Dobrý doktor 4 – 20.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Lékaři provádějí operace v Guatemale. Poté, co Andrews prozradí, že jeho žena chodí s někým jiným, odevzdá snubní prsten, aby pomohl zaplatit za materiál potřebný k úspěšnému dokončení Bastionovy operace. Claiřině pacientce Edně je diagnostikována rakovina žlučníku. Když se u Edny objeví komplikace, Shaun povzbuzuje Claire, aby důvěřovala svým instinktům, díky čemuž Claire Ednu nakonec zachrání. Morgan musí operovat sama, přestože má silné bolesti v rukou. Park je poté nucen Morganinu operaci převzít.

Dobrý doktor 4 – 19.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Chirurgové spolu s Leou a Morgan vyrážejí pomoci do Guatemaly. Na místě je čeká srdceryvné posuzování a vybírání vhodných pacientů, kterým mohou provést operaci. Claire těžce prožívá, že nemůže pomoci všem. Shaun je ve svém živlu, ale Lea se trápí. Audrey se připlete k nečekané události. Vztah Alexe a Morgan je momentálně na bodu mrazu…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 18.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Audrey a Claire provádějí operaci holčičky, kterou její rodiče několik let odkládali. Možná tím ale dělali dceři medvědí službu. Morgan a Alex se ostře střetnou kvůli pacientovi, který svou depresi léčí pěstováním a užíváním halucinogenních hub. Claire tápe ve vztahu k otci, protože není schopna mu odpustit. Glassmannův střet s Debbie kvůli její zbrani vyústí v další konflikt, který přivede Glassmanna k zamyšlení nad svým postojem…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 17.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Zatímco Lea se doma trápí, Shaun se snaží zpracovat svou ztrátu návratem do práce. Všimne si pacienta po bypassu, který mu provedl uznávaný chirurg a Andrewsův mentor. Shaun věhlasného doktora obviní z chyby při operaci. Claire pečuje o vlivnou političku a svoji inspiraci, která se dostavila do nemocnice s nervovými tiky. Skeptická Morgan kritizuje pacientčino přetvařování a snahu o zachování příznivého veřejného mínění, ale Claire ji omlouvá…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 15.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Do nemocnice přivezou dva malé chlapce, kteří byli postřeleni při politických protestech. Lea obě matky uklidňuje, přičemž sama nervózně čeká na výsledky testu na těhotesnkou cukrovku. Matky se navíc pohádají kvůli rozdílným politickým názorům. Claire a Asher se pohádají kvůli vlastním politickým názorům, ale vyřeší to společnou večeří…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 14.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Lea a Shaun se chystají na porod, ale každý má odlišné představy. Shaun a Claire se starají o vojenskou pilotku, která potřebuje výměnu bederního kloubu. Morgan nutí Alexe, aby spal i s jinými ženami. Doufá, že tak se na ní nebude citově vázat…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 13.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun je zmatený ze všech změn souvisejících s Leiným těhotenstvím. Claire po letech navštíví otec a zkolabuje na prahu jejích dveří. Ona s ním ale nechce mít nic společného. Morgan odmítá jakýkoli náznak blízkosti s Alexem. Shaun a Asher mají na starosti tanečnici, která přišla s malým zraněním. Při operaci se ale objeví větší problém…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 12.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Lea je překvapená ze svého těhotenství. Do nemocnice je přijatý známý chirurg, který trpí třesem ruky. Ke všem se chová velmi arogantně. Diagnóza, kterou stanoví Shaun se mu vůbec nelíbí. Alex a Morgan mají spolupracovat na případu muže s bolestmi tváře. Moc se jim to ale nedaří…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 10.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Nemocnice čelí kybernetickému útoku a Lea se snaží obnovit systém. Morgan chceí nalézt dárce jater pro svou pacientku s downovým syndromem. Claire, Shaun a Olivie léčí známeho extrémního sportovce, který prodělal rakovinu a teď se věnuje charitě…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 9.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Do nemocnice přivezou zmatenou ženu. Claire se rozhodne nevěřit jejím tvrzením a v důsledku toho dojde u ženy ke komplikacím. Dalším pacientem je transgender muž s nádorem na mozku, u kterého se zjistí těhotenství. Glassman naléhá na Audrey, aby si vzala volno. Ta to ale odmítá…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 8.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Lea se děsí návštěvy svých rodičů, kteří by se měli seznámit se Shaunem. Ten hledá způsob, jak se na společnou večeři připravit.Do nemocnice je přijata čtrnáctiletá gymnastka, u níž se projevilo několik závažných komplikací. Její otec-trenér, který s ní má poněkud neobvyklý vztah, rovněž potřebuje náročný zásah chirurgů…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 7.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Audrey lže o své nehodě. Ricky zve Claire na kávu a ta si není jistá, jestli to je rande. Lea chce Shauna překvapit sexem ve sprše, ale spíše ho vyděsí. Později navíc Shaun zjistí, že mu tajila součást své minulosti. Pacientku, která už dvakrát přemohla rakovinu, doprovází manžel, který ale více pozornosti než ženě věnuje práci…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 6.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Audrey se při pokusu potlačit své pocity jízdou na motorce nachomýtne k oběti nehody. Muži se nárazem obnovilo zranění z války, ještě větším problémem pro tohoto válečného veterána je ale vážný posttraumatický stresový syndrom. Claire hledá řešení jeho problému…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 5.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun stále tápe v nové roli mentora a pokouší se své dovednosti zlepšit. Asher vyšetřuje svého prvního pacienta, baletního mistra, u kterého bohužel přehlédne aneurysma. Morgan se svého nového spolubydlícího Alexe pokouší přivést k šílenství strkáním nosu do jeho záležitostí…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 4.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun nechce pochopit, proč se k němu Lea nechce nastěhovat. Navíc má na starosti rezidentky Olivii a Jordan a shledává, že někoho učit pro něj není vůbec jednoduché. Společně se starají o ženu čekající dvojčata, která má závažné a neobvyklé potíže…(TV Nova)

Dobrý doktor 4 – 3.díl

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Rezidenti mají za úkol zhodnotit šest uchazečů o čtyři rezidentská místa. Nováčci jsou přizváni k pozorování případů. Andrews, Shaun a Alex se pokoušejí mladé dívce spravit deformovaná prsa, při operaci se ale objeví nečekaná komplikace…(TV Nova)