Einstein – Případy nesnesitelného génia 2 – 8.díl – Kolaps

Přidej hodnocení

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2

 

V bytě je nalezena rozřezaná mrtvola starého muže a hlavním podezřelým se okamžitě stane nevrlý soused, který měl s mužem sousedské spory. Policie ale pochybuje o tak jednoduchém řešení. Copak by drobný důchodce byl schopen rozřezat tělo jako sadistický vrah? Že tento případ opravdu bude mnohem složitější se potvrdí v okamžiku, kdy Filip v bytě zavražděného nalezne drogy, které muž prodával. To však Filip ještě netuší, že tento případ bude tím nejzapeklitějším, který kdy doposud řešil…(TV PRIMA)

Loading

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2 – 7.díl – Isobara

Přidej hodnocení

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2

 

Na sloupu větrné elektrárny je přivázána mrtvá televizní meteoroložka. Hned po příjezdu na místo činu se odhalí příčina smrti – zabitá byla už dříve utopením. Kdo však mohl mít důvod k zavraždění sympatické televizní „rosničky“? Nějaký ekologický fanatik? Okolní farmáři, kterým její špatná předpověď zničila úrodu? Filip pachatele odhalí, ten je však o krok napřed a rozhodne se Filipa zlikvidovat…(TV PRIMA)

Loading

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2 – 6.díl – Komprese

Přidej hodnocení

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2

 

Filip ukládá se Soňou v bance svůj prototyp vynálezu zrovna ve chvíli, kdy se ji dva lupiči rozhodnou vykrást. Jejich plán na rychlé zbohatnutí a ještě rychlejší útěk však nevyjde. Všechny přítomné v bance si vezmou jako rukojmí a snaží se s policií vyjednat svůj bezpečný odchod. Netuší však, že mezi rukojmími je i náš geniální fyzik, který za jejich zády začne chystat neméně geniální plán na záchranu…(TV PRIMA)

Loading

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2 – 5.díl – Dioptrie

Přidej hodnocení

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2

 

Filipův osobní lékař je podezřelý z toho, že při hraní paintballu zastřelil skutečnou zbraní spoluhráče. Avšak Filip si je jist, že by ničeho takového nebyl schopen. Vše nasvědčuje tomu, že majitel paintballového hřiště obchoduje s ilegálními zbraněmi, a že výstřel vyšel z jedné z nich. Dokázat se to však nedaří a naopak se objevují důkazy a motivy svědčící proti lékaři. Podaří se Filipovi prokázat nevinu svého přítele?…(TV PRIMA)

Loading

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2 – 4.díl – Amnézie

Přidej hodnocení

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2

 

V automyčce je nalezena mrtvola jejího majitele. Ještě větší záhadou se případ stane v okamžiku, kdy policie zjistí, že majitel ve skutečnosti zemřel na uštknutí exotickým hadem, a do myčky jej někdo přemístil až po jeho smrti. Pro geniálního Filipa by určitě bylo hračkou vyřešit i tento případ, to by však nesměl kvůli Lence spadnout ze schodů, po nárazu do hlavy se vrátit na mentální úroveň malého dítěte a naopak kolegům průběh vyšetřování ještě více komplikovat…(TV PRIMA)

Loading

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2 – 3.díl – Fluidita

Přidej hodnocení

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2

 

Rybář z jezera u autokempu vyloví mužskou nohu. Policie se v jezeře snaží nalézt zbytek těla, ale objeví mnohem víc – části těl desítek mrtvol. Vyřešení tohoto případu neusnadňuje ani fakt, že autokemp je zabydlen bizarními obyvateli v čele se sexuchtivou vedoucí, která provozuje ilegální sázkovou kancelář. Podaří se Filipovi nalézt vraha dřív, než bude i jeho rozřezané tělo plavat v jezeře?…(TV PRIMA)

Loading

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2 – 2.díl – Expanze

Přidej hodnocení

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2

 

Ve městě se rozmohly krádeže bankomatů a při poslední dokonce výbušnina roztrhala jednoho z pachatelů. Filip se přidá ke kriminalistům, aby pomohl případ objasnit, ale záhy se sám stane jedním z hlavních podezřelých, protože způsob krádeží je totožný s pokusy, které dělá se svými studenty. Filip začne podezírat jednu ze svých studentských milenek a snaží se prokázat její vinu. Netuší ale, že pachatelem je ve skutečnosti někdo, od koho by to ani ve snu nečekal…(TV PRIMA)

Loading

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2 – 1.díl – Optika

3.5/5 - (2 {hlasů})

Einstein – Případy nesnesitelného génia 2

 

Mladou youtuberku zabije výbuch bomby během živého vysílání. Policie opět požádá o konzultaci geniálního profesora fyziky a přímého potomka Alberta Einsteina Filipa Koeniga. V komunitě youtuberů, kteří mezi sebou zápasí o miliónovou zakázku na propagaci energetických nápojů, je několik vážných podezřelých. Když se jeden z youtuberů v přímém přenosu přizná k vraždě a následně spáchá sebevraždu, případ se zdá být vyřešen. Jenže Filip zjistí, že vše je úplně jinak…(TV PRIMA)

Loading