Jedna rodina – 21.díl – Otec jako otec

Přidej hodnocení

Jedna rodina

 

Schůzka s Fraňkovými ohledně společného bydlení Martiny a Dominika v maringotce nebude jednoduchá, to je jasné od začátku. Že ale může vztahem Noriky a Boba otřást reklamní zakázka, nečekal ani jeden z nich. Vypadá to, že jediný, koho v tuto chvíli nic netrápí, je čerstvě zamilovaný Vašek…(VOYO)

  

Jedna rodina – 20.díl – Zamilovaný Vašek

4/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Zatímco Vašek řeší, jak ohromit Lindu, Filip s Norikou konečně vyrážejí na vytouženou dovolenou do Říma. Na Petru se před Vánocemi valí jedna zakázka za druhou, takže téma společného bydlení Martiny a Dominika v maringotce v tuto chvíli vůbec nehodlá řešit. Co na to Martina?…(VOYO)

   

Jedna rodina – 19.díl – Myčka

3.5/5 - (4 {hlasů})

Jedna rodina

 

Schovat peníze do pračky opravdu není dobrý nápad. Ale sbližovat se s někým tak nebezpečným jako Perry může být mnohem horší. Bude Petra stát za Karlem v dobrém i zlém?…(VOYO)

   

Jedna rodina – 18.díl – Balík peněz

Přidej hodnocení

Jedna rodina

 

Zdá se, že Petra Karlovi věří, ale Perry nepolevuje ve svém snažení a je odhodlaná dostat, co chce. Aby nebylo problémů málo, přidávají se ke Karlovým potížím ještě ty Petřiny s pekařem Moukou a Chosého s manželkou. Všem nezbývá než věřit, že nic nebude tak horké, jak se uvaří…(VOYO)

  

Jedna rodina – 17.díl – Víkend múzy

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Karel se druhý den po večírku snaží zjistit, co přesně vyváděl a s kým. Bohužel mnoho informací naznačuje, že to s alkoholem opravdu přehnal a že se s Perry sblížil více, než by chtěl. A mohli by se dát dohromady Klára s Vágym?…(VOYO)

   

Jedna rodina – 16.díl – Halloween

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Karel se pohádal s Petrou kvůli horám a nezdá se, že by měl na domácí frontě brzy nastat klid. Tak proč se neodreagovat na halloweenském večírku, který pořádá kolegyně Perry. Problém je v tom, že každý od oslavy očekává něco úplně jiného…(VOYO)

   

Jedna rodina – 14.díl – Kopačky

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Klára se od Petry dozvěděla pravdu o Crhově temné minulosti, ale odmítá jí uvěřit. Nový přítel ji má stále omotanou okolo prstu. Co se musí stát, aby se Kláře otevřely oči? Projdou touto zkušeností děti i celá střídavka bez úhony?…(VOYO)

  

Jedna rodina – 13.díl – Lhář

4/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Když se dětem nelíbí mámin nový přítel, dokážou vymyslet důmyslnější mučení než to středověké. Víc rodičů, víc lásky…(VOYO)

   

Jedna rodina – 12.díl – Promiň!

4/5 - (2 {hlasů})

Jedna rodina

 

Norika přetáhne nevlastního syna kyticí růží. Překročeno bylo zjevně hned několik mezí a na několika stranách. Půjde to napravit?…(VOYO)

  

Jedna rodina – 11.díl – Nová láska

Přidej hodnocení

Jedna rodina

 

Po ukončené divoké jízdě má přijít poklidná plavba, je-li kormidelník pohledný, je to příjemný bonus. Ale každý námořník má svá tajemství. Víc rodičů, víc lásky…(VOYO)

 

Jedna rodina – 10.díl – Jsem mizerná máma

3.5/5 - (2 {hlasů})

Jedna rodina

 

Roztáčet peníze může být fajn. Zastavit rozjetý dluhový kolotoč ale není vůbec jednoduché, zvlášť když se na něm veze část střídavky. Víc rodičů, víc lásky…(VOYO)

 

Jedna rodina – 9.díl – Lajkujte!

5/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Katastrofu si každý představujeme jinak. Někomu kiksne auto, jiný přijde o mobil i internet a dalšímu dojde trpělivost. Víc rodičů, víc lásky…(VOYO)

 

Jedna rodina – 8.díl – Půjčka

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Klára se propadá stále hlouběji do dluhové pasti. Staré dluhy nemizí a nové se objevují. Klářin stres ničí a narušuje křehkou rovnováhu ve střídavce, otevírají se staré rány a vyplouvají staré křivdy…(VOYO)

 

Jedna rodina – 7.díl – Harmonogram

Přidej hodnocení

Jedna rodina

 

Penály, sešity, obaly, knihy, rozvrh. Ve střídavce ještě střídací rozvrh. Někdo někam nechce, jiný jinam nemůže a výsledkem jsou zmatky, chaos, zapomenuté děti a stá verze rodičovského rozvrhu rozvozů…(VOYO)

 

Jedna rodina – 6.díl – Johan

3.5/5 - (2 {hlasů})

Jedna rodina

 

Děti jsou sice na táboře, ale rodičům přesto nevychází plány podle jejich představ. Nestihnou si ani trochu užít volna a už musí pro Johana zpátky na tábor nebo přestavovat dům…(VOYO)

  

Jedna rodina – 5.díl – Šťastnou cestu

3.3/5 - (3 {hlasů})

Jedna rodina

 

Děti odjíždějí na letní tábor a rodiče ze střídavky propadají euforii z vytoužených čtrnácti dní volna. Všichni je plánují prožít nějak výjimečně. Což se jim bohužel povede…(VOYO)

 

Jedna rodina – 4.díl – Seznamka

Přidej hodnocení

Jedna rodina

 

Klára má na muže smůlu. Všechny její pokusy o seznámení selhávají a někdy dost dramaticky. A na šťastný konec to nevypadá ani tehdy, když se rozhodne nechat vše na osudu…(VOYO)