Dobrý doktor 2 – 18.díl – Trampolína

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun má v baru konflikt s mužem, který vyústí v mužovo zranění. Shaun jej doprovodí do nemocnice. Audrey a Neil zveřejnili svůj vztah. Morgan a Alex se starají o starou paní, která jim poskytuje rady do života. Dr. Glassman má pro Debbie překvapivý návrh. Shaunovi přátelé se snaží, aby se vyrovnal se ztrátou zaměstnání. Doktor Han je neústupný ohledně Shaunova propuštění, přestože za něj oroduje i doktor Andrews…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 17.díl – Zhrouceni

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaunn se stále nemůže smířit se svým novým postavením. Přestože má případ, který ho zaujal, přemýšlí, jak přesvědčit doktora Hana, aby ho přesunul zpět k chirurgii. Doktor Glassman čeká na výsledky, které ukáží, zda byla chemoterapie úspěšná. Audrey a Neil se obávají, že je Shaun viděl spolu, a řeší, jestli mají veřejně přiznat svůj vztah. Audrey má v péči miminko své kamarádky, u něhož testy odhalily překvapivou skutečnost. Rezidenti spolu s těmi nejlepšími lékaři pracují na případu muže s jen stěží operovatelným obrovitým nádorem. Rozdílnost mezi empatickou Claire a ambiciózní, pragmatickou Morgan je příčinou rostoucího napětí mezi nimi…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 16.díl – Víra

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun se snaží smířit s tím, že jej primář Han přeřadil na patologii, ale moc mu to nejde. Všichni z jeho bývalého týmu jsou mu oporou a snaží se za něj u primáře přimluvit. Ale bezúspěšně. Doktor Glassman dokončil chemoterapii a chce to oslavit s Debbie. Doktorka Lim a doktor Park mají na starost ženu, která má pocit, že umírá. Doktorka Browne s doktorkou Reznick se starají o pastora, jenž si bolesti z leukemie „užívá“, neboť je považuje za svůj trest…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 15.díl – Risk a odměna

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Na chirurgickém oddělení je nový primář, který se hned vrhne do práce. Doktorka Lim provádí císařský řez u maminky, jejíž dcera má genetickou vadu – většina orgánů jí nefunguje správně a střeva jí vedou z těla ven. Shaun kvůli novém primáři zažívá těžké chvilky. Stejně tak doktor Melendez, jenž byl proti své vůli přiřazen k zámožnému pacientovi. Doktor Glassman chodí na chemoterapie, kde se s ním snaží přátelit jeden z pacientů…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 14.díl – Tváře

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Do nemocnice přivezou čtrnáctiletou oběť dopravní nehody, u jejíž operace se setkají dr. Melendez a dr. Limová, což vyústí v konflikt mezi nimi. Matku oběti čeká mimořádně těžké rozhodování. Tým lékařů se chystá na náročnou operaci, která má znetvořené šestnáctileté dívce navrátit obličej. U tohoto případu je potřeba brát ohled na trauma pacientky i rodiny…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 13.díl – Srdce

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Dr. Glassman špatně snáší chemoterapii a Shaunovy pokusy pomoci mu situaci neulehčují. V Shaunově a Leině bytě se stále častěji objevuje Lein nový přítel. Alex poví Claire o Mie. Neil, Alex a Claire pečují o ženu s mechanickým srdcem a komplikovanými rodinnými vztahy. Pacientkou Limové, Morgana a Shauna je autistická žena, která bydlí s dalším autistou. Morgan je z případu rozpačitá…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 12.díl – Následky

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Zatímco rezidenti mají den volna, v nemocnici probíhá vyšetřování postupu při karanténě. Dr. Andrews je pod tlakem, protože kontrolorka z lékařské komise požaduje vyhození tří doktorů pro pochybení. Mezi nimi je i Shaun. Limová odmítá jakýkoliv Neilův projev laskavosti. Shaun je znepokojen tím, že dr. Glassman odchází hned po zákroku z nemocnice, a chce zůstat s ním. O Shaunovu společnost ale stojí i Lea. Oba je pozve na oběd a zdá se, že si Shaun může dělat naději na její lásku. To však padá, když si Lea domů přivede přítele. Alex by rád napravil vztah se svou ženou a docela se mu to daří. Morgan požádá Claire, aby s ní posnídala, brzy ale obě vyrážejí na pomoc Claiřině matce, která se stěhuje od svého přítele…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 11.díl – Karanténa 2/2

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Zatímco pacienti v karanténě panikaří, dr. Limová upadla do bezvědomí a Morgan provádí nouzovou operaci, Shaun se zhroutil. Alexův syn Kellan má záchvat a Alex neváhá proniknout do karantény. Dr. Melendez a Claire resuscitují pacienta, přestože si to nepřál, a Neil se snaží vymyslet způsob, jak provést transplantaci kostní dřeně, i když je dárce – pacientův odcizený otec – v karanténě. Dr. Limová i Morgan se musí vyrovnat s tím, že Limová pravděpodobně zemře. V karanténě je nutné provést několik lékařských zákroků a kvůli nedostatku personálu musí pomáhat i sami pacienti. Dr. Glassman se nepohodne s Leou kvůli tomu, zda má říci Shaunovi o svém zdravotním stavu…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 10.díl – Karanténa 1/2

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Před Vánoci přivážejí na pohotovost dva pacienty, kteří právě přicestovali z Malajsie. Záhy se ukáže, že byli nakaženi virem, který se snadno šíří. Celá pohotovost tedy musí do karantény. Nákaza brzy postihne i záchranáře, který pacienty přivezl. Lékaři jsou bezmocní a brzy oba pacienti i záchranář umírají. Spolu s dr. Limovou, pacienty a jejich blízkými v karanténě uvíznou i Shaun a Morgan. Na chirurgii zatím čeká mladý muž na otce, který ho v dětství opustil a který mu má darovat kostní dřeň. Dr. Glassmana čeká na kontrolní vyšetření a po něm zjišťuje, že rakovina se vrátila. Nákaza postihne i dr. Limovou a Shaun se psychicky hroutí…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 9.díl – Empatie

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun a dr. Glassman se nepohodnou kvůli řidičskému průkazu, Glassman má totiž výpadky pozornosti a Shaun po něm chce, aby mu řidičák odevzdal. Shaun se také pokouší zlepšit své řidičské dovednosti a chce zjistit, jestli musí být dobrý lékař empatický. Dr. Andrews má brzy jmenovat nového šéfa chirurgie, takže se nejen na jednotlivé kandidáty uzavírají sázky, ale opět vyplave na povrch soutěživost mezi dr. Limovou a dr. Melendezem. Ta však přijde vniveč, protože dr. Andrews se rozhodne primářem zůstat, i když je ředitelem.

Loading

Dobrý doktor 2 – 8.díl – Historky

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Claire a Shaun se starají o ženu po dopravní nehodě, která, zdá se, podváděla svého manžela. Alex a Morgan mají v péči chlapce, jehož rodiče odmítají očkování. Oba doktoři se snaží změnit jejich postoj. Do sporu mezi Claire a dr. Melendezem vstupuje dr. Andrews. Dr. Blazeová chce zjistit, zda dr. Glassman po ozařování neztrácí paměť, ten to ale rozhodně popírá…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 7.díl – Hubert

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Lea a Shaun si vybírají domácího mazlíčka. Dr. Glassman má podstoupit další léčbu. Claire kvůli kamarádce s pokročilou rakovinou překousne svou hrdost a požádá o pomoc dr. Melendeze. Kamarádka ji poté zaskočí nečekanou žádostí. Shaun a Morgan se pokoušejí vyřešit situaci mezi dvěma bratry, z nichž jeden potřebuje ledvinu druhého…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 6.díl – Dvouvrstvý

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Lea a Shaun spolu začali bydlet. Shaunova potřeba přísného pořádku ale spolužití moc neulehčuje. Doktor Glassman byl propuštěn do domácího ošetřování.Vztahy mezi Claire a doktorem Melendezem jsou stále napjaté. Shaun a Morgan se rozcházejí v názoru, jak léčit houslistku se zápalem prstu…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 5.díl – Cukr

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun se těší na společné bydlení s Leou, ale ta s ním bydlet nechce. Claire, Morgan a dr. Melendez mají anorektickou pacientku, která potřebuje operaci srdce. Protože je zákrok příliš nebezpečný, musí pacientka nabrat na váze. To se však nedaří, a tak přichází Claire s neobvyklým řešením, operací mozku. Chce tak u ženy vyvolat potřebu jíst. To se podaří a žena může podstoupit operaci srdce. Homosexuální pacient Shauna, Alexe a dr. Limové tají před manželem informaci o své minulosti. Hlavně to, že podstoupil podvázání žaludku, aby zhubnul, s čímž hlavně Alex nesouhlasí. Nakonec se manžel pravdu dozví, a neznamená to, že by se muži rozešli. Shaun se snaží urychlit rekonvalescenci dr. Glassmana, sám nemá úspěch, a tak na doktora posílá jeho kamarádku Debbie, která si s ním poradí…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 2.díl – Střední cesta

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shau je zmatený z návratu Lein a snaží se jí vyhýbat. Raději se zaměří na údržbáře, o kterém je přesvědčený, že má rakovinu. Doktor Melendez chce, aby se Shaun naučil komunikovat s pacienty a jejich rodinami. Doktor Glassman váhá s výběrem chirurga pro svojí operaci mozku…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor 2 – 1.díl – Ahoj

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Doktor Andrews nastupuje do funkce ředitele nemocnice. Rád by nemocnici i sebe zviditelnil, a tak prosazuje mediálně vděčnou unikátní operaci srdce. Shaun a Jared jsou vysláni s pojízdnou ambulancí mezi bezdomovce…(NOVA LADY)

Loading