Drazí sousedé – 20.díl – Pokoj pro princeznu

3/5 - (2 {hlasů})

Drazí sousedé

Renata zavolá Filipovi, že mu přiveze Klárku. Stihne Filip s Kateřinou připravit pokojík pro princeznu a zachrání tak svoje manželství? Gábina žárlí na Kateřinu, protože jí Honza dává přednost. Barbora se dohaduje s Tondou a Čendou kdo bude o Slávka pečovat po návratu z nemocnice…(TV Nova)

 

Loading

Drazí sousedé – 18.díl – Stará pila

3.2/5 - (2 {hlasů})

Drazí sousedé

Barbora se chystá na schůzku se Slávkem. Bude to fiasko nebo je na obzoru láska? Tomáš si koupí ledničku. Budou ji moci používat i Kateřina s Filipem nebo jim trn z paty vytáhne Emilka? Honza získává své místo v národním parku zpět. Na Slávka přijde kontrola z hygieny. Bude muset Slávek zavřít krám?…(TV Nova)

Loading

Drazí sousedé – 17.díl – Vesnická holka

3.5/5 - (2 {hlasů})

Drazí sousedé

Barbora se vrací z učitelské konference. Tomášova matka zjišťuje, že se její syn zamiloval do „vesnické nanynky“ a rozhodne se zakročit. Slávek pozve Barboru na večeři, která je do něj tajně zamilovaná. Gábina vidí, že Honzovi na Kateřině stále záleží….(TV Nova)

 

 

Loading

Drazí sousedé – 15.díl – Tři do páru

3/5 - (2 {hlasů})

Drazí sousedé

Situace na radnici se vyhrocuje. Občané protestují proti balíčku vyhlášek. Barbora na pár dní odjíždí a svěřuje radnici do rukou Emilce. Kateřina chce vyznat Honzovi lásku, ale najde ho s jinou. Nový strážce parku se přimlouvá u ředitele za Honzu, aby ho vzal zpátky. Půjde v chalupě dědy Aloise konečně elektřina?…(TV Nova)

Loading

Drazí sousedé – 13.díl – Slavnost

3.2/5 - (2 {hlasů})

Drazí sousedé

Vzájemná žárlivost Denise a Honzy přimějí Kateřinu zvažovat, zda není lepší z boje o dědictví odstoupit. Václav je předvolán k výslechu, kvůli pytlačení v národním parku. Nové rozložení politických sil v obci dá vzniknout spojenectví, které by čekal jen málokdo….(TV Nova)

 

 

Loading

Drazí sousedé – 11.díl – Volby

3.2/5 - (2 {hlasů})

Drazí sousedé

Honza nestihne důležitou schůzku se specialistou na vlky a ředitelem národního parku. Čeká na něj trest? Slávek odstupuje z boje o post starosty. Bude Barbora bojovat dál? Vendula uzavře dohodu s Tomášem. Informace o dění na statku vymění za vanu plnou horké vody…(TV Nova)

 

Loading