Hra na oliheň – 9.díl – Jeden šťastný den

 

Poslední kolo přináší další krutou zkoušku, ale tentokrát všechno záleží jenom na jednom hráči. Na scénu vystoupí autor hry….(NETFLIX)

 

 

Hra na oliheň – 8.díl – Bílý kůň

 

Před posledním kolem panuje mezi finalisty vzájemná nedůvěra a odpor. Čun-ho práskne do bot s úmyslem zveřejnit špinavá tajemství o hře….(NETFLIX)

 

 

Hra na oliheň – 7.díl – VIP

 

Maskovaný vůdce přivítá VIP hosty a usadí je do první řady. V páté hře někteří hráči neustojí až moc velký tlak….(NETFLIX)

 

 

Hra na oliheň – 6.díl – Kganbu

 

Hráči před čtvrtým kolem utvoří dvojice. Ki-hun řeší morální dilema, Sang-ue volí záchranu a Se-bjok o sobě něco prozradí….(NETFLIX)

 

 

Hra na oliheň – 4.díl – Drž se týmu

 

Hráči mezi sebou vytváří spojenectví a když zhasnou světla, není v bezpeční vůbec nikdo. Třetí kolo vyžaduje, aby Ki-hunův tým začal přemýšlet strategicky….(NETFLIX)

 

 

Hra na oliheň – 3.díl – Muž s deštníkem

 

Pár hráčů postoupí do dalšího kola, které slibuje stejnou šanci na sladkou odměnu i na smrt – teď i se skrytými výhodami. Čun-ho se nepozorovaně vkrade dovnitř….(NETFLIX)

 

 

Hra na oliheň – 2.díl – Peklo

 

Skupina hlasuje, jestli ve hře pokračovat, nebo ji ukončit. Jenže realita venku může být stejně nemilosrdná jako hra samotná….(NETFLIX)

 

 

Hra na oliheň – 1.díl – Červená, zelená

 

S vidinou snadného výdělku se švorcový a zoufalý Ki-hun zúčastní tajemné hry. Už před prvním kolem je ale jasné, že se bude dít něco strašného, co nikdo nečekal…(NETFLIX)