Dobrá čtvrť – 11.díl – Poslední zvonění

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Všechny nezvratné pravdy dětství přestaly platit. Rodiče se rozvádějí, lidé umírají, ti nejbližší si dokáží ubližovat tím nejhorším způsobem. A Dobrá čtvrť nemusí být zdaleka tak idylická, jak se kdysi Zuzaně zdálo. Když se nyní, a doufá, že už navždy, vrací do Dobré čtvrti, je to jiný člověk. Vyzrálejší, poučený, popálený vlastními krutostmi a prohrami. Dokáže se už dokonce podívat do očí Michalovi a odpustit Katce. I sama sobě…(Česká televize)

 

Loading

Dobrá čtvrť – 10.díl – Blýskání na horší časy

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Dokáže Michal sebrat sílu, aby před matkou utajil zatím největší zklamání a bolest svého života? Možná jí bude mít mnohem víc, než by sám od sebe čekal. Ale nikdo mu teď nemůže pomoci, i když by asi všichni moc chtěli. Nikdo nedokáže pomoci ani Katce, která padá do propasti a odmítá všechny pokusy svého okolí svůj pád zbrzdit. Je v tom stejně sama jako Michal. A stejně jako Zuzana, která znovu utíká z domova…(Česká televize)

 

Loading

Dobrá čtvrť – 9.díl – Do druhého kola

4/5 - (1 {hlasů})

Dobrá čtvrť

Hned po začátku nového roku přichází jedna z velkých událostí, která předchází „zkoušce z dospělosti“. Maturitní ples je jen jednou za život a krásné i smutné zážitky z něj nic nevymaže. Studenti, kantoři i rodiče si ho užívají plnými doušky a se vším všudy. Potkat se tu musí i Peter se Zuzanou. Dokáží škrtnout to, co mezi nimi bylo? Proč se rozhodne Katka utéct z plesu bez vysvětlení, bez rozloučení? Jsou ale věci, před kterými neunikne. Tím spíše, když se uchýlí k tomu nejhoršímu možnému způsobu…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť – 8.díl – Poprvé a naposled

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Michal se chystá na přijímací zkoušky na FAMU, i když ho pronásledují výčitky svědomí. Není snadné obejít tak autoritativního otce, jako je Peter. Zato Zuzana má najednou před sebou snadnou volbu. Teď už si nemusí dělat výčitky ani kvůli Petrovi ani kvůli Michalovi. Její domov je ale po otčímově návratu plný smutku a neštěstí, se kterým se všichni společně snaží smířit. Vůbec nejtěžší to asi bude pro Zuzaninu matku. O svém životě měla docela jiné představy. Honza se snaží vytáhnout Katku z průšvihu – ta ho ale krutě od sebe odhání a ještě agresivnější je na své nejbližší. Nespravedlivě obviňuje ze spiknutí snad celý svět…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť – 7.díl – Nejsmutnější Vánoce

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Jakoby se letos v Dobré čtvrti soutěžilo, kdo si pořídí smutnější Vánoce. Profesorka Svobodová, se kterou se ve zlém rozešel Honys, se stává obětí pronásledování a psychického teroru. Katka po trpké zkušenosti s Prachařem a po těžké roztržce s otcem propadá smutku a možná i něčemu horšímu. Honza marně čeká na své rodiče, kteří se nemohou na Vánoce vrátit domů. A Zuzana nakonec zůstala v panelovém bytě sama s oběma brášky…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť – 6.díl – Čas adventní

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Vánoční svátky se blíží a nadílka v Dobré čtvrti začíná se značným předstihem. Haselbachovi mají důvod k radosti, když Zuzanin otec získává díky Petrovi Koreňovi práci v Německu. Michal řeší problém, jestli si má podat přihlášku na FAMU proti otcově vůli a potřeboval by víc odvahy. Jeho matka Simona mu ji dodává, kolik jenom může. Katka má konečně vztah, o který se zdánlivě s nikým nemusí dělit. Pro Honzu budou největším dárkem rodiče, kteří by měli na vánoční svátky přijet domů. Zato paní profesorka Svobodová by měla poprvé v životě trávit Vánoce s někým jiným, než s maminkou. A Zuzana? Ta dostává pozvání k velmi netradičnímu výletu…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť – 5.díl – Anděl na zemi

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Když zradí nejlepší kamarádka, bolí to nejvíc. Zuzana v jediné chvíli ztrácí nejen Katku, ale i Honzu. Tím spíš se upíná k Michalovi, který je do ní zamilovaný až po uši. Všichni jsou přesvědčeni o Katčině vině a nikdo jí nevěří. A kdo zná pravdu, nepromluví. Katka je zoufalá, všichni se k ní otočili zády. K osudovému setkání dojde na velké párty, spojené se křtem luxusního kalendáře se Zuzaninými akty. Všichni přítomní muži očima mlsně svlékají andělsky nevinnou, krásnou blondýnu. Jeden z nich ještě netuší, že tenhle večer začíná malá soukromá jízda do pekel…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť – 4.díl – Narozeniny k nezaplacení

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Tak velká nabídka se nedá odmítnout. Zuzana nafotí kolekci aktů pro luxusní kalendář a rázem se před ní otevírá nový svět, do života jí vstupují noví lidé. Holka v džínách se mění v elegantní slečnu. Je to jako sen. Dokonce dostane nečekaně nabídku, aby se ze školního kabinetu přestěhovala do vilové čtvrti, k třídní profesorce. Ve chvíli, kdy u Michala začíná velký mejdan, odjíždí Zuzana slavit svoje narozeniny domů, za svými rodiči a brášky. Zdá se, že období věčné smůly končí. Ale vždycky jsou nějaká ale. Pro Zuzanu, stejně jako pro Katku, Michala, Honzu i profesorku Svobodovou…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť – 3.díl – Pandořina skříňka

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Život na zapřenou v kabinetu není zrovna pohodlný, ale Zuzana už není žádná rozmazlená slečna. Aby si na svou samostatnost vydělala, chodí po vyučování do hospody roznášet pivo. Její sen o studiu medicíny se začíná vzdalovat s každým vyučovacím dnem. Honza je sice neustále v pohotovosti, vždy připraven pomoci, ale písemky za Zuzanu nenapíše. Navíc paní profesorka najde každý tahák a podvody tvrdě trestá. Nekompromisně trvá na tom, aby její studenti šli k maturitě připraveni. Zuzana dostane lukrativní nabídku, aby se stala tváří jedné firmy a aby pro jejich luxusní kalendář nafotila kolekci aktů. Rozhodnout by se měla co nejdříve. Zuzaninu kamarádku Katku nic z toho nezajímá, prožívá si svoji první velikou lásku…(Česká televize)

Loading

Dobrá čtvrť – 2.díl – Na vlastních nohách

Přidej hodnocení

Dobrá čtvrť

Po útěku z domova musí Zuzana řešit hned dva problémy najednou. Potřebuje nejenom bydlení, ale taky peníze na živobytí. Jenže jakou práci najít, aby při ní měla dost času na studium? Jenom pevná vůle nestačí, chce to i velkou dávku štěstí a Zuzana je spíš smolař. Katka by ji ubytovala nejraději u sebe doma, jenže její otec je proti. Ještě že je tady věrný kamarád Honza a jeho úžasný děda. Jenže ani tenhle nocleh nevydrží…(Česká televize)

 

Loading

Dobrá čtvrť – 1.díl – Zpátky domů

4.2/5 - (3 {hlasů})

Dobrá čtvrť

Vyprávění o osudech osmnáctileté Zuzany, která se s rodiči a malými brášky stěhuje z honosné vily, kde prožila své dětství, do stísněného panelového bytu, začíná setkáním se synem nového majitele vily Michalem. A to Zuzana ještě netuší, že s tímhle protivným klukem mají společně strávit ve stejné maturitní třídě celý školní rok?…(Česká televize)

 

Loading