Doktorka Kellerová – 10.díl – Láska až za hrob

3.5/5 - (1 {hlasů})

Doktorka Kellerová

Doktorka Kellerová řeší hned dva případy najednou. V jednom se potýká s matkou, která svého syna léčí velmi alternativními metodami. A ve druhém případě se potýká především se svou minulostí…(TV Barrandov)

 

 

 

Doktorka Kellerová – 9.díl – Přítel

4/5 - (1 {hlasů})

Doktorka Kellerová

V Afghánistánu, na vojenské misi, zemře za podivných okolností český voják. Zabila ho zbloudilá kulka nepřítele, nebo pokrytectví jeho přítele?…(TV Barrandov)

 

 

 

 

Doktorka Kellerová – 8.díl – Chlad

4/5 - (1 {hlasů})

Doktorka Kellerová

tomto díle se doktorka Kellerová snaží rozplést smrt staré ženy. Její syn a snacha obviňují ošetřovatelku, která podle nich ženu zabila, přičemž předtím ji donutila, aby na ošetřovatelku přepsala byt. Všechno je ale možná úplně jinak…(TV Barrandov)

 

 

 

Doktorka Kellerová – 5.díl – Slepota

4/5 - (1 {hlasů})

Doktorka Kellerová

Doktorku Kellerovou osloví sousedka, pojišťovačka Krátká. Řeší pojistnou událost, při které oslepl důchodce Boleslav Petrželka, který se domáhá vyplacení pojistky. Jenže jeho verze událostí má nejednu trhlinu…(TV Barrandov)

 

 

 

 

Doktorka Kellerová – 3.díl – Kočka

3.5/5 - (1 {hlasů})

Doktorka Kellerová

Doktorka Kellerová se svým kolegou Janečkem začíná řešit případ, který na první pohled vypadá jako zanedbání péče. Jenže pacientka pracovala jako humanitární pracovnice a její diagnóza tak může být značně exotická…(TV Barrandov)

 

 

 

Doktorka Kellerová – 2.díl – Profesor

3/5 - (1 {hlasů})

Doktorka Kellerová

Doktorku Kellerovou vyhledá její učitel z medicíny, profesor Raubich. Je obviněn z vystavení chybného posudku na psychický stav policisty Dostála, který vjel autem do davu a zabil několik lidí. Udělal profesor chybu, nebo je celá věc úplně jinak?…(TV Barrandov)

 

 

 

Doktorka Kellerová – 1.díl – Doktorka

2.7/5 - (2 {hlasů})

Doktorka Kellerová

Pilotní díl nového kriminálního seriálu z lékařského prostředí. Doktorka Lýdie Kellerová začíná nový život v Praze. Změnila pracovní místo, otevřela si soukromou psychiatrickou ordinaci a věnuje se také další své specializaci, soudnímu znalectví. A právě tento obor ji přivádí na nová místa a mezi nové lidi. Řeší případy, které mohou být, nebo jsou na hranici trestního činu