Dobré ráno, Brno! 2 – 8.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Někdo se vydává na tradiční ples České televize, jiný se chystá na premiéru Radčiného představení v divadle X10. Vítek a jeho přítel Jirka překvapí Johanu svým podnikatelským plánem. Osamělý Mirek na plese narazí na svou bývalou přítelkyni Jitku, která mu otevře oči. Andrea se seznámí s mužem osudovým a Horst obdrží od Plíhala důležitý úkol. Konec odhalí pravé přátelství mezi jednotlivými postavami…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Dobré ráno, Brno! 2 – 7.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Andrea touží po slávě na přední straně bulváru. Ale Cyril se otáčí v kruhu myšlenek, protože jak získat tolik peněz za tak málo práce? Johana zoufale hledá vzácnou sponku po své babičce a ničí byt i kancelář, aby ji našla. Cyril je nucen nakupovat kvůli focení a v kabinkách se náhodou setkává s bývalým přítelem, kterého celý život nesnášel…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Dobré ráno, Brno! 2 – 6.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Všichni zažívají podivné pocit deja vu, když Mirka vidí zpátky ve štábu. Králík šampion rozkrývá tajemství, které to vysvětluje. Mirek konečně promluví a Radka je naprosto zklamaná. Pája a Slávek se snaží vyřešit problémy s maskérkou Bohunou, ale jejich plán se zvrtne a večeře u Radky se také nevyvíjí podle očekávání. Kromě Vítka a Johany se nečekaně objevuje i Klára, která Mirka okupuje jeho postel…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Dobré ráno, Brno! 2 – 5.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Šmardo nevnímá rozvoz jídla jako nepodstatnou práci. Radka obdrží nabídku od pražského divadla a poprvé nemá čas na Mirka. On se však dokáže postarat sám a to funguje úžasně, až do dne otevřených dveří. Očekávané účinky garážové medicíny však nevzniknou. Mirek si myslí, že Slávek je hlupák a Alžběta se poprvé začne zamýšlet, co se ve skutečnosti děje v televizi v poslední době…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Dobré ráno, Brno! 2 – 4.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Mirek se raduje, že se mu podařilo do studia dostat svůj starý a zanedbaný gauč, ale teď potřebuje zajímavý obsah pro vysílání. Plíhal naléhavě požádal dramaturgyni AZ-kvízu, aby mu pomohla. Zvukaři Miki a Luki mají problémy v oddělení půjčování techniky. Namísto nahrávání vzácného křiku krátkonohé ropuchy, se musejí spokojit s kvíkáním kuny skalní. Cyril si myslí, že je to odporné, ale Andree to docela vyhovuje. Mirkův nový obsah vysílání působí jako cesta do pravěku, ale jeho pozice se zatím zdá být pevná…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Dobré ráno, Brno! 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Mirek přichází na Plíhala s výjimečným zdravotním zjištěním, avšak dostává pouze mlhavý slib do budoucnosti. Jeho mysl je zaplněna hněvem. Šmarda mu vzal práci i dceru. Mirek posílá anonymní zprávu a doufá, že se věci vrátí zpět na staré kolejnice. Andrea by se také ráda vrátila, a to do doby, kdy byla v práci oblíbená. Rodiče se chtějí podívat na televizní vysílání, ale od doby Mirkovy nehody se o ní nikdo nezmiňuje. Mirek se rozhodne navštívit Cyrila a doufá v příslib pomoci. Andreinými rodiči je však televize více zajímavá než jejich vlastní dcera….(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Dobré ráno, Brno! 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Šmardova fantastická kreativita přejímá kontrolu nad studiem. Cyril vytahuje skutečně vtipné historky, a Radčin slam-poetry experiment se stává prvním televizním virálem! Sledovanost šplhá vzhůru. Jediný, kdo změnu nesnese, je Mirek. Před nemocnicí, kam tajně chodí žebrat cigarety, potká bývalého bezdomovce Luboše, který nyní padělá doklady. Společně si dají skleničku vína. Pod vlivem alkoholu podepíše Mirek políček a vrací se domů. V důsledku všech těchto událostí získává Šmarda dvě věci – režisérskou smlouvu a spolubydlící Johanu….(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Dobré ráno, Brno! 2 – 1.díl

Přidej hodnocení

Dobré ráno, Brno!

Praha nařizuje Brnu obnovit živé vysílání Dobrého rána. Plíhal se v rekordním časehnal celý štáb, ale bohužel nemá režiséra. Mirek Kurš je stále v kómatu po pádu z okna. Radka se o něj sice láskyplně stará, ale otec Johany stále vegetuje. Proto Václav Marhoul, který se nudí na chatě, míří do Brna. Brněnská ranní show ale není pro každého a Plíhal musí rychle najít náhradu za Marhoula. Vítek Šmarda se překvapivě hlásí. Prochází režijním testem, stíhne se projet s Johanou Kuršovou na skútru a další den usedá do režijní židle. V nemocnici mezitím opravili porouchanou anténu, sestřičky spouštějí televizní přijímače do ranního ticha a jedna z pacientů doslova ožívá touto změnou hladiny zvuku…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading