Hlava Medúzy – 8.díl – Kalich hořkosti

4/5 - (1 {hlasů})

Hlava meduzy

Po automobilové nehodě je nalezena mrtvola spolujezdce, který však nezemřel na následky samotné nehody. Řidička končí v nemocnici ve vážném stavu. To, co se původně jeví jako obyčejná autonehoda, zavede vyšetřovatele brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) k odhalování křivd a tajemství minulosti. Do vyšetřování se opět zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková). Karinin bratr se k tomu všemu pouští do svého vlastního vyšetřování, které ho má zavést k vrahovi žen, jež se až příliš nápadně podobají jeho sestře…(Česká televize)

Loading

Hlava Medúzy – 7.díl – Krev na stříbrném plátně

Přidej hodnocení

Hlava meduzy

Při natáčení nového filmu Jiřího Stracha umírá střelnou ranou do hlavy bohatý producent a majitel prosperujícího byznysu. Vyšetřování takového případu zavede sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) do filmařského zákulisí. Do vyšetřování se opět zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková), kteří odhalují, že filmařské prostředí je plné motivů pro vraždu. Mezi tím Karinin bratr zmizel z nemocnice. Co ho vedlo k útěku z léčení?…(Česká televize)

Loading

Hlava Medúzy – 6.díl – Tajemství umírajícího lesa

Přidej hodnocení

Hlava meduzy

Jak spolu souvisí výstavba golfového hřiště, která likviduje místní les a smrt jednoho z lesních dělníků? I takový případ musí sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová), její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) a s další zkušenou detektivní dvojicí (M. Isteník a P. Bučková) vyřešit a k tomu odhalit spletité vztahy místních obyvatel, které mohou vést k dopadení vraha. Případ Karinina bratra se obrací úplně jiným směrem. Co stojí za jeho zcela neočekáváným psychickým stavem?…(Česká televize)

Loading

Hlava Medúzy – 5.díl – Královny krásy

Přidej hodnocení

Hlava meduzy

Otrava nebo jen nehoda? Na generální zkoušce soutěže Miss se jedné z krásek udělá zle a následně umírá. Sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) musí vyřešit vraždu dívky v prostředí plném rivality, zášti a neupřímného přátelství. Do vyšetřování se opět zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková). Karinin bratr pobyt v léčebně využívá k nabytí nových znalostí, bohužel ho ale opouští jeho kamarád Prax…(Česká televize)

Loading

Hlava Medúzy – 4.díl – Dům na konci ulice

Přidej hodnocení

Hlava meduzy

Kdo stojí za vraždou hodné babičky, která neměla s nikým na první pohled konflikt? Sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) musí vyřešit smrt místní seniorky, o kterou se do samotného konce jejího života starala jedna ze dvou dcer. V průběhu vyšetřování, do kterého se zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková), se odkrývají nejen rodinné sváry, ale i křivdy minulosti. Osud Karinina bratra najednou není tak černý, jak se doposud mohlo zdát. Ten je přesunut do psychiatrické léčebny, kde si najde nového kamaráda Praxe…(Česká televize)

Loading

Hlava Medúzy – 3.díl – Smrt na zámku

Přidej hodnocení

Hlava meduzy

Co stojí za vraždou správce zámku? Sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) musí vyřešit brutální vraždu místního správce, kterého náhodou naleznou dvě dívky při návštěvě zámku Kunštát, uprostřed jedné z komnat. V průběhu vyšetřování, do kterého se zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková) odkrývají indicie, které vyšetřovatele zavedou k odhalování zámecké minulosti. Osobní život Karin a její vztah s bratrem se nadále komplikuje. Ten čeká na rozhodnutí soudu, co bude dále s jeho osudem…(Česká televize)

Loading

Hlava Medúzy – 2.díl – Vykročení do života

5/5 - (1 {hlasů})

Hlava meduzy

Kdo znásilnil a zabil čerstvou maturantku? Sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) musí odhalit vraha gymnazistky, kterou našli znásilněnou a ubitou v rybníku nedaleko Brna. V průběhu vyšetřování, do kterého se zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková), se brzy objeví hlavní podezřelý. Jeho podíl na vraždě ale nakonec není vůbec jednoznačný. Karin při své těžké práci řeší i problémy s bratrem, který se dostal za hranu zákona…(Česká televize)

Loading

Hlava Medúzy – 1.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Hlava meduzy

Sebevražda nebo vražda? Sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) musí odhalit vraha mladého nadějného malíře, který zemřel za podezřelých okolností. Jeho smrt navíc pravděpodobně souvisí i s krádeží vzácného obrazu P. P. Rubense z Moravské galerie v Brně. V průběhu vyšetřování, do kterého se zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková), však dojde k další vraždě. Případ zasáhne i do osobního života Karin, jejíž harmonický rodinný život dostane krutý šrám…(Česká televize)

Loading