Dokonalý svět – 16.díl – Opravdová divočina

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Andrea přichází na to, že je těhotná. Teď je odhodlaná si plně užít mateřství a zbývá jí jen přesvědčit ředitele Davida Maxu o svém rozhodnutí. Marie se vrací zpět do Prahy z Milána a její první kroky ji zavedou přímo do prostor Grace. Zde na ni čeká lákavá pracovní nabídka. Mezitím se Mariina sestra Iveta snaží zvládnout svou práci módní asistentky a Olga Krutvorová požaduje 25% podíl v Grace. Všechny epizody Dokonalého světa jsou již dostupné na Voyo…(TV Nova)

 

Loading

Dokonalý svět – 15.díl – Kde tikají hodiny

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Po ukončení vztahu Marie s Davidem Maxou, se ocitá opět bez domova. Nyní nachází přechodné přespání v redakci časopisu Grace. Nicméně, Marie stále tápe ohledně svého dalšího směřování v životě. Překvapivě jí v této situaci podá pomocnou ruku Michelle. Vanda se s ostatními redaktorkami dělí o dojímavé ultrazvukové snímky, které všechny nadcházejí, vyjma Michelle, která nemá pro děti žádný zájem. Hospodářská krize zasáhla i do časopisu Grace, avšak David tomu věnuje jen malou pozornost a dál promarnává peníze na zbytečnosti. Je třeba, aby se do situace zasáhl jeho otec Vladimír… Všechny dobrodružné epizody již naleznete na Voyo…(TV Nova)

Loading

Dokonalý svět – 14.díl – Osobní život

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Už nyní můžete nalézt epizody na službě Voyo. Andrea si vedla skvěle ve své kariéře, ale doma ji začínají odepisovat. Alžběta se vrací do redakce jako nová spolumajitelka a všichni jsou z toho nadšení. Kruťanda usiluje o povýšení v práci a sní o tom, že se stane ředitelkou. David ji však vysmívá a znovu ji upozorňuje, že na to nemá. Politik chce představit Michelle na stranickém plese, ale její úžasné šaty mu nevyhovují a jeho strategii překážejí….(TV Nova)

 

Loading

Dokonalý svět – 13.díl – Splněné sny

2/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

V posledním čtvrtletí se časopis Grace potýká s poklesem inzerce. Vydavatel Vladimír Maxa proto svolává mimořádnou poradu vedení, aby se dohodli na strategii úspor. Maxa je přesvědčený, že nejvíce se dá ušetřit na personálu, a proto začíná okamžitě propouštět. Bohužel, i Alžběta bude postižena výpovědí. David strávil celou noc v baru a odmítá Marii jakékoliv vysvětlení. Mezitím se Michelle a Martin rozhodují, že si zařídí společné bydlení…(TV Nova)

 

Loading

Dokonalý svět – 12.díl – Cesta k úspěchu

0.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Marie se přeměnila v úspěšnou manekýnu s plným pracovním nasazením, ale nadále zůstala věrná své práci v Grace. Navíc se stará nejen o sebe, ale také o domácnost, takže má jen málo volného času. V ateliéru se právě koná focení mladé modelky, která se zamiluje do fotograf George. Příštího dne však přichází matka modelky navštívit šéfredaktorku Andreu s úmyslem podat na George trestní oznámení kvůli sexuálnímu zneužití. Michelle se po několika měsících opět setkává s Martinem Procházkou…(TV Nova)

Loading

Dokonalý svět – 11.díl – Starý pes a nové kousky

2/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

Michelle a David uzavřou sázku. Michelle má pevnou víru, že dokáže z každé dívky vytvořit modelku a Marie je jejím vyvoleným projektem. Michelle představí Marii drsný program, který pro Marii představuje velkou výzvu. Kromě toho se blíží módní přehlídka pořádaná uznávanou módní návrhářkou, na kterou David chce Marii dostat. Zatímco se to děje, Michelle si pořídila domácího mazlíčka, který se stane zdrojem velkých problémů…(TV Nova)

 

Loading

Dokonalý svět – 10.díl – Co chce dáma od muže

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Časopis Grace každoročně sestavuje žebříček nejstylovějších lidí u nás. Každý rok se však v žebříčku objevují stále stejná jména, a tak ředitel vydavatelství Vladimír Maxa zadá svým redaktorkám jasný úkol. Mají sehnat nové tváře. Michelle se rozhodne pátrat po barech a kupodivu uspěje. Marie je pozvána na večeři k otci Davida Maxy, kde se však setká pouze s výsměchem a ponížením. Navíc Marii zanedlouho končí podnájem v Oskarově garsonce…(TV Nova)

 

Loading

Dokonalý svět – 9.díl – Jak se píší články

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Móda, kosmetika, a pánský svět. To jsou tři témata, která časopis Grace intenzivně zkoumá. A tentokrát usoudil, že je nejvyšší čas zaměřit se na muže. V tomto zvláštním čísle se představuje Pavel, manžel Andrei, který statečně zůstal doma s dětmi, aby jeho žena mohla pokračovat v kariéře. Zatímco Vanda přemýšlí, jak otěhotnět za každou cenu a přichází s výbušným plánem. A co se týče Olgy Krutvorové, obchodní ředitelky, ta dostala lákavou nabídku od konkurenčního týmu. A nakonec David a Marie se rozhodli konečně odhalit svůj vztah veřejnosti…(TV Nova)

 

Loading

Dokonalý svět – 8.díl – Dokonalé maskování

1.5/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

David a Marie si užívají svůj vztah naplno, ale tajemství jim nevydrží dlouho. Jediná, kdo jim nechce štěstí, je Olga, která se rozhodne zbavit Marie jednoduše. V tomto plánu má pomocnici Michelle. Vanda je odhodlaná otěhotnět za každou cenu a podstupuje dobrodružství hledání ideálního dárce spermatu. Andrea nemůže dostatečně chválit svého manžela Pavla, který se vzdal své kariéry a odešel na mateřskou dovolenou. A Fanouš, s nadšením a odhodláním, se snaží prosadit se svou inovativní kosmetikou z kozího mléka…(TV Nova)

 

Loading

Dokonalý svět – 7.díl – Důkaz lásky

2/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Politik se již netají, dokonce Michelle ho doprovází na návštěvu redakce. Andrea a Pavel jsou zase nechávaní sami sebou a musí se rozhodnout, kdo zůstane doma s Toníčkem, jenž si za pomoci poslední chůvy zlomil nohu. George prožívá trochu nejhorší den, Iveta se odstěhovala, fotografování módy do celého čísla připadlo do rukou anglického fotografa, ale zato on sám má na starosti nafotit charitativní módní přehlídku, která bude také sloužit charitativním účelům…(TV Nova)

 

Loading

Dokonalý svět – 6.díl – Proměna

1/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Filmový časopis Grace se chystá na ohromující proměnu jedné z čtenářek, která se odehraje v luxusním wellness hotelu. Proměna překvapivě skončí s bravurou. I manžel čtenářky je nadšený z jejího nového vzhledu. Avšak následující den se všechno obrátí naruby. Marie dostane neodolatelnou nabídku od modelingové agentury, která si ji všimla v předchozím vydání časopisu Grace. Teď váhá, jestli tuto nabídku přijme…(TV Nova)

 

Loading

Dokonalý svět – 5.díl – Musíš se víc snažit

1/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Marii se daří v nové roli módní asistentky. Andrea je bez matčiny pomoci neschopná vykonat cokoli tak, jak by si přála. Při focení na farmě došlo k neúspěchu, když modelka spadla z koně. A o tom, že by se znovu na něj posadila, odmítá slyšet. Naštěstí je na místě jediná žena, která se vejde do modelových rozměrů. A tou je Marie! I když se Marie tvrdohlavě brání, že není modelka, pronájem stáje a koně představují nesmlouvavý zákon. A ke všem překvapení se focení vydaří. Marie má před sebou slibnou kariéru modelky, ale cítí, že nepatří do tohoto světa a hledá radu u Alžběty. Ta považuje za neodpustitelné nevyužít takovou příležitost. Ví moc dobře, že takové šance nepřicházejí v životě dvakrát. Překvapení způsobí Marii i obsah Oskarovy skříně…(TV Nova)

Loading

Dokonalý svět – 2.díl – Všechno má svůj styl

1/5 - (1 {hlasů})

Dokonalý svět

 

Epizody už nyní najdete na platformě Voyo. Redakce magazínu Grace přivítala novou asistentku jménem Marie, zatímco neodolatelný fotograf George se seznamuje se svou novou společnicí, slečnou Iveta. Sestry se rozhodly, že se do města Seredě již nevrátí. Marie se postupně seznamuje s prací v magazínu, avšak nikdo na ni nemá moc času. V redakci panuje napětí a velká nervozita. Grace očekává důležitou zahraniční návštěvu od módního domu Fatalle z Francie, který je jedním z nejvýznamnějších inzerentů. Zatímco delegace přemýšlí o podmínkách pro inzerování v časopise, ve studiu se opět natáčí módní fotografie s vánoční tematikou…(TV Nova)

Loading