Eden – 6.díl – Most do Orientu

3/5 - (1 {hlasů})

Eden

Poslední epizoda kriminálního seriálu začíná svatbou. Dalo by se říci šťastnou událostí, kdyby se ovšem nejednalo o akt čistě formální… Po čase Iveta (A. Šišková), barmanka z Edenu, začne svou čerstvě vdanou kamarádku Magdu (G. Hyrmanová) postrádat. Zmizela beze stopy a Iveta má o ni strach. Poprosí o pomoc Honzu (J. Potměšil), který společně s Láďou (O. Vetchý) začnou pátrat po Magdině manželovi. Ten je majitelem orientálního bufetu a tam ho také Láďa s Honzou hledají. To ale ještě netuší, že právě zde je čeká největší překvapení, když sem ze sousedního casina přijde jeho majitel. Honza s Láďou na něj hledí jako na přízrak….(Česká televize)

Loading

Eden – 5.díl – Bruslaři

2/5 - (1 {hlasů})

Eden

Honzův (J. Potměšil) invalidní vozíček je už v dezolátním stavu, nutně by potřeboval nový. Marně telefonicky bombarduje nadační společnost. Co je ale pro Honzu neřešitelným problémem, to je pro movitého sponzora Havlíka (J. Satoranský) hračkou. Stačí jeden telefon a Honza si může vybírat z katalogu nabídek. Jeden z nových zaměstnanců nadace, Josef Mráček (A. Rašilov), zná Honzu z minulosti, a tak se mu svěří o svých pochybnostech o dění v nadaci. Získat důkazy pro policii je ale téměř nemožné. Do situace nečekaně zasáhne docela banální náhoda a tým kriminalistů může s Honzovou pomocí vyřešit kriminální případ, na jehož začátku je nelítostná vražda….(Česká televize)

Loading

Eden – 4.díl – Nové auto

4.5/5 - (1 {hlasů})

Eden

Svérázný doktor patologie Walenfels (J. Schmitzer) přišel při bouračce o svůj starý vůz Opel Kadet z roku 1987. Nejvíce ho ale trápí, jak to vysvětlí své mamince, která mu auto kdysi koupila v Tuzexu. Kamarádi z hospůdky Eden se nabídnou, že seženou stejný automobil. Taxikář Honza (J. Potměšil) to domluví se svým bývalým spolužákem Ivošem (R. Holub), majitelem autoservisu. A k velkému překvapení všech návštěvníků Edenu je požadovaný vůz k mání téměř okamžitě. Všeuměl kolega Straka (O. Vlach) Walenfelsovi nabídne prohlídku automobilu ve své garáži, a pak se oba nestačí divit.

Loading

Eden – 3.díl – Kdyby všichni chlapi světa

2.5/5 - (1 {hlasů})

Eden

Taxikáře Honzu Boudného (J. Potměšil) si objednává zákazník z Karlína, kde žije početná romská komunita. Zakázka je jednoduchá: chlapi naloží Honzovi do auta lednici, aby ji převezl na Žižkov, kde se prý chystá velká romská svatba. Když má pak Honza odvézt ještě i druhou lednici, nic podezřelého netuší. Díky drobné dopravní nehodě ale zjistí, že lednice není prázdná a její obsah je nezbytným důvodem okamžitě přivolat kamaráda, bývalého kolegu policistu Láďu (O. Vetchý)….(Česká televize)

Loading

Eden – 2.díl – Taxikář

3/5 - (1 {hlasů})

Eden

Bývalý detektiv Honza Boudný (J. Potměšil) se vrací z rehabilitačního ústavu. Ze svého invalidního vozíku přesedne za volant speciálně upraveného automobilu a odjíždí domů, do Prahy. Nechce být nikomu na obtíž a poněkud drsným způsobem dá své přítelkyni Stáně (J. Marková) šanci k rozchodu: „Nemůžu po ní chtít, aby si pověsila na krk invalidu.“ Zato do společnosti bývalých kolegů se vrací často a rád. Jejich nejčastějším a nejoblíbenějším útočištěm je malá hospůdka Eden, kde mohou alespoň na chvilku zapomenout na všechno zlo, které je každý den obklopuje. Honza se rozhodl „postavit na vlastní nohy“ a se svou novou profesí taxikáře je docela spokojený. Ve velkoměstě, jakým je Praha, naštěstí není o zákazníky nouze. Jednoho dne k němu do taxíku nastoupí mladá maminka i s malým novorozenětem….(Česká televize)

Loading

Eden – 1.díl – Zlatá karta

2.7/5 - (2 {hlasů})

Eden

V prvním dílu je při vyšetřování jednoho případu postřelen detektiv Honza Bodný, který v důsledku svého zranění zůstane doživotně upoután na vozíček. Kamarád a policejní kolega ho ale v Kladrubech v nečinnosti nenechá. Potřebuje jeho spolupráci při sledování podezřelého majitele taxikářské firmy, který se shodou okolností dostal do ústavu s podobným postižením….(Česká televize)

Loading