Dobré zprávy – 42.díl – Loučení

3/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Báru čeká zásadní rozhodnutí: chce skutečně odjet s Ondřejem do USA, nebo využít příležitosti, která se jí naskytla a kterou by mnozí označili jako životní? A jak se Bára k záskoku za Petra jako Zlatíčka vlastně dostala? Prsty v tom má samozřejmě Mona, ale proč? A co tím vlastně sleduje?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 41.díl – Chomout!

2/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Bára s Ondřejem jsou šťastni a myšlenkami už někde pod bájným nápisem Hollywood. Jenže Anděla ještě neřekla svoje poslední slovo. David si pozve Monu na kobereček a má pro ni šokující zprávu. Petrásek chystá s Leontýnou svatbu. Vše vypadá zalité sluncem, dokud se Petrásek nepřestane ozývat…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 40.díl – Svatba v přímém přenosu

3/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Nově příchozí David začíná v Dobrých zprávách hledat, kde by se dalo ušetřit, na což moderátoři nereagují moc dobře. Beránkovi se Sabinou mají jít k prvnímu soudnímu řízení. Zlatá svatba se blíží. A Mona se Šimon se těší, že ať už to dopadne jakkoliv, budou to mít za sebou. Jenže kdo bude oddán místo nich? A jak to vezmou diváci?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 39.díl – Andělé v Americe

4/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Bára s Ondřejem se chystají do L.A. Zbývá už jen jedno. Oznámit to doma Beránkovým. Mona pochybuje o Petrovi jako o Zlatíčku do jejich tandemu. Zadá si proto tajné fokusky, aby našla ideálního kandidáta. Bára se Šimonem vyšetřují. Dostali totiž zásadní informace, které by mohly zabránit přehradě…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 38.díl – Práce snů

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Za Ondřejem přichází znenadání Král s životní nabídkou, která se jen tak neodmítá. Jedna z firem, ve které má dost zásadní podíl, dělá videa na internet s obrovskou produkcí. Natáčení v Los Angeles. Chytne Ondřej takovou šanci za pačesy? Jerry se rozhoduje, že se Zelinkovými a Sabinou zatočí. Mirka hledá nového moderátora k Moně. Kdo to bude?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 37.díl – Slovo proti slovu

3/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Bára a Ondřej by nakonec měli bydlet spolu! Jenže Bára najednou začíná váhat. Proč? Ukazuje se, že Kuncová je skutečně na smrtelné posteli. Její stav se nelepší. A Kunc začíná být apatický. Amála se vyděsí, když zjistí, že Sabina sebrala milion a nedodržela svou část úmluvy. Jak teď z ní dostat peníze zpět? A co na to řeknou Beránkovi, až to zjistí?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 36.díl – Doupě neřesti

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Bára začíná být po předchozích zkušenostech ve vztahu s Ondřejem odtažitá. Ondřej to cítí a je mu jasné, že musí zabojovat. Mona neví, jak dál. Bez Šimona si přijde prázdná. Julda ji radí, že to má jednoduché řešení. Stačí si najít jiného chlapa, klidně jen na jednu noc a přijde na jiné myšlenky. Ale koho? Amála pro Fany našetřila milion a teď přemýšlí, jestli by ho měla dát Fany i Michalovi. Jenže po tak velké částce pase i Sabina. Podaří se ji Amálu ošálit?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 35.díl – Ultimátum

2/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Ondřej uklidňuje Báru, že problém „Anděla“ vyřešil a nemá se čeho bát. Je si tím ale samotný Ondřej jistý? Šimon nechce dál participovat na projektu Zlatíček, ale Mirka vytáhne smlouvu. Jak na to Šimon zareaguje? Zdravotní stav Kuncové se zhorší. A nikdo neví, zda přežije…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 34.díl – Štěnice

4/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

To, že Ondřej dokázal uklidnit tým Dobrých zpráv, aby přestal urážet Monu, ještě neznamená, že vše funguje, jak má. Jak to s celým týmem dopadne? Začnou si znovu důvěřovat? Diana zjistí, že Bára pomáhá Kuncovi s videi pro jeho ženu. Jak se zachová? A zatímco Ondřej řeší, co bude dál se Zlatou svatbou, Anděla dál pracuje na tom, aby se k ní vrátil…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 33.díl – Pavilon hyen

2/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Konečně je vztah Báry a Ondřeje oficiální. Jenže štěstí jí přišla překazit Anděla, Ondřejova bývalá přítelkyně, která se rozhodla o Ondřeje zabojovat. V redakci Dobrých zpráv mezitím dochází k totálnímu rozkladu. Vypadá to, že Zlatíčka, tedy Šimon a Mona, definitivně končí. Opravdu to neustojí? Nerdi, společně s Jerrym se snaží dál hledat, jestli tu náhodou v okolí nebyla stavba, která by se zatopením znehodnotila a překazila tak stavbu přehrady…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 32.díl – Velké odhalování

3/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Hermína se rozhodla vypátrat, kdo udal její dcerku před bulvárem. Mona se děsí. Bára je naštvaná, že kvůli jejich utajovanému vztahu musí mrzačit obsah Dobrých zpráv. Sabina dál pokračuje ve vydírání Beránků přes svojí dcerku Viktorku. Beránkovi to ničí. Ustoupí nebo se Sabině nakonec postaví?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 31.díl – Stačily dvě rány

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Do Dolních Zahrádek se vrací Sabina. A všem je jasné, že to nebude jen tak. Jak zkomplikuje život Beránkovým? Mona čelí vydírání Krejčího. A stojí před zásadní otázkou. Bude nést následky toho, co způsobila nebo najde obětního beránka? Kuncova nevlastní dcera Diana přijíždí ze zahraničí. Proč tak náhle a bez oznámení předem?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 30.díl – Veřejné tajnosti

3.5/5 - (2 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Bára je nucena stále skrývat svůj vztah s Ondřejem před ostatními spolupracovníky. A začíná jí to dost štvát. Odhodlá se s tím svěřit Ondřejovi? Špína, kterou se rozhodla na Hermínu předat Mona Krejčímu, se ukázala jako mnohem drsnější, než Mona čekala. Jak moc to Hermínu zničí? Tomáš se rozhodne, že si Kuba svůj dluh odpracuje u Beránků. Jenže ti z toho moc nadšení nejsou. Co s ním budou dělat?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 29.díl – Tajemství

3.6/5 - (5 {hlasů})

Dobré zpravy

 

V Dolních zahrádkách přestala fungovat kanalizace, což je bohužel cítit už od časného rána. Kdo za to může? A kdo to bude řešit? Bára se ráno s Ondřejem dohodne, že jejich vztah budou ze začátku raději tajit. Jenže to ještě netuší, jak obtížné to občas bude. Mona urazí Mariána, který pod tlakem emocí předá Krejčímu kompromitující materiály na Monu. Ohrozí to její kariéru?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 28.díl – Polibek od gentlemana

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

O Báru se uchází Petr i Ondřej dohromady. Kdo z nich nakonec Báru vybojuje? Mirka stále Moně nezapomněla, jak s ní vyběhla a kšefty si začala dělat po své vlastní ose. A tak, když se naskytne příležitost se Moně pomstít, ihned toho využije. Amálu přivážejí Beránkovi z nemocnice. Šok z toho, že je Michal s Fany, přežila. Dokáže ale tuhle skutečnost přijmout?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 27.díl – Kompro!

Přidej hodnocení

Dobré zpravy

 

Ondřejovi s Bárou hledají důležité informace v kronikách starého Tomana. Sblíží je to? Mona stále váhá, jestli její vztah se Šimonem skutečně stojí za to. Fany a Michal jsou konečně spolu. Zažívají šťastné chvilky, ale přece jenom to má stále ještě jeden drobný háček. Kdo oznámí tetě Amále, že Fany už není s Tadeášem?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 26.díl – Je tohle pravá láska?

3.7/5 - (3 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Mona se zděšením zjišťuje, že nemá žádnou vhodnou svědkyni na svou svatbu! A tak začne pátrat po někom, kdo by byl vhodný nejen pro ni, ale obstál by i před kamerami. Fany je konečně volná. A všichni z Dolních Zahrádek začnou do Michala šít, že teď je ta chvíle, kdy o ni bojovat! Petr pozve Báru konečně na rande. Jak to dopadne? Budou si tihle dva rozumět?…(TV PRIMA)

  

Loading

Dobré zprávy – 25.díl – Muži na kolenou

3/5 - (1 {hlasů})

Dobré zpravy

 

Král dále ponižuje Monu. Jenže ta to už dál nevydrží a společně s Juldou vymyslí plán, jak Krále navždy odstavit. Fany je rozhozená. Michal jí potvrdil její domněnku, že Tadeáš je pouze záletník. Jak zareaguje? Ondřej se snaží ze své pozice nadřízeného věci připravit tak, aby Bára na Petra nemohla mít čas. Podaří se mu to, nebo na to Bára přijde?…(TV PRIMA)

  

Loading