Expozitura – 16.díl – Vysoká hra

3/5 - (1 {hlasů})

Expozitura

Drobeček pochopí, že mu nezbývá nic než vypovídat pravdu, a tak vypráví jak svůj osobní příběh, tak hlavně příběh gangu. Vyjde najevo, že Tereza od počátku nevědomky posloužila záměrům Drobečka a Oravy s Kofčínem. Dozvídáme se další tajemství, Drobeček odhalí celou míru propojení zločinu a policie, ze kterého jde mráz po zádech. ..(TV Nova)

 

 

Loading

Expozitura – 12.díl – Pašeráci

3.7/5 - (2 {hlasů})

Expozitura

Jistý František Straka byl nalezen zastřelený vlastní zbraní na břehu potoka a kapitán Střecha z místní kriminálky případ uzavřel jako sebevraždu. Postupně vyjde najevo, že figuroval jako překupník v pašování drahých doutníků, které organizuje Drobečkův gang…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Expozitura – 11.díl – Osamělá mise

4/5 - (1 {hlasů})

Expozitura

Dan podniká osamělou misi za mříže kriminálu. Čerkasští chystají ve vězení vzpouru, aby v nastalém zmatku osvobodili bosse Ivana. Uvidíte i Vladimíra Dlouhého v jedné z jeho posledních rolí, coby vězeňského kaplana!..(TV Nova)

 

 

 

 

Loading

Expozitura – 10.díl – Ruská spojka

3.5/5 - (1 {hlasů})

Expozitura

Kde je ten kokain? Takto se zeptá se bez milosti mafie z bývalého SSSR a nebude to bez následků! Tereza vypráví případ, který dokumentuje, jak se Drobečkův gang rozrostl a rozhodl spojit s ruskojazyčnými mafiemi, operujícími na našem území…(TV Nova)

 

 

 

 

Loading

Expozitura – 8.díl – Řezníci

2.5/5 - (1 {hlasů})

Expozitura

Jeden majitel masokombinátu byl zavražděn v kanceláři, druhý na mysliveckém posedu, obě vraždy jakási vyšetřovatelka uzavřela jako sebevraždy, přestože cizí zavinění tluče do očí…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Expozitura – 7.díl – Únosy

3/5 - (1 {hlasů})

Expozitura

Gang sílí a podniká stále odvážnější akce. Movití občané se stávají obětí únosců, kteří se vydávají za policisty. Televizní reportáž o možné korupci policistů se nečekaně obrátí proti Tereze…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Expozitura – 3.díl – Hadí střela

2.5/5 - (1 {hlasů})

Expozitura

Zásahová jednotka zabrání tajnému obchodu mezi Čechem Ještěrem a ruskými mafiány Vasilem a Voloďou. Zločinci ale uprchnou, a navíc Ještěr zastřelí jednoho z policistů střelou, která projde neprůstřelnou vestou. Kdo vládne tak průbojnými střelami? Podezření padá na podivínského, geniálního vynálezce Kovala a bývalého aparátčíka Rašku. Zatčený Ještěr nasměruje detektivy i na bývalého policistu Vokřála. Policisté donutí Kovala zorganizovat falešný nákup zbraní Terezou…(TV Nova)

 

Loading

Expozitura – 2.díl – Hyena

3.5/5 - (2 {hlasů})

Expozitura

Někdo zavraždil železnou tyčí v kanceláři advokátku Chourovou a její mladou koncipientku Petru. Advokát Horský, který s kolegyní sdílel kancelář i lože, je otřesen. Detektivové zjistí, že advokátka měla úzké styky s šedou eminencí podsvětí Mrázem…(TV Nova)

 

 

 

Loading