Inspektor Banks 2 – DCI Banks 2 – 3.díl – Nevinné hroby

4/5 - (2 {hlasů})

Inspektor Banks

Že divadlo není jeden velký špás, o tom se přesvědčí inspektor Alan Banks se svou vyšetřovací skupinou. Mladistvá dívka je uškrcena cestou domů z dramatické zkoušky. Její poslední slova zněla: „Ukaž mi, jak moc se bojíš!” – kdo byl však oním vykonavatelem, který repliku uvedl do krajní míry? Vyšetřovatelé Banks a Mortonová spojují své síly, aby dopadli nelítostného vraha. Bohužel nezabrání tomu, aby prkna jeviště nebyla potřísněna krví ještě jednou. Kdo bude další obětí a jaký je vlastně motiv mordýře, jenž se nezastaví před ničím? Kriminalistům nepomáhá silná medializace případu, přiživující se na možném znásilnění dívek…(Česká televize)

Loading

Inspektor Banks 2 – DCI Banks 2 – 2.díl – I mrtví mají své sny

3.5/5 - (2 {hlasů})

Inspektor Banks

Inspektor Alan Banks a vyšetřovatelka Helen Mortonová se snaží uvést v soulad nejen své protichůdné pátrací metody, ale také rozdílné charaktery. Zatímco první je zaujatý a spoléhá na vlastní intuici, ten druhý je odměřený a pravidla jsou pro něj svatá. Oba se společně snaží přijít na kloub případu účetního, který byl zamordován ve vlastním domě, kde tou dobou pobývala i jeho rodina. Jak se ale ukáže, nenápadný úředník vedl dvojí život. A praním peněz to zdaleka nekončí. Do vyšetřování vstoupí korupce s politickými důsledky i Banksův nenadálý románek. Helen se brzy ocitne v bezprostředním ohrožení života…(Česká televize)

Loading

Inspektor Banks 2 – DCI Banks 2 – 1.díl – Zvláštní případ

4/5 - (2 {hlasů})

Inspektor Banks

Annie Cabbotová kvůli mateřství musí opustit semknutý tým a na její místo přichází vyšetřovatelka Helen Mortonová. Ta si svým chladným a pedantským přístupem kolegy příliš nenakloní – dokonce neváhá označit Bankse za podezřelého z vraždy. Inspektor z ničeho nic zmizel, aby odpověděl na naléhavou zprávu o pomoc svého bratra Roye. Pátrání na vlastní pěst nakonec vyústí do tragických rozměrů. Aby toho nebylo málo, Banksovo pídění má přímou souvislost s případem Mortonové, z něhož je patrné, že v některých cestovních kancelářích vám nepomůže sebelepší pojištění…(Česká televize)

Loading