Julie Lescautová – 5.díl – Zločin ve vyšších kruzích

Přidej hodnocení

Komisařka Julie Lescautová dopadne po automobilové honičce opilou agresivní řidičku a zjistí, že je to její někdejší spolužačka Carol. Carol byla sirotek, odchovaný dětskými domovy, později se provdala za bohatého podnikatele Wermera. Druhý den je Carol nalezena zavražděná. V podezření je samozřejmě její žárlivý manžel Vincent. Ten navíc ještě musí řešit velkou finanční ztrátu jedné ze svých dceřiných společností spravované Chapusisem a utajovanou existenci Carolina syna. Prokurátorovi se zdá případ jasný, Julie však pátrá i po jiných stopách…(TV Prima)

Julie Lescautová – 4.díl

Přidej hodnocení

Vražda řidiče kamionu přivede vrchní komisařku Julii Lescautovou na stopu široce rozvětvené organizace kuplířů, obchodníků s bílým masem z východu a pašeráků lidí i zlata. Lescautová pojme podezření, že hlavou zločinecké organizace je zdánlivě počestný Gábor Balat, majitel spediční firmy rumunského původu. Před jeho vyšetřováním ji však varuje zpravodajská služba, protože Balat jí v letech studené války prokázal cenné služby, a tak nad ním drží ochrannou ruku.

Julie Lescautová – 3.díl – Sexuální obtěžování

Přidej hodnocení

Mladá dívka, prodavačka v hypermarketu Anne-Marie Rochová, spáchala sebevraždu, případ teď vyšetřuje policie. Generálního ředitele hypermarketu L’Erpeura doprovází do skladu prodavačka Monique, která mu vyčítá, že si kvůli němu Anne-Marie vzala život. L’Erpeurovo chování svědčí o tom, že Monique může mít pravdu, protože generální ředitel využívá svého postavení a vyžaduje od prodavaček, aby trpěly jeho důvěrnosti. Když mu Monique nechce vyhovět, L’Erpeur zničí ozdoby za mnoho tisíc, svede to na Monique a vyhodí ji ze zaměstnání.

Julie Lescautová – 2.díl – Znásilnění

Přidej hodnocení

Policistka Sandrine Nivellová se stala obětí brutálního napadení. Útok naštěstí přežila, je ale vážně zraněná převezena do místní nemocnice. Při prohlídce jejích věcí najde Trémois podivnou černou masku a sestra, která je prohlídce přítomna, si vzpomene, že podobnou viděla u doktorky Lecuyerové z dětského oddělení – ta to ale popírá. Případ vyšetřuje tým Julie Lescautové, protože to je však již několikáté podobné přepadení v pořadí, posílá pařížské policejní ředitelství Julii posilu – odbornici na znásilnění Isabellu Jumeauovou.

Julie Lescautová – 1.díl

Přidej hodnocení

Julii je pětatřicet, má dvě dcery a právě se rozvedla, neboť její manžel odmítl dál snášet nelehké soužití s policistkou. Přeložení je pro ni velice potřebná životní změna, jmenovací dekret policejní komisařky v typickém francouzském maloměstě Meaux tedy vítá. Mnohem méně se tam však líbí jejím dcerám. Dosud se nevyrovnaly s otcovým odchodem a nové prostředí je ničím nezaujalo. Julii čeká čtyřiadvacet uniformovaných a devět civilních podřízených, s nimiž má v Meaux udržovat pořádek a prosazovat spravedlnost.