Dobré ráno, Brno! 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Mirek přichází na Plíhala s výjimečným zdravotním zjištěním, avšak dostává pouze mlhavý slib do budoucnosti. Jeho mysl je zaplněna hněvem. Šmarda mu vzal práci i dceru. Mirek posílá anonymní zprávu a doufá, že se věci vrátí zpět na staré kolejnice. Andrea by se také ráda vrátila, a to do doby, kdy byla v práci oblíbená. Rodiče se chtějí podívat na televizní vysílání, ale od doby Mirkovy nehody se o ní nikdo nezmiňuje. Mirek se rozhodne navštívit Cyrila a doufá v příslib pomoci. Andreinými rodiči je však televize více zajímavá než jejich vlastní dcera….(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Dobré ráno, Brno! 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Šmardova fantastická kreativita přejímá kontrolu nad studiem. Cyril vytahuje skutečně vtipné historky, a Radčin slam-poetry experiment se stává prvním televizním virálem! Sledovanost šplhá vzhůru. Jediný, kdo změnu nesnese, je Mirek. Před nemocnicí, kam tajně chodí žebrat cigarety, potká bývalého bezdomovce Luboše, který nyní padělá doklady. Společně si dají skleničku vína. Pod vlivem alkoholu podepíše Mirek políček a vrací se domů. V důsledku všech těchto událostí získává Šmarda dvě věci – režisérskou smlouvu a spolubydlící Johanu….(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Dobré ráno, Brno! 2 – 1.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Praha nařizuje Brnu obnovit živé vysílání Dobrého rána. Plíhal se v rekordním časehnal celý štáb, ale bohužel nemá režiséra. Mirek Kurš je stále v kómatu po pádu z okna. Radka se o něj sice láskyplně stará, ale otec Johany stále vegetuje. Proto Václav Marhoul, který se nudí na chatě, míří do Brna. Brněnská ranní show ale není pro každého a Plíhal musí rychle najít náhradu za Marhoula. Vítek Šmarda se překvapivě hlásí. Prochází režijním testem, stíhne se projet s Johanou Kuršovou na skútru a další den usedá do režijní židle. V nemocnici mezitím opravili porouchanou anténu, sestřičky spouštějí televizní přijímače do ranního ticha a jedna z pacientů doslova ožívá touto změnou hladiny zvuku…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading