Dr. Ludsky – 5.díl – Upír

Přidej hodnocení

Dr. Ludsky

Doktorovi Ludskému vpadne na přednášku podivný chlap, který vzápětí dostane záchvat. Ludsky je přesvědčen, že muž záchvat simuloval, ale ukáže se, že případ je mnohem komplikovanější. Vyřešit mu ho pomůže jedna nevinná poznámka a jedna noční můra. Ale vedle úspěchů v práci i soukromí se nad doktorem Ludským zatahují mračna. Hrozí mu totiž vyšetřování Lékařskou komorou…(JOJ Family)

Loading

Dr. Ludsky – 4.díl – Čistý byznys

Přidej hodnocení

Dr. Ludsky

Jaký motiv může mít dárce orgánu, když není v žádném vztahu s pacientkou? Ludského přítel Richard má jako ředitel rozhodnout, zda v nemocnici povolí transplantaci ledviny od dárce, který není v žádném příbuzenském vztahu k pacientce. Žádá proto Ludského, aby ověřil, zda nejde o obchod s orgány nebo vydírání – v takovém případě by s operací nesouhlasil. Ani jednomu z nich nenapadne, že se za obchodem s ledvinou skrývá něco jiného…(JOJ Family)

Loading

Dr. Ludsky – 3.díl – Bůh spánku

Přidej hodnocení

Dr. Ludsky

Doktor Ludsky zjistí, že sebevražda desetiletého chlapce souvisí s pochybnou internetovou stránkou a psychopatem, který si říká Morfeus. Rozhodne se na něj nastražit past, ale do nebezpečného plánu nechtěně zatáhne i vlastní dceru. Původní slovenský seriál přináší fiktivní příběhy o lékařských pochybeních i selháních, v mnoha případech inspirované skutečnými událostmi. MUDr. Daniel Ludsky je soudní znalec, patolog a nelítostný lovec lékařů, kteří pochybili. Jako odborník na diagnózy a zanedbání lékařské péče často spolupracuje s policií. Ludsky není hrdina, na jakých jsme zvyklí – je inteligentní, nekompromisní, arogantní a netrpělivý. Nesnáší lajdáctví a neschopnost, takže mezi kolegy mnoho přátel nemá. Ale věří v pravdu a v právo pacienta na slušné zacházení. Ani v soukromí není velmi šťastný. Je rozvedený a při práci se snaží najít si čas na svou dospívající dceru…(JOJ Family)

Loading

Dr. Ludsky – 2.díl – Přiměřená obrana

Přidej hodnocení

Dr. Ludsky

Byla smrt policisty, který zaútočil na mistra bojových umění, pouze nešťastnou náhodou? MUDr. Ludsky prošetřuje smrt policisty, který zemřel po jediném úderu od mistra bojových umění. Ludsky neumí dokázat, že šlo o úmyslné zabití. Kriminální vyšetřovatel Goran zastaví vyšetřování a Ludsky se do případu pustí sám. Odhalí, že mrtvý policista je pouze jednou částí mnohem větší skládačky. Získání důkazu vyžaduje, aby Ludsky riskoval svůj vlastní život. Nekonvenční soudní znalec musí bojovat i na druhém frontu – Horváthův pacient Rusnák téměř zemřel, když mu prasklo slepé střevo. Obrátí se na Ludského, aby mu pomohl vypracovat žalobu na doktora Horvátha…(JOJ Family)

Loading

Dr. Ludsky – 1.díl – Kostřička

Přidej hodnocení

Dr. Ludsky

Jak souvisí nález zahrabaných kostí se záhadnou nemocí malého chlapce? V zahrádce činžovního domu se najde kostřička. Podezřelá je žena, která se hlásí k náboženské sektě. K případu přichází MUDr. Ludsky, který má v té chvíli problémy doma i v práci. Cestou na místo činu téměř srazí malého chlapce, který je dalším synem podezřelé ženy. Rozhodne se zjistit, zda chlapec není obětí týrání. Když chlapec ve škole odpadne, Ludsky jej bez vědomí matky vezme na vyšetření do nemocnice. Zjistí, že malý Adam Lacko byl před měsícem u doktora Horvátha. Jenže ten nic nezjistil a chlapcův stav připsal traumatu ze ztráty otce. Jde skutečně o psychologický problém, nebo za to může nátlak náboženské sekty? Možná selhali lékaři. A to je právě Ludského parketa…(JOJ Family)

Loading