Dokonalý svět – 11.díl – Starý pes a nové kousky

2/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Marie se stěhuje z Oskarovy garsonky do Davidova vinohradského loftu. A s Mariinou skříní se stěhuje i Oskarův duch. Michelle konečně našla ideálního partnera, je čtyřnohý a slyší na jméno Dior. Po jednom náročném focení, které se završilo notnou dávkou whisky v baru, se Michelle s Davidem vsadí, že udělá z Marie opravdovou modelku…(TV Nova)

 

Dokonalý svět – 7.díl – Důkaz lásky

2/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Politik se přestává skrývat, dokonce Michelle doprovází do redakce. Ale Michelle to nestačí, chce pořádný důkaz lásky. Nejlépe být s ním vyfotografována na prvních stránkách časopisů coby iniciátorka charitativní módní přehlídky. Už se vidí, jak s ním a šéfem demokratů předává africkým dětem šek na jeden milion…(TV Nova)

 

Dokonalý svět – 6.díl – Proměna

1/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Grace připravuje v lázeňském wellnes centru nové číslo s tématem makeover. Jestli čtenářky na ženských magazínech něco milují, tak jsou to právě proměny obyčejných žen v superstar. Tým vizážistů a stylistů na nich pracuje tak důkladně, že je stěží doma poznají. Fotky před a po jsou pro všechny největším dobrodružstvím…(TV Nova)

 

Dokonalý svět – 5.díl – Musíš se víc snažit

1/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Marie se „zabydluje“ v nové roli módní asistentky a docela jí to jde. Zato Andrea bez pomoci matky nestíhá žádnou ze svých rolí, tak jak by chtěla. A focení na farmě se nedaří, modelka spadla z koně a o tom, že by si na něj znovu sedla, nechce ani slyšet. „Po ruce na place“ je jediná žena, jež se vejde do modelů, které se fotí. Marie! A fotoshop a retuš umějí zázraky…(TV Nova)