Dobrý doktor – 18.díl – Víc

5/5 - (5 {hlasů})

Dobrý doktor

Shaun chce obnovit přátelství s Glassmanmem, ale dozvídá se zprávu, se kterou se nemůže smířit. Rezidenti se starají o vysokoškolského studenta, u kterého se objevily nečekané komplikace. Jared a Alex se snaží vypátrat, co důležitého jim zatajil…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 17.díl – Úsměv

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Na operaci se chystá děvče, které neovládá mimické svaly. Shaun nechápe, proč by se měl, pouze kvůli úsměvu, pouštět do tak náročné a drahé operace. Claire a Morgan ošetřují ženu, která zanedbala pooperační péči…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 16.díl – Bolest

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Do nemocnice přichází jeden z prvních pacientů doktora Melendeze, ochrnutý Hunter. Claire má v práci nečekanou návštěvu. Doktor Andrews se stará o ženu po několika plastických operacích, která i přes riziko infekce trvá na zachování získaného vzhledu. Morgan se snaží dohodit Jaredovi místo v Denveru…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 15.díl – Srdečnost

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Nemocnice se chystá na charitativní ples. Další posilou rezidentského týmu je Alex Park, bývalý policista. Claire a Morgan si za vítězství v soutěži mohou vybrat pacienta. Morgan spolu se Shaunem připravují k operaci dívku, jejíž srdce roste mimo hrudní koš. Claire s Jaredem a Alexem pečují o chlapce se selhávajícími transplantovanými játry…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 14.díl – Ona

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun se více seznamuje s novým sousedem Kennym. K chirurgickému týmu se přidává ambiciózní rezidentka, Morgan Reznicková. Doktoři spolu ve dvou týmech soupeří, čí pacient bude spokojenější s poskytnutou péčí. Ani jeden z případů ale není tak jednoduchý, jak se na první pohled jeví…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 13.díl – Sedm důvodů

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun se zaměřuje na to, z jakých důvodů lidé lžou, on sám to prostě nedokáže, což mu mnohdy zkomplikuje život. Jedním z těch, kdo podle něj neříká pravdu, je pacientka s popáleninami, kterou má na starosti spolu s Andrewsem a Jaredem. Žena nakonec přiznává, že se popálila chemikálií, kterou jí přinesl bratr, aby si mohla podomácku vyrobit parfém…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 12.díl – Ostrovy – 2.část

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun se vrací do práce a všechny překvapí svými dalšími plány, se kterými se dr. Glassman jen těžko smiřuje. Po riskantním oddělení siamských dvojčat se objevily potíže. Jedna z dívek upadla do kómatu, druhá se probudila, ale i ona má závažné zdravotní komplikace. Celý lékařský tým horečně hledá řešení. Jared nechce dát svou kůži lacino. Jessica dochází k důležitému rozhodnutí…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 11.díl – Ostrovy – 1.část

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Doktor Glassman hledá Shauna, ale ten se mu vyhýbá. Lea vezme Shauna na výlet, aby si vyčistil hlavu. V nemocnici zatím budou doktor Melendez a Claire dělat transplantaci ledviny mezi jednovaječnými siamskými dvojčaty. Jared se snaží dosáhnout znovupřijetí do nemocnice. Melendez zvažuje, jaký zaujme postoj ke skutečnosti, že Jessica nechce mít děti…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 10.díl – Oběti

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Dr. Glassman tlačí na Shauna, aby spolupracoval s asistentkou, kterou mu našel. Shaun a Jared asistují u atraktivní operace dr. Andrewsovi a dr. Melendezovi. Na Claire zbyla operace u jiného chirurga, který zastává jiný přístup, než na jaký je Claire zvyklá…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 9.díl – Aspekty

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Dr. Glassman chce, aby si Shaun najal osobu, která mu bude pomáhat orientovat se v různých životních situacích. Ten však trvá na tom, aby mu pomáhal jen on, dr.Glassman. Nemocnice rozjíždí charitativní projekt, v rámci kterého byl vybrán africký chlapec s těžkým vrozeným onemocněním srdce a který má být v nemocnici léčen…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 8.díl – Jablko

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun je svědkem přepadení obchodu, které skončí dvěma zraněnými. Přítel zraněné dívky dává vinu Shaunovi. Claire má problém ošetřovat pachatele a dostane se do konfliktu s dr. Limovou. Dr. Glassman má o Shauna obavy…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 7.díl – 22 kroků

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Claire se snaží vyrovnat s následky opominutí, které zavinilo smrt pacientky. K tomu mají spolu se Shaunem plné ruce práce s autistickým pacientem. Jared má na starosti starého muže se selhávajícím srdcem, který před operací zmizí z pokoje…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 6.díl – Není falešná

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Všichni doktoři mají během noční směny plné ruce práce se zraněnými z havarovaného autobusu se svatebčany. Jared má na starosti těžce popálenou družičku. U ženicha, Shaunova pacienta, se rodiče a snoubenka nedokáží dohodnout, zda mu nechají amputovat nohu, nebo se má přistoupit k experimentální operaci. Claire vyráží za pacientkou do terénu a má šanci se blýsknout pohotovým zásahem…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 5.díl – 0,3 %

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Jared má na starosti pacienta po anafylaktickém šoku s bolestmi břicha, který má komplikovaný vztah se svým synem. Shaun na pohotovosti potká chlapce, který je mimořádně podobný jeho mrtvému bratrovi. Zlomenina, se kterou přišel, je zastíněna mnohem vážnější diagnózou, u chlapce objeví rakovinu. Shaun se nechce jen tak smířit s tím, že chlapec má umřít a dělá vše proto, aby dal chlapci alespoň naději…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 4.díl – Trubky

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Tým má na starosti těhotnou ženu, jejíž nenarozené dítě má nádor. Operace je ale téměř nemožná, neboť pacientka trpí vysokou srážlivostí krve. Shaun a Claire dostanou na starosti mladou dívku, která má na zevních genitáliích absces…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 3.díl – Oliver

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Claire a Shaun musí zajistit převoz dárcovského orgánu a Claire se přitom snaží porozumět způsobu, jak se Shaunem komunikovat. Andrews má provést plastickou operaci důležitého pacienta a je nucen, aby si na pomoc vzal Melendeze…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 2.díl – Výlet na horu Rushmore

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun má za úkol celý den provádět podřadné lékařské úkoly, jelikož jeho nadřízený Mendelez mu chce dát jasně najevo, že ho ve svém týmu nechce. Jenže Shaun vezme svoji práci opravdu vážně a někomu, kdo má být už propuštěn objedná drahá, zbytečná vyšetření. U jedné holčičky si je ale opravdu jist, že by mohla mít závažnou diagnózu…(NOVA LADY)

Loading

Dobrý doktor – 1.díl – Vůně spáleného jídla

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun Murphy, mladý chirurg s autismem se syndromem učence, se přesouvá z tichého venkova, aby se připojil k prestižní chirurgické jednotce ve velkém městě. Shaun, sám mírně ztracený ve světě „normálních lidí“, používá své mimořádné lékařské nadání, aby zachraňoval životy svých pacientů a zmírnil skepticismus svých kolegů…(NOVA LADY)

Loading