Inspektor Banks 4 – 3.díl – Přízraky

4.5/5 - (2 {hlasů})

Inspektor Banks

Než byl student biochemie shozen ze skály, někdo jej pobodal. Vyšetřování brzy otevře překvapivé okolnosti, výrobu a distribuci drog, znásilnění nevyjímaje. A v oddělení to začíná pěkně jiskřit. Helen Mortonová řeší rozvod, ale také svěření dětí do její péče. Zároveň do případu vstoupí bývalá známost, tajný agent, který, jak se zdá, není tím, za koho se vydává. Helen hrozí, že bude kvůli kompromitaci z případu vyloučena. Aby toho nebylo málo, rival Alana Bankse požádá Annie Cabbotovou o ruku. Inspektor je na vážkách – teď nebo nikdy…(Česká televize)

Loading

Inspektor Banks 4 – 2.díl – Pohřbené

4/5 - (2 {hlasů})

Inspektor Banks

Pravda může být někdy bolestivá a modřiny toho mohou být důkazem. Inspektor Alan Banks se svým týmem vyšetřovatelů musí rozlousknout případ muslimské rodiny, která ukrývala nejedno tajemství. Bylo odpravení manželky vraždou ze cti anebo se jednalo o prostý popud žárlivosti? Hlavní podezřelý se brzy stane obětí a dvojitý svědek jej má brzy následovat. Vyšetřování znesnadňuje utajovaná rodinná situace Helen Mortonové, ale také vyvádění zarmouceného Arthura Bankse, který se těžko vyrovnává se smrtí manželky…(Česká televize)

Loading

Inspektor Banks 4 – 1.díl – Co přežije

4/5 - (2 {hlasů})

Inspektor Banks

Inspektor Alan Banks musí čelit tvrdé osobní ráně. Nejbližší rodinný příslušník zemře nedlouho po inspektorových narozeninách. Koketování s kolegyní Annie Cabbotovou, která dala přednost vztahu s biologickým otcem, celé situaci nepřidá. V tu nejnevhodnější dobu nastoupí případ těžkého kalibru. Xenofobní msta, která se vymkla kontrole a přerostla do obchodu s drogami i bílým masem, pod bezelstným závojem kosmetického salonu. Jedna pohřešovaná dívka je stále na útěku před smrtelným nebezpečím. Stihne vyšetřovací skupina zachránit alespoň jeden život? Nebo dívku čeká stejný osud jako předešlé oběti a bude pohřbena zaživa?…(Česká televize)

Loading