Hraběnky – 7.díl – Kozy

Přidej hodnocení

Nina se málem utopila pod ledem a Jarka má špatné svědomí, že jí nedokázala pomoct. Honza díky Alžbětě prodal své první skříně a získal dokonce objednávku na sudy. Jűrgen začal docházet na statek pro vajíčka a milé setkání s Jarkou na oba zapůsobilo. Ale co nás čeká v dalším díle? V každém případě šok, který způsobí Jarka svému otci. A také hospodská rvačka, která nezůstane bez následků. Mezi průšvihy a maléry ale prosvitne i velké štěstí, jež se usměje na Haničku…(Česká televize)

Loading

Hraběnky – 6.díl – Záchranáři

Přidej hodnocení

Honzu zmáčkli bratři Niny za to, jak se chová k jejich sestře. Také Nina se mu snaží zavděčit, ale krize se prohlubuje. Ani návrat Marty nedopadl a korunu všemu dal Honzův pes, který na Štědrý den obskočil vypiplanou fenku paní Hrabětové. Ještě že alespoň Martin se zastavil na pár hodin za Haničkou. Na co se ale můžeme těšit v dalším pokračování vesnické ságy? Na zimní radovánky, na lesní brigádu Hraběnek i na první Honzovy úspěchy. Jenže malé radosti zastíní nehoda, při které už půjde o život…(Česká televize)

Loading

Hraběnky – 5.díl – Mezinárodní zápas

Přidej hodnocení

Nejmladší dcera Hraběte Alžběta přivedla na statek Martina, kterému se porouchal kamion, a tak je na obzoru nová láska. Hůř je na tom Nina, která pochopila, že se za ni Honza stydí. Ztratila už všechny iluze. Také Marta cítí, že její návrat nic nevyřešil, a proto tajně v noci opustila statek v Martinově náklaďáku, tentokrát ale sama, bez dětí. Co nás ale čeká dál? Splní Martin svůj slib Haničce, že se vrátí? Má ještě naději vztah Honzy a Niny? Ke všemu tu obchází nový nápadník, jenže objekt jeho zájmu tentokrát není ze statku…(Česká televize)

Loading

Hraběnky – 4.díl – V mezích zákona

Přidej hodnocení

Jarka Hrabětová se zamilovala do truhláře Honzy a po vesnické tancovačce si určitě dělala naděje. Jenže ve vesnici se nečekaně objevila mladá Ukrajinka Nina s tříletou Kaťjou – a my jsme pochopili, že Honza je její otec. V tomto díle nás ale čekají další překvapení. Hrabětovy nečekaně navštíví kontrola z finančního úřadu, výsledek ale nejvíc zaskočí nakonec samotného Josefa Hraběte. Domů se vrací čtvrtá Hrabětova dcera Alžběta a ke všemu nepřijede sama…(Česká televize)

Loading

Hraběnky – 3.díl – Štrúdl

Přidej hodnocení

Farmář Hrabě získal vytoužené pozemky, jeho radost byla ale katastrofou pro zbytek rodiny, neboť všechny touhy a sny jeho dcer musí zase počkat. Tentokrát vypukla skutečná vzpoura a rodina se ocitla v rozkladu. Jarka se po uši zamilovala do Honzy, sympatického truhláře, který si otevřel dílnu v sousedství jejich statku. Jenže brzo si ukáže, že všechno je jinak a její naděje jsou marné. Marná je ale i vzpoura ostatních členů rodiny Hrabětových…(Česká televize)

Loading

Hraběnky – 2.díl – Bohatá úroda

Přidej hodnocení

V prvním dílu vesnické ságy jsme poznali soukromého farmáře Hraběte, jeho ženu a tři ze čtyř dcer. Všichni tady na farmě mají své sny a touhy, Hrabě sám však touží po jediném: rozšířit svá pole. Po smrti souseda mu sice svitne naděje, ale zdá se, že proti vyšším zájmům nemá šanci. Ženy na statku mají ale jiné představy o své budoucnosti. Může je snad naplnit tajemný cizinec, který si hodlá založit ve vesnici truhlářskou dílnu? Snad Hrabětova žena Vlasta jediná tuší, že pod povrchem zdánlivě šťastné rodiny tiká časovaná bomba a zaslíbené pozemky mohou být rozbuškou té třaskavé směsi…(Česká televize)

Loading