Dvojka na zabití – 8.díl – D’Artagnan

4.7/5 - (3 {hlasů})

Dvojka na zabiti

Ve strhujícím finále první série se Rykl vydává na útěk. Poté, co vyřešil případ tří zkorumpovaných policistů, se stává obětí jejich tajemného komplice, který na něj navleče vraždu mafiána Ryby. Aby Rykl očistil své jméno a našel vraha, musí udělat to, co mu jde nejlépe – porušit všechny předpisy…(TV Prima)

Loading

Dvojka na zabití – 7.díl – Tři mušketýři

3.5/5 - (2 {hlasů})

Dvojka na zabiti

Tajemná zpráva od Lucie mění všechno. Vrah Ryklovy milované ženy je celou dobu na svobodě a on ho hodlá dostat za každou cenu. Netuší, jaké šílenství tím rozpoutá. Karolína se ze všech sil snaží svého kolegu na příkaz Koudelky krotit, zatímco tajemný vrah spřádá další plány…(TV Prima)

Loading

Dvojka na zabití – 4.díl – Špatné patro

5/5 - (1 {hlasů})

Dvojka na zabiti

Rykl se rozhodl vzdát alkoholu, což má za následek jak nespokojeného Tondu, tak Ryklovu kolísavou náladu. Případ mrtvého majitele budovy, jehož očividně všichni nájemníci nenáviděli, i když tvrdí opak, mu proto pořádně hne žlučí. Karolína váhá, zda mu bude moci někdy plně důvěřovat…(TV Prima)

Loading

Dvojka na zabití – 3.díl – Smrt v trojúhleníku

Přidej hodnocení

Dvojka na zabiti

Rykl s Karolínou tentokrát řeší nejen tajemnou vraždu muže, který podle všeho vedl mnohem zajímavější život, než doma své ženě přiznával, ale i vlastní složité vztahy. Rykl se totiž rozhodl jít na radu své psycholožky do sebe a zkouší s ostatními mluvit jako člověk. A hrozně mu to nejde…(TV Prima)

Loading

Dvojka na zabití – 2.díl – Vražda na talíři

2.5/5 - (4 {hlasů})

Dvojka na zabiti

Rykl s Karolínou jsou vysláni do hotelu, kde se právě natáčí gastro reality show „Hledá se šéf!“. Jeden z finalistů byl nalezen mrtev a všichni ostatní jsou za podezřelé. Rykl s Karolínou se nad případem nejen sbližují, ale Karolína současně zjišťuje, že kolega Krátký je expert na jídla všeho druhu…(TV Prima)

Loading

Dvojka na zabití – 1.díl

4.8/5 - (5 {hlasů})

Dvojka na zabiti

Dvojka na zabití je komediální kriminální seriál, založený na jiskření mezi protiklady, které představují dva hlavní hrdinové – rozervaný, depresivní a jedovatě ironický detektiv Martin Rykl (Jakub Prachař) a slušná, ambiciózní a organizovaná vyšetřovatelka Karolína Světlá (Sara Sandeva). V hlavních rolích seriálu uvidíte Jakuba Prachaře a Saru Sandevu coby nadporučíka Martina Rykla a ambiciózní podporučíka Karolínu Světlou. Ti dva si zpočátku vůbec „nesednou“ – rozervaný, depresivní a jedovatě ironický Martin Rykl (Jakub Prachař) a slušná, ambiciózní a organizovaná Karolína Světlá (Sara Sandeva) jsou zkrátka jasnými protiklady, které se ovšem, jak známo, přitahují…

Loading

Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou Dvojka na zabití v novém krimi seriálu

5/5 - (1 {hlasů})

V novém seriálu FTV Prima Dvojka na zabití budou spolu Jakub Prachař a Sara Sandeva vyšetřovat kriminální případy. Jakub Prachař přiblížil nejen detektiva Martina Rykla, ale i jestli podstoupil před natáčením speciální výcvik a kde čerpal inspiraci.

Loading