Eliška a Damián – 12.díl

Přidej hodnocení

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Velké finále se blíží. Společný čas Damiana a Elišky se krátí, a to velice rychlým tempem. Zatímco si tedy oba dva snaží zoufale užít poslední společné chvilky, Jolana s Honzou už jsou konečně opravdu svoji a užívají si svou zamilovanost plnými doušky. Jenže Damian hodlá o Elišku bojovat do poslední chvíle. Dokonce má i plán… Ale bude záležet na tom, jak moc ho Eliška miluje…(TV PRIMA)

 

Loading

Eliška a Damián – 11.díl

Přidej hodnocení

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Matouš svým bádáním zjistí, že je všechno jinak. A cestování v čase bude mít úplně jiný průběh, než dosud očekávali. Damián řeší, že pokud se rodiče Frederiky dozvědí, že byla odmítnuta, mohl by tím vyvolat i válku. A do toho jde Morten po Elišce a hlavně kouzelném medailonu. Podaří se mu ho získat? Jolana se začíná do Honzy zakoukávat. Že by k němu přeci jen něco cítila?…(TV PRIMA)

 

Loading

Eliška a Damián – 10.díl

3.5/5 - (2 {hlasů})

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Damián už konečně ví, proč se vrací právě k Elišce. Škoda že to ale ví i zlý Morten. Jaké budou jeho další kroky? Jolana před Milanem plácne, že chodí s Honzou, aby nepřišla o své děti. Jenže Milan jim nevěří a pošle na ně pracovnici ze sociálky. Jolana je vyděšená, ale Honza překvapí…(TV PRIMA)

 

Loading

Eliška a Damián – 9.díl

2.5/5 - (2 {hlasů})

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Milan přichází za Jolanou s tím, že se hodlá soudit o jejich děti. Když se to doslechne Honza, začne Jolanu bránit. Získá si tím její srdce nebo naopak? Zhrzený Martin s pomocí svého kumpána vzít recepty na nejnovější řady marmelád a předat je konkurenci Marmelišek. Vztah Elišky a Damiana začíná nabírat na oficiálnosti. Ale zbývá otázka… Jak všechno vysvětlit v minulosti pruské princezně Frederice?…(TV PRIMA)

 

Loading

Eliška a Damián – 8.díl

1/5 - (1 {hlasů})

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Martin dost špatně nese rozchod s Eliškou a hodlá škodit celým Marmeliškám. Jenže Eliška záhadně zmizela. Kam? No přece do minulosti. Takže na dvoře knížete Adama musí Eleonora s Matoušem rychle vymýšlet uvěřitelnou historku, jak se tu Eliška sebrala. Uklidnit Frederiku, že mezi Eliškou a Damianem skutečně nic není. A naučit šéfku Marmelišek vznešené mluvě 18. stolet…(TV PRIMA)

 

Loading

Eliška a Damián – 7.díl

1/5 - (1 {hlasů})

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Martin má s Eliškou jiné úmysly, než jsme čekali. Honza zjišťuje, že odhodit převlek Dědy Rakytníka není tak lehké. Čím déle v převleku byl, tím více se zalíbil i Jolaniným dětem, kterým by zlomil srdce. A pak tu máme zlouna Mortena, který vysílá špiónku. Ta si před Damiánem poměrně přesvědčivě vymýšlí, že také cestuje časem. Damián se bude muset mít pořádně na pozoru!…(TV PRIMA)

 

Loading

Eliška a Damián – 6.díl

1.5/5 - (2 {hlasů})

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Damián už na dvoře knížete Adama citelně chybí a Matoušovi docházejí nápady, jak ho dál krýt. Eleonora má ale jasno. Musí najít Damianova dvojníka! Eliška je okouzlena Damiánovým starostlivým chováním a Martinovi konečně dochází, že má konkurenci. Bez boje se Elišky ale nehodlá vzdát. Kdo tedy vyhraje? Jolana se Dědovi Rakytníkovi svěří, že jde konečně po dlouhé době na rande s někým jiným. Jak Honza zareaguje?…(TV PRIMA)

 

Loading

Eliška a Damián – 5.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Hospodský Honza zjišťuje, že Jolana o něho má zájem jen ve chvílích, kdy je převlečen za Dědu Rakytníka. Sám proto bojuje s tím, jestli má odhalit svou identitu. Eliška začíná být z Damiána nesvá. O to víc, když se se svým partnerem Martinem začíná hádat kvůli každé maličkosti. Že by k Damiánovi začala něco cítit?…(TV PRIMA)

 

Loading

Eliška a Damián – 4.díl

Přidej hodnocení

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Zatímco se Damián snaží přijít na kloub tomu, proč se vždy objevuje v blízkosti Elišky, Matouš se rozhodl, že musí na prohnaného správce udeřit odvetným útokem. Při něm mu bude nakonec nápomocná i Eleonora, sestra Damiána. Eliščiny kolegyně hledají ideálního představitele Dědy Rakytníka, reklamní postavy, která má přilákat matky k nové řadě marmelád. Kdo se jím nakonec stane?…(TV PRIMA)

 

Loading

Eliška a Damián – 2.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Princ Damián se při svých náhodných toulkách do budoucnosti musí ještě o naší době mnohému přiučit. Ještěže má prvního spojence v podobě Kateřiny, trošku ztřeštěné, volnomyšlenkářské babičky Elišky. Jenže chybějící Damián v minulosti dělá problémy nejen alchymistu Matoušovi, který se snaží vymýšlet před Frederikou a knížetem jednu výmluvu za druhou… A výmluvy mu pomalu docházej…(TV PRIMA)

Loading

Eliška a Damián – 1.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Romantický seriál, ve kterém se má v roce 1758 dědičný princ Damián zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou. V současnosti zase Eliška Mlynářová bojuje o budoucnost své firmy. Že spolu tyhle dvě události vůbec nesouvisejí? Tak to se pletete! Stačí, aby alchymista Matouš v minulosti omylem vytvořil tinkturu na cestování časem. A pak už se tahle dvě období začnou proplétat víc, než si dovedete představit!…(TV PRIMA)

Loading