Jedna rodina – 24.díl – Štědrý den

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Vánoce sice nejsou především o drahých dárcích, ale právě ty bývají často tím nejpalčivějším problémem. Kdo dostane nový mobil? Kdo slepice a kozy? A kdo ten úplně nejkrásnější a nejdojemnější dárek, který nestojí vůbec žádné peníze? Na Štědrý den také nikdo nemá být sám. To by snad nikomu z naší velké Jedné rodiny hrozit nemělo. Nebo ano?…(VOYO)

   

Loading

Jedna rodina – 23.díl – Fanča

2.7/5 - (4 {hlasů})

Jedna rodina

 

Vánoce se blíží, takže se zmatky se musí počítat. Udělá v plánovaných nákupech pořádek excelová tabulka? Karel objeví ukrytou dárkovou tašku s mikinou, která je mu ovšem dost malá. Rozhodne se začít hubnout, ale to nakonec vede k jedné osobní tragédii. Vašek si půjčí maringotku, aby měl prostor pro schůzku s Lindou. Dá se na Vaška spolehnout, že tam po nich nezůstane nepořádek? „Mařenu“ mají totiž od zítřka pronajatou noví hosté…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina – 22.díl – Kdo? Kde? S kým?

3.5/5 - (2 {hlasů})

Jedna rodina

 

Ředitelka domova seniorů přeházela sestrám služby a vypadá to, že Klára bude muset vánoční svátky trávit o samotě. Petra totiž o naplánovaný Štědrý den se všemi dětmi ve svém domě přijít nehodlá. K tomu se bojí o Vaška, protože jí Linda přijde příliš vyspělá. Pomůže lekce sexuální výchovy, kterou dostanou na starost Filip s Karlem? A vyřeší Vánoce střídavky bláznivý Vágyho nápad?…(VOYO)

   

Loading

Jedna rodina – 21.díl – Otec jako otec

Přidej hodnocení

Jedna rodina

 

Schůzka s Fraňkovými ohledně společného bydlení Martiny a Dominika v maringotce nebude jednoduchá, to je jasné od začátku. Že ale může vztahem Noriky a Boba otřást reklamní zakázka, nečekal ani jeden z nich. Vypadá to, že jediný, koho v tuto chvíli nic netrápí, je čerstvě zamilovaný Vašek…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina – 20.díl – Zamilovaný Vašek

4.5/5 - (2 {hlasů})

Jedna rodina

 

Zatímco Vašek řeší, jak ohromit Lindu, Filip s Norikou konečně vyrážejí na vytouženou dovolenou do Říma. Na Petru se před Vánocemi valí jedna zakázka za druhou, takže téma společného bydlení Martiny a Dominika v maringotce v tuto chvíli vůbec nehodlá řešit. Co na to Martina?…(VOYO)

   

Loading

Jedna rodina – 19.díl – Myčka

3.5/5 - (4 {hlasů})

Jedna rodina

 

Schovat peníze do pračky opravdu není dobrý nápad. Ale sbližovat se s někým tak nebezpečným jako Perry může být mnohem horší. Bude Petra stát za Karlem v dobrém i zlém?…(VOYO)

   

Loading

Jedna rodina – 18.díl – Balík peněz

Přidej hodnocení

Jedna rodina

 

Zdá se, že Petra Karlovi věří, ale Perry nepolevuje ve svém snažení a je odhodlaná dostat, co chce. Aby nebylo problémů málo, přidávají se ke Karlovým potížím ještě ty Petřiny s pekařem Moukou a Chosého s manželkou. Všem nezbývá než věřit, že nic nebude tak horké, jak se uvaří…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina – 17.díl – Víkend múzy

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Karel se druhý den po večírku snaží zjistit, co přesně vyváděl a s kým. Bohužel mnoho informací naznačuje, že to s alkoholem opravdu přehnal a že se s Perry sblížil více, než by chtěl. A mohli by se dát dohromady Klára s Vágym?…(VOYO)

   

Loading

Jedna rodina – 16.díl – Halloween

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Karel se pohádal s Petrou kvůli horám a nezdá se, že by měl na domácí frontě brzy nastat klid. Tak proč se neodreagovat na halloweenském večírku, který pořádá kolegyně Perry. Problém je v tom, že každý od oslavy očekává něco úplně jiného…(VOYO)

   

Loading

Jedna rodina – 14.díl – Kopačky

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Klára se od Petry dozvěděla pravdu o Crhově temné minulosti, ale odmítá jí uvěřit. Nový přítel ji má stále omotanou okolo prstu. Co se musí stát, aby se Kláře otevřely oči? Projdou touto zkušeností děti i celá střídavka bez úhony?…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina – 13.díl – Lhář

4/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Když se dětem nelíbí mámin nový přítel, dokážou vymyslet důmyslnější mučení než to středověké. Víc rodičů, víc lásky…(VOYO)

   

Loading

Jedna rodina – 12.díl – Promiň!

4/5 - (2 {hlasů})

Jedna rodina

 

Norika přetáhne nevlastního syna kyticí růží. Překročeno bylo zjevně hned několik mezí a na několika stranách. Půjde to napravit?…(VOYO)

  

Loading

Jedna rodina – 11.díl – Nová láska

Přidej hodnocení

Jedna rodina

 

Po ukončené divoké jízdě má přijít poklidná plavba, je-li kormidelník pohledný, je to příjemný bonus. Ale každý námořník má svá tajemství. Víc rodičů, víc lásky…(VOYO)

 

Loading

Jedna rodina – 10.díl – Jsem mizerná máma

3.5/5 - (2 {hlasů})

Jedna rodina

 

Roztáčet peníze může být fajn. Zastavit rozjetý dluhový kolotoč ale není vůbec jednoduché, zvlášť když se na něm veze část střídavky. Víc rodičů, víc lásky…(VOYO)

 

Loading

Jedna rodina – 9.díl – Lajkujte!

5/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Katastrofu si každý představujeme jinak. Někomu kiksne auto, jiný přijde o mobil i internet a dalšímu dojde trpělivost. Víc rodičů, víc lásky…(VOYO)

 

Loading

Jedna rodina – 8.díl – Půjčka

3/5 - (1 {hlasů})

Jedna rodina

 

Klára se propadá stále hlouběji do dluhové pasti. Staré dluhy nemizí a nové se objevují. Klářin stres ničí a narušuje křehkou rovnováhu ve střídavce, otevírají se staré rány a vyplouvají staré křivdy…(VOYO)

 

Loading

Jedna rodina – 7.díl – Harmonogram

Přidej hodnocení

Jedna rodina

 

Penály, sešity, obaly, knihy, rozvrh. Ve střídavce ještě střídací rozvrh. Někdo někam nechce, jiný jinam nemůže a výsledkem jsou zmatky, chaos, zapomenuté děti a stá verze rodičovského rozvrhu rozvozů…(VOYO)

 

Loading