Helena – 4.díl – Sázka

Přidej hodnocení

Helena

Pokud se Dan s kamarádem Jirkou pustí do nějaké práce, nikdy ji nedokončí. Helena tvrdí, že je to jen záminka pro pití piva. A jelikož jí Dan odporuje, uzavírají sázku. Když Dan s Jirkou opraví auto do čtyř, tak bude v zimě Helena doživotně odhazovat sníh. Do toho všeho se Jirka pokouší sbalit Heleninu sestru Kláru…(VOYO)

 

Loading

Helena – 3.díl – Přesčas

Přidej hodnocení

Helena

Helena musí zůstat déle v práci a Dan se tak musí postarat o děti a morče. Není však na to každodenně trénovaný jako ona a jeho výchova se mění v boj o přežití. Helena se těší, že po příchodu z práce bude doma klid a pohoda. V tom se ale kardinálně mýlí…(VOYO)

 

Loading

Helena – 2.díl – Jsme v balíku

Přidej hodnocení

Helena

Dan dostal zaplaceno za práci a Musilovi jsou výjimečně v balíku. Každý by si rád něco koupil pro radost, ale bylo by to na úkor ostatních. Je větší sobec Helena nebo Dan? Dostane malý Marek kulomet?…(VOYO)

 

Loading

Helena – 1.díl – Perný den

4/5 - (1 {hlasů})

Helena

Vypravit manžela do práce, děti do školy, poté si v práci vyslechnout nápady bláznivé sestry a následně třídní učitelce vysvětlit, proč její dcera štěká – to je typický všední den Heleny Musilové. Dokáže její manžel Dan alespoň spravit ucpaný odpad?…(VOYO)

 

Loading