Doktoři – 6.díl – Věci, se kterými nemůžu žít…

2.5/5 - (1 {hlasů})

Doktoři

Pro chirurga je cíl jasný: odstranit to, co překáží, upravit to, co vybočuje, spojit, nahradit, opravit. Vyjmout nádor, přiříznout kost, posunout tkáň. Ale jak to cítí jejich pacienti? Co znamená zásah do intimity vlastního organismu a vědomí další bolesti? Jak to vnímají pacienti a jak operatéři? Co si myslí doktoři? Na to odpovídá nový docusoap…(Česká televize)

 

 

Doktoři – 4.díl – Obor vhodný pro ženy…

2/5 - (1 {hlasů})

Doktoři

Každý šéf je tak dobrý, jako je jeho štáb. Kdo jsou lidé, kteří spoluvytvářejí péči o pacienty na špičkových pracovištích nemocnic? Jak se v soutěživém prostředí žije ženám lékařkám, a jak velkou roli hrají partnerky lékařů v jejich schopnosti vydat ze sebe to nejlepší? Co si myslí doktoři? Na to odpovídá nový docusoap…(Česká televize)

 

 

Doktoři – 3.díl – Prosím tě, tati…

4/5 - (2 {hlasů})

Doktoři

Čím rozvinutější je lékařská péče, tím starší a nemocnější lidé se zachraňují před smrtí. Jsou za to pacienti vděční, nebo naopak? Jak vypadala lékařská péče před několika desetiletími? Měli by lékaři zachraňovat život za každou cenu? A měli by léčit své příbuzné? Co si myslí doktoři? Na to odpovídá nový docusoap…(Česká televize)

 

 

Doktoři – 2.díl – To je ocenění práce lékaře…

3/5 - (1 {hlasů})

Doktoři

Náročné operace, potřební pacienti. Ale kdo všechno se na práci v nemocnici podílí a jak je za to placen? Jak je možné, že máme špičkovou medicínu, zatímco platy ve zdravotnictví jsou stěží průměrné? Stěžují si zdravotníci neprávem? Co všechno je při léčbě ve hře? Co si myslí doktoři? Na to odpovídá nový docusoap…(Česká televize)

 

 

Doktoři – 1.díl – Pohybujete-li se na hraně…

4/5 - (1 {hlasů})

Doktoři

Srdce, mozek, plastická chirurgie. Představujeme tři špičkové doktory různých oborů. Jak žijí, jak pracují, jaké otázky řeší. Seznámíme se s problematikou operací mozkových nádorů, včetně náročného zákroku při vědomí pacienta, poznáme nejnovější postupy léčby dříve neléčitelných nemocí srdce a také budeme svědky záchrany života mladíka, jehož organismus byl zasažen agresivní mykózou. Jak vypadá rutina lékařské práce a co se děje, když jde o život? Co si myslí doktoři? Na to odpovídá nový docusoap…(Česká televize)