Jedna rodina 3 – 52.díl – Svatba

4/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina 3

 

Je to tu! Isabelle se podařilo provést Boba k oltáři, zatímco Vilém s Olgou se vrací na začátek jejich vztahu. Společně znovu objevují svou lásku, přitom se však musí zdržet intimních chvil. Čeká je ještě větší rodina a ještě více lásky! Užijte si úžasnou show Jedna rodina s novými epizodami každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 51.díl – Rozlučka

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Svátek lásky nastal, Isabelle dokázala přesvědčit Boba, aby se s ní postavil před oltář. Na druhou stranu se Vilém a Olga vracejí zpět na začátek svého vztahu, kdy spolu začínají znovu chodit a odepírají si radovánky. Vyšší počet členů rodiny, víc lásky než kdy předtím…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 47.díl – Trávníkář

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Po skandálu s bulvárem a kontroverzí okolo Petra Rychlého byly všechny bonusy zaměstnancům kliniky My Baby odebrány. S výjimkou Kláry, která jako jediná od Hladkého prémii dostala, i když na ni vlastně nemá právo. Jaký záměr sleduje majitel kliniky touto neobvyklou odměnou? Olga začíná pochybovat, zda bylo společné bydlení s Vilémem skutečně dobrou myšlenkou. Nezapomeňte sledovat nové epizody Jedné rodiny každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově….(VOYO)

Loading

Jedna rodina 3 – 46.díl – Červený provázek

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Olga a Vilém jsou teď ve spojení, ale jejich vztah je však daleko od jednoduchého a již malý problém může vést k velkému nedorozumění. Lejdy vzala vnoučata na dovolenou k moři, nechávajíc tak Kláru víc prostoru, aby se vypořádala s rozpadem zámku, který navíc obsadili bezdomovci. Markéta a Vagy začínají s procedurou umělého oplodnění a na začátku vše vypadá slibně. Bob a Isabelle se chystají na cestu do Ameriky, ale zda se jim skutečně podaří odletět? A bude divný pán, který se vydává za terapeuta, schopen vyřešit Karlovu krizi?…(VOYO)

Loading

Jedna rodina 3 – 45.díl – Všichni jsou zamilovaní

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Vilém se stále nemůže zmocnit Olgy. Žádný z jeho pokusů doposud nevyšel. Podaří se jim konečně najít společnou cestu? Ruda přiváží Oldřišku a Isabelle má překvapivý plán – chce odvézt Boba na dalekou cestu. Jak se Bob k tomu postaví? Vagymu a Markétě se blíží termín umělého oplodnění, ale nejprve musí Vagy podstoupit vyšetření, které odhalí stav jeho spermií. Z toho je samozřejmě nervózní. Co když Markétu zklame? Karel je psychicky na dně a odmítá vyjít zpod stolu. Petra si s ním neví rady… Nepromeškejte nové epizody Jedné rodiny, které můžete sledovat každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově….(VOYO)

Loading

Jedna rodina 3 – 44.díl – Nechte mě hrát!

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Norika pracuje ve vodárně a Rudovi se podaří Filipa napadnout broukem. To způsobí, že začne podezírat Noriku z nevěry a odmítá tuto situaci přijmout. Majitel kliniky se rozhodl potrestat všechny zaměstnance kvůli skandálu s Petrem Rychlým, ale zaměstnanci to vnímají jako zradu. Karel už nemůže déle vydržet na gymnáziu a rozhodne se utečt. Podaří se ho přesvědčit k návratu? Olga vyzkouší internetovou seznamku, ale překvapivě najde v posteli nepozvaného hosta. Isabelle by ráda odjela na výlet s Bobem. Podaří se jim uniknout Rudovi? Nezapomeňte, že premiérové díly Jedné rodiny můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově….(VOYO)

Loading

Jedna rodina 3 – 43.díl – Na spermie

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Vilém konečně odhodlal se pozvat Olgu na romantickou schůzku, avšak jejich setkání na plážovém volejbale se nevyvíjí podle jeho očekávání. Isabelle se usadila ve výhradně Bobově komnatě a všechny přítomné, zejména Rudu, to zcela vyvedlo z míry. Avšak nikdo z nich zatím netuší skutečný důvod jejího příchodu za Bobem. Vágy Vagyi po vlastním potomstvu mezitím ochladnou, když se dozví, co vše umělé oplodnění obnáší. Norika obdrží nabídku na práci, která ji nadchne, avšak je přesvědčena, že by o ní neměl Filip vědět. Studenti vyplňují anonymní dotazníky, kterými hodnotí Karla, a výsledky se zdají být spíše sklíčené…(VOYO)

Loading

Jedna rodina 3 – 42.díl – Bulvár nezastavíš

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Hrát si s bulvárem není nejlepší nápad, a na vlastní kůži to poznává celý tým IVF kliniky. Vilém se touží sblížit s Olgou, ale cesta k jejímu srdci nebude snadná. A co je to za tajemnou Bobovu známou, která se náhle objeví? Navíc, nevynechejte bonusová videa, která odhalují, jak to chodí za kulisami natáčení. Připravte se na první pomoc s hrdým záchranářem Markem Dvořákem. Nové epizody Jedné rodiny sledujte každé úterý a čtvrtek na Nově….(VOYO)

Loading

Jedna rodina 3 – 41.díl – Loděnice

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Klára nastupuje na nové pracovní místo v klinice specializující se na umělé oplodnění, kde také pracuje její partner Petr. Kromě něho však potkává spoustu nových tváří, včetně jednoho povědomého, který ji překvapí ne příliš příjemně. Vagy se zapojí do výškových prací a podniká ve stánku u loděnice – a tady se objeví nová tvář, bývalý veslařský reprezentant, Vilém. Mikeš vyrostl a Norika má zájem začít pracovat, ale jak se na to bude dívat Filip? A jak se žije Martině, Dominikovi a jejich malé Žofce v jejich maringotce? Nové díly Jedné rodiny můžete sledovat každé úterý a čtvrtek na Nově…(VOYO)

Loading