Eliška a Damián – 5.díl

Přidej hodnocení

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Hospodský Honza zjišťuje, že Jolana o něho má zájem jen ve chvílích, kdy je převlečen za Dědu Rakytníka. Sám proto bojuje s tím, jestli má odhalit svou identitu. Eliška začíná být z Damiána nesvá. O to víc, když se se svým partnerem Martinem začíná hádat kvůli každé maličkosti. Že by k Damiánovi začala něco cítit?…(TV PRIMA)

 

Eliška a Damián – 4.díl

Přidej hodnocení

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Zatímco se Damián snaží přijít na kloub tomu, proč se vždy objevuje v blízkosti Elišky, Matouš se rozhodl, že musí na prohnaného správce udeřit odvetným útokem. Při něm mu bude nakonec nápomocná i Eleonora, sestra Damiána. Eliščiny kolegyně hledají ideálního představitele Dědy Rakytníka, reklamní postavy, která má přilákat matky k nové řadě marmelád. Kdo se jím nakonec stane?…(TV PRIMA)

 

Eliška a Damián – 2.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Princ Damián se při svých náhodných toulkách do budoucnosti musí ještě o naší době mnohému přiučit. Ještěže má prvního spojence v podobě Kateřiny, trošku ztřeštěné, volnomyšlenkářské babičky Elišky. Jenže chybějící Damián v minulosti dělá problémy nejen alchymistu Matoušovi, který se snaží vymýšlet před Frederikou a knížetem jednu výmluvu za druhou… A výmluvy mu pomalu docházej…(TV PRIMA)

Eliška a Damián – 1.díl

Přidej hodnocení

Eliška a DamiánEliška a Damián

 

Romantický seriál, ve kterém se má v roce 1758 dědičný princ Damián zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou. V současnosti zase Eliška Mlynářová bojuje o budoucnost své firmy. Že spolu tyhle dvě události vůbec nesouvisejí? Tak to se pletete! Stačí, aby alchymista Matouš v minulosti omylem vytvořil tinkturu na cestování časem. A pak už se tahle dvě období začnou proplétat víc, než si dovedete představit!…(TV PRIMA)