Hasičárna Telecí – 8.díl – Požární útok

Hasičárna Telecí

Závody bez rozhodčího. Jde to dohromady? A jak vlastně celý seriál dopadne? Vyhraje Jelení, nebo konečně po zásluze Telecí? A na závěr jedno velké překvapení!…(Stream.cz)

 

 

Hasičárna Telecí – 7.díl – Vedro

Hasičárna Telecí

Jednotku čeká hasičská soutěž, morálka je ale extrémně nízko. Zasáhla totiž vlna veder. Komu by se chtělo potit na tréninku, když má starostka bazén…(Stream.cz)

 

 

Hasičárna Telecí – 6.díl – Výjezd

Hasičárna Telecí

Kázeň při přípravě musí být, zvlášť když hasičům nezbývá nic jiného, než hasičská čest. Jak dopadne první opravdový výjezd?…(Stream.cz)

 

 

Hasičárna Telecí – 5.díl – Kontrola

Hasičárna Telecí

Do provizorní jednotky přijede nemilosrdný inspektor. Chce přeměřit každou hadici, zkontrolovat každý šroubek vozu, který stále hasí převážně žízeň. Stane se zázrak a usedlíci z Telecí dostanou svůj vysněný štempl?…(Stream.cz)

 

 

Hasičárna Telecí – 4.díl – Lávka

Hasičárna Telecí

Domluvou se žádný spor nevyřešil, proti hasičům z Jelení je třeba zaujmout taktiku! Jen pozor, aby hasičská jednotka z Telecí neskončila dřív než začala…(Stream.cz)

 

 

Hasičárna Telecí – 3.díl – Uniformy

Hasičárna Telecí

Členové obnovené jednotky stojí před náročným úkolem. Hasiči potřebují vůz a uniformy. Ruku k dílu dá každý, u některých expertů by ale bylo i lepší, kdyby se s jedním ani druhým pomáhat nesnažili…(Stream.cz)

 

 

Hasičárna Telecí – 2.díl – Hasičská čest

Hasičárna Telecí

Jde do tuhého. Ultimátum paní starostky je jasné. Jak ale přesvědčit sousedy, aby pomohli novou jednotku sestavit? Ještě že je tady hasičská čest, ta nikdy nezklame!…(Stream.cz)