Dokonalý svět – 16.díl – Opravdová divočina

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Vladimír Maxa si počíhá na Alžbětu v kavárně a nabídne jí, aby se k němu nastěhovala. Alžběta s díky odmítne. Andrea zjistí, že je těhotná, to je teda šok!…(TV Nova)

 

 

 

Dokonalý svět – 15.díl – Kde tikají hodiny

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Marie se stěhuje od Davida, ale zatím ani neví, kde bude spát. Hospodářská krize dorazila do Grace se vší silou a Kruťanda nastavuje úsporná opatření. Vanda ukazuje v redakci snímek z ultrazvuku a biologické hodiny všech žen se rozburácejí. Jenom Michelle neví, kde je má…(TV Nova)

 

 

Dokonalý svět – 14.díl – Osobní život

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Grace dostal cenu Časopis roku. Pro Andreu je to velké vítězství, ale doma to nikoho moc nezajímá. Kromě jejího platu ji už moc nepotřebují. Alžběta se vrací do redakce jako nová spolumajitelka…(TV Nova)

 

 

Dokonalý svět – 13.díl – Splněné sny

2/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

David nepřijde v noci domů a časopisu klesá inzerce. Nastávají starosti. Vydavatel rozhodne, že se bude propouštět a mezi propuštěnými má být i Alžběta. Jako doyen redakce má jeden z nejvyšších platů. David se zdržel až do rána v baru, ale nemá sebemenší výčitky svědomí!…(TV Nova)

 

Dokonalý svět – 12.díl – Cesta k úspěchu

0.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Z Marie je dívka Davidových snů. Létá mezi Prahou, Mnichovem, Milánem, fitness centrem, kadeřníkem, kosmetičkou, jazykovou školou a redakcí. Bere to velice zodpovědně. Moc velká zábava s ní ale není a David se bavit chce a umí…(TV Nova)

 

 

Dokonalý svět – 11.díl – Starý pes a nové kousky

2/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Marie se stěhuje z Oskarovy garsonky do Davidova vinohradského loftu. A s Mariinou skříní se stěhuje i Oskarův duch. Michelle konečně našla ideálního partnera, je čtyřnohý a slyší na jméno Dior. Po jednom náročném focení, které se završilo notnou dávkou whisky v baru, se Michelle s Davidem vsadí, že udělá z Marie opravdovou modelku…(TV Nova)

 

Dokonalý svět – 10.díl – Co chce dáma od muže

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Každý rok vyhlašuje časopis Grace dvacet nejstylovějších lidí České republiky, ale není zrovna snadné je nalézt. Michelle se proto rozhodne, že bude hledat mezi mladými umělci…(TV Nova)

 

 

 

Dokonalý svět – 9.díl – Jak se píší články

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Grace chce věnovat číslo mužům, protože jsou po módě a kosmetice třetím nejsledovanějším tématem. Redaktorky se rozhodnou pro Andreina manžela Pavla, který po všech stránkách splňuje ideál moderního muže…(TV Nova)

 

 

Dokonalý svět – 7.díl – Důkaz lásky

2/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Politik se přestává skrývat, dokonce Michelle doprovází do redakce. Ale Michelle to nestačí, chce pořádný důkaz lásky. Nejlépe být s ním vyfotografována na prvních stránkách časopisů coby iniciátorka charitativní módní přehlídky. Už se vidí, jak s ním a šéfem demokratů předává africkým dětem šek na jeden milion…(TV Nova)

 

Dokonalý svět – 6.díl – Proměna

1/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Grace připravuje v lázeňském wellnes centru nové číslo s tématem makeover. Jestli čtenářky na ženských magazínech něco milují, tak jsou to právě proměny obyčejných žen v superstar. Tým vizážistů a stylistů na nich pracuje tak důkladně, že je stěží doma poznají. Fotky před a po jsou pro všechny největším dobrodružstvím…(TV Nova)

 

Dokonalý svět – 5.díl – Musíš se víc snažit

1/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Marie se „zabydluje“ v nové roli módní asistentky a docela jí to jde. Zato Andrea bez pomoci matky nestíhá žádnou ze svých rolí, tak jak by chtěla. A focení na farmě se nedaří, modelka spadla z koně a o tom, že by si na něj znovu sedla, nechce ani slyšet. „Po ruce na place“ je jediná žena, jež se vejde do modelů, které se fotí. Marie! A fotoshop a retuš umějí zázraky…(TV Nova)

 

Dokonalý svět – 4.díl – První dáma

1/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

David zve Marii jako výraz díků za pomoc s Fatalle na večeři do restaurace. Natálie, jedna z redakčních dokonalých dívek, z toho nemá ani trochu radost, Davida miluje a na Marii žárlí. Celou Grace se nese rodící se love story…(TV Nova)

 

 

Dokonalý svět – 3.díl – Všechno se dá zařídit

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Grace truchlí pro Oskara, ale „show must go on“. Připravuje se další číslo, zatímco policie vyšetřuje okolnosti Oskarovy sebevraždy. Michelle navrhne, že by si Oskar zasloužil krásný pohřeb. A Vanda s Alžbětou to pojmou jako velkolepou produkci…(TV Nova)