Jedna rodina 3 – 76. díl – Klokan

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Petra směřuje zaměstnanecky směrem k Vodárně a musí se tvářit, jako by tam neznala nikoho. Beata zesíluje své úsilí, aby dostala Viléma do postele. Nezapomeňte sledovat nejnovější epizody Jedné rodiny každé úterý a čtvrtek…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 74. díl – Slovenská strela

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Olga bude potrestána, musí na stáž do Bratislavy, a místo ní se do laboratoře vydává slovenská střela. Karel převezme roli nemocné tělocvikářky. Petra se rozhodla prodat svůj dům. Nezapomeňte sledovat každé úterý a čtvrtek nové epizody Jedné rodiny…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 73. díl – Česká trojka

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Na klinice probíhá šetření, zda někdo tajně nezamrzá embrya. Co kdybychom přijali Vodárně Kolibříka? Může Karel Petra přemluvit k terapii ve třech? Větší rodina, víc lásky. Nezmeškejte první epizody Jedné rodiny…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 70. díl – Sauna bude

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Klára s dětmi čekají na Karelův konečný rozhodnutí. Bude se vrátit zpět k Petrovi, nebo zůstane s nimi? Vilém začíná projevovat divné chování, jeho rychlé změny nálad jsou sice zábavné, ale občas nesnesitelné. Co za tím stojí? Nikdy se takhle nechoval. A podobná změna osobnosti je pozorovatelná i u Vilémova trenérského partnera Mareše. Petra už vyklidila marmeládovnu a musí začít chodit na pracovní pohovory. Má šanci uspět mezi mnohem mladšími kandidátkami? A může jí nějak pomoci Martina, která přijela se…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 69. díl – Háček

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Karel se postupně usazuje u Kláry, což na Elišku překvapivě doléhá negativně. Co jí může vadit na tom, že se táta vrátil do domu? Petra vstupuje do nové fáze svého života, a jednou z velkých proměn je i ukončení marmeládovny. Při likvidaci továrny ale díky Bobovi a Filipovi začíná uvažovat, zda by Karlovi nemohla svou zradu odpustit a dát mu druhou šanci…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 68. díl – Děláme zázraky

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Irena přichází za Mrakem, ačkoli čeká jeho dítě. V ruce pevně svírá hromadu účtů a zdá se, že její slib, že nebude po něm chtít nic víc než jeho spermií, nejspíš nebude dodržen. Karel se probouzí na gauči v obýváku Kláry a děti jsou víc než zmatené. Znamená to snad, že se rodiče vrátili zpátky k sobě? Rodiče těch malých dětí, které Karel hlídal, jsou zvědaví proč zrušil hlídání a trvají na tom, že zaplatili jeho služby až do konce měsíce. A Boba s Martou, kteří si užívají hezký okamžik v maringotce, překvap…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 67. díl – Všude dobře, doma nejlíp

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Karel a Klára vrhli do smíšeného týmu bombu. Jaký bude následný krok Petry? Jak se ostatní vypořádají se způsobenými účinky? A která z dívek má krásnější snubní prsten – Lejdy nebo Olga? Nenechte si ujít úplně nové díly oblíbeného seriálu Jedna rodina, které jsou vysílány každé úterý a čtvrtek od 20:20 na televizi Nova…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 66.díl – Vezmeš si mě?

4/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina 3

 

Všechny činy mají následky a každý musí nést odpovědnost za své činy. V případě Karla to platí dvojnásob. Spáchal něco hrozného vůči Petře a teď se snaží to utajit. Jak dlouho mu to vydrží? A co na to jeho svědomí? Mrak cítí, že je na něm, aby udělal velký a významný krok, který by Lejdy dokázal, že miluje pouze ji. Vilém se vrátil z úspěšného nominačního soustředění a má podobnou strategii s Olgou. A s Vagou se pohádal Filip, což ve Vodárně způsobuje jedno nedorozumění za druhým…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 65.díl – Budu táta

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina 3

 

Lejdy stále bojuje s nepřijetím skutečnosti, že Mrak splnil slib, který dříve dal Ireně, své bývalé milence. Irena po něm toužila po dítěti prostřednictvím přirozené cesty. Petra utrpí vážné popáleniny při vaření marmelády, což Karel následně zodpovědně převezme a začne se o ni starat. Johan a Eliška omylem prozradí, že se jejich máma rozešla s Petrem, čímž vyprovokují Karla k návštěvě Kláry, ve snaze ji utěšit. Bohužel se později ukáže, že to nebyl nejvhodnější nápad. Medard se rozhodne zachránit embryo, které zdánlivě nemá nejmenší šanci na přežití..(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 64.díl – Jednou a dost

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Petr touží ohromit Kláru neuvěřitelným překvapením, ale neuváženě se do toho pouští. Viléma Olga po probuzení ze sedace nepoznává. A co Irena chce po Mrakovi, jeho bývalé lásce? Nenechte si ujít jedinečné epizody Jedné rodiny, které vysílá televize Nova každé úterý a čtvrtek ve 20:20 hodin…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 63.díl – Děda roku

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Boba překvapí ve finále soutěže o dědu roku svou nekonvenční disciplínou, kterou nikdo nečekal. Olgu čeká vykonání odběru vajíček v narkóze, což ji velmi děsí. A v maringotce se objeví nečekaný host, který si tam najde ubytování. Premiérové epizody oblíbeného seriálu Jedna rodina se vysílají každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina 3 – 62.díl – R.I.P

Přidej hodnocení

Jedna rodina 3

 

Johan už nemůže snášet své nesnesitelné rodiče, tak uteče z domova a stráví noc osamotě v karavanu. Noriku a jejího otce Rudu zasáhne šokující zpráva. Nenechte si ujít nové epizody Jedné rodiny každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově…(VOYO)

  

Loading