Dobré zprávy – 31.díl – Stačily dvě rány

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Do Dolních Zahrádek se vrací Sabina. A všem je jasné, že to nebude jen tak. Jak zkomplikuje život Beránkovým? Mona čelí vydírání Krejčího. A stojí před zásadní otázkou. Bude nést následky toho, co způsobila nebo najde obětního beránka? Kuncova nevlastní dcera Diana přijíždí ze zahraničí. Proč tak náhle a bez oznámení předem?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 30.díl – Veřejné tajnosti

3.5/5 - (2 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Bára je nucena stále skrývat svůj vztah s Ondřejem před ostatními spolupracovníky. A začíná jí to dost štvát. Odhodlá se s tím svěřit Ondřejovi? Špína, kterou se rozhodla na Hermínu předat Mona Krejčímu, se ukázala jako mnohem drsnější, než Mona čekala. Jak moc to Hermínu zničí? Tomáš se rozhodne, že si Kuba svůj dluh odpracuje u Beránků. Jenže ti z toho moc nadšení nejsou. Co s ním budou dělat?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 29.díl – Tajemství

3.6/5 - (5 {hlasů})

Dobré zpravy

 

V Dolních zahrádkách přestala fungovat kanalizace, což je bohužel cítit už od časného rána. Kdo za to může? A kdo to bude řešit? Bára se ráno s Ondřejem dohodne, že jejich vztah budou ze začátku raději tajit. Jenže to ještě netuší, jak obtížné to občas bude. Mona urazí Mariána, který pod tlakem emocí předá Krejčímu kompromitující materiály na Monu. Ohrozí to její kariéru?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 28.díl – Polibek od gentlemana

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

O Báru se uchází Petr i Ondřej dohromady. Kdo z nich nakonec Báru vybojuje? Mirka stále Moně nezapomněla, jak s ní vyběhla a kšefty si začala dělat po své vlastní ose. A tak, když se naskytne příležitost se Moně pomstít, ihned toho využije. Amálu přivážejí Beránkovi z nemocnice. Šok z toho, že je Michal s Fany, přežila. Dokáže ale tuhle skutečnost přijmout?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 27.díl – Kompro!

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Ondřejovi s Bárou hledají důležité informace v kronikách starého Tomana. Sblíží je to? Mona stále váhá, jestli její vztah se Šimonem skutečně stojí za to. Fany a Michal jsou konečně spolu. Zažívají šťastné chvilky, ale přece jenom to má stále ještě jeden drobný háček. Kdo oznámí tetě Amále, že Fany už není s Tadeášem?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 26.díl – Je tohle pravá láska?

3.7/5 - (3 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Mona se zděšením zjišťuje, že nemá žádnou vhodnou svědkyni na svou svatbu! A tak začne pátrat po někom, kdo by byl vhodný nejen pro ni, ale obstál by i před kamerami. Fany je konečně volná. A všichni z Dolních Zahrádek začnou do Michala šít, že teď je ta chvíle, kdy o ni bojovat! Petr pozve Báru konečně na rande. Jak to dopadne? Budou si tihle dva rozumět?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 25.díl – Muži na kolenou

3/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Král dále ponižuje Monu. Jenže ta to už dál nevydrží a společně s Juldou vymyslí plán, jak Krále navždy odstavit. Fany je rozhozená. Michal jí potvrdil její domněnku, že Tadeáš je pouze záletník. Jak zareaguje? Ondřej se snaží ze své pozice nadřízeného věci připravit tak, aby Bára na Petra nemohla mít čas. Podaří se mu to, nebo na to Bára přijde?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 24.díl – Marián, Mistr humoru

2/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Mona má problém. Král se rozhodl, že její slávu využije pro své vlastní podnikatelské účely. Michal přestává zvládat vztah Tadeáše, a do toho mu Fany přijde oznámit věc, která ho nejspíš naštve. Ondřej kouká na Báru, která se začíná sbližovat s Petrem. Začne žárlit? Dojde mu, že o Báru stojí, nebo ji bude Petrovi přát?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 23.díl – Citové referendum

2/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Do redakce přichází nová posila v podobě zaslouženého žurnalisty Petra. Tadeáš opět bojuje o Fany. Že by to přestal být ten starý záletník, jak ho známe? A opravdu pochopil, že o Fany nechce přijít? Bára si ale v poslední době začíná stále víc rozumět s Ondřejem. Že by z toho nakonec mohlo něco být?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 22.díl – Na kolena

2/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Finální souboj stážistek je tady. Kateřina tlačí na Ondřeje, že musí rozhodnout. Zůstane tu jako stážista Bára? Nebo Jitka? Mona má problém. Král ji začne vydírat, že zveřejní jejich vztah. A Moně nezbyde nic jiného než se ponižovat, aby si zachránila vztah se Šimonem…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 21.díl – Ondřejova nová holka

3/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Ondřeje se opět snaží uhnat Anděla, ale Báře se podaří před manželem Anděly uhrát, že je jeho nová, tajná přítelkyně. Tomáš začne kout pikle proti lidem z Dolních Zahrádek. Protože s přehrady pro něj přeci jen můžou plynout pěkné peníze! Mona začíná přicházet o další kšefty. Má jasno, za tohle nemůže nikdo jiný než Král…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 20.díl – Zahrádecké zoufalky

2.7/5 - (6 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Tobiáš se na poslední chvíli snaží zahladit stopy po svém záletnictví před Fany. Tentokrát to ale nebude mít vůbec lehké! Mona se snaží zbavit Krále, ale nejde to tak snadno, jak si představovala, přeci jen hraje složitou šachovou partii s geniálním milionářem. A mezi Bárou a Ondřejem to přestane profesně fungovat a Báře hrozí vyhazov…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 18.díl – Získej svého náměstka

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Bára se společně se Šimonem zapojila do záchrany Dolních Zahrádek a Moně se to přestává líbit. Začíná na Báru žárlit, i když si to nechce přiznat. Michal se zase motá kolem Fany, ale Miluška mu jasně řekne, že on už svou chvíli promeškal!…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 17.díl – Plus jednička

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Večer se bude konat důležitá VIP párty, kde kdo z oboru není, jako by nic neznamenal. A samozřejmě je na párty i omezený počet lístků. Jitka je stejně jako Marián ochotná udělat cokoliv. Jitka se snaží ošarmit režiséra, zatímco Marián se rozhodne vydírat Monu. Kdo to nakonec zvládne a dostane se tam i Bára?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 16.díl – Chce to víc bulváru

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Jerry zjišťuje, že na poslední chvíli nemůže za svoji vesnici orodovat u náměstka a jediný, kdo má čas, je Čenda. Zvládne náměstka přesvědčit, že se přehrada nemá stavět? Michal stále přemýšlí, jestli se o svých citech svěřit Fany. Mezi Bárou a Jitkou nakonec dochází k finálnímu rozstřelu. Kdo zůstane v Dobrých zprávách, a kdo půjde z kola ven?…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 15.díl – Souboj o pozici

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Vypadá to, že Mona nakonec prohrála všechno. Nic s ní nechce mít Král ani Šimon. Zvládne ještě všechno zvrátit? Tobiáš se snaží před Fany zahladit stopy po svých záletech. Fany, prohlédni už konečně! A Jitka má za úkol vymyslet novou rubriku stejně jako Bára. Na prezentaci se ukáže, kdo je lepší…(TV PRIMA)

  

Dobré zprávy – 14.díl – Rošáda

3/5 - (2 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Mirka se vrací a Ondřej proti tomu nic nezmůže. Kateřina mu ale radí, ať vydrží ještě půl roku, pak nahradí její pozici. Bára se stává Kuncovým komplicem. Ten ji prosí, aby dál natáčela videa pro jeho nemocnou ženu. A Jitka slaví další úspěch. A to i přes to, že použila reportáž Báry. Jenže ta nemá důkazy na její obvinění…(TV PRIMA)