Hodinka 2 – 6.díl

Přidej hodnocení

Clienti je zatčen za vraždu Rosy, ale brzy je propuštěn na kauci. Bulvár označuje Hectora jako útočníka, který napadl Kiki. Nezmiňují, že má alibi, a ani nebyl obviněn.

Hodinka 2 – 5.díl

Přidej hodnocení

Marnie si užívá, že má svou vlastní kuchařskou show. Hector se rozhodne jít do ITV za vyšším platem. Randall ukazuje McCainovi fotky, které dokazují, že je gay. McCain mu za to sdělí citlivé informace.

Hodinka 2 – 4.díl

Přidej hodnocení

Lix a Randall se dostanou dopis, ve kterém se píše, že jejich dcera je naživu. Camille vyčítá Freddiemu, že dává přednost práci a Bel před ní. Mezitím jde Bel na rande s Billem.

Hodinka 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

Freddie jde s Camilou do El Paradis, ale Kiki zde není. Zkouší to ještě později sám, a i když je mu řečeno, že Kiki v klubu opět není, nakonec ji spatří a sleduje ji domů

Hodinka 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

Marnie dostane práci před kamerou, bude novou televizní kuchařkou. Hector je mezitím zatčen za incident s Kiki. Bel se snaží přijít na to, co se v klubu El Paradis stalo.

Hodinka 2 – 1.díl

Přidej hodnocení

Bel se vrací do Hodinky, která má nového šéfa. Hector stále zanedbává Marnie a hodně času tráví v nočních klubech. Bel se mu snaží domluvit, aby se dal dohromady, nebo bude vyhozen.