koreňová. Za dramatických okolností předčasně porodí chlapečka, který musí první týdny doslova bojovat o život…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť 2 – 1.díl – Silvestrovské nalhávání

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Je právě 30. prosince a na gymnáziu probíhá florbalový turnaj, na který dorazili i loňští absolventi. Zuzana, která se nedostala na vysněnou medicínu a pracuje jako sanitářka, Honza, který studuje sociologii a pomáhá dědečkovi se Speedy Johnem. Dokonce se objevuje i Michal, který dorazil ze Švédska na vánoční prázdniny. Nikdo však zatím ještě neví, že přijel natrvalo. Nechybí samozřejmě ani Katka, která opakuje čtvrtý ročník gymnázia, poctivě abstinuje a chodí s Honzou. Ale i když se upřímně snaží vrátit vše do normálu, psychicky ji ničí permanentní dohled otce a jejích přátel, kteří ji stále hlídají a pozorují. Jaký bude vstup našich hrdinů do nového roku?…(Česká televize)

Loading