Julie Lescautová – 5.díl – Zločin ve vyšších kruzích

Komisařka Julie Lescautová dopadne po automobilové honičce opilou agresivní řidičku a zjistí, že je to její někdejší spolužačka Carol. Carol byla sirotek, odchovaný dětskými domovy, později se provdala za bohatého podnikatele Wermera. Druhý den je Carol nalezena zavražděná. V podezření je samozřejmě její žárlivý manžel Vincent. Ten navíc ještě musí řešit velkou finanční ztrátu jedné ze svých dceřiných společností spravované Chapusisem a utajovanou existenci Carolina syna. Prokurátorovi se zdá případ jasný, Julie však pátrá i po jiných stopách…(TV Prima)

Julie Lescautová – 4.díl

Vražda řidiče kamionu přivede vrchní komisařku Julii Lescautovou na stopu široce rozvětvené organizace kuplířů, obchodníků s bílým masem z východu a pašeráků lidí i zlata. Lescautová pojme podezření, že hlavou zločinecké organizace je zdánlivě počestný Gábor Balat, majitel spediční firmy rumunského původu. Před jeho vyšetřováním ji však varuje zpravodajská služba, protože Balat jí v letech studené války prokázal cenné služby, a tak nad ním drží ochrannou ruku.

Julie Lescautová – 3.díl – Sexuální obtěžování

Mladá dívka, prodavačka v hypermarketu Anne-Marie Rochová, spáchala sebevraždu, případ teď vyšetřuje policie. Generálního ředitele hypermarketu L’Erpeura doprovází do skladu prodavačka Monique, která mu vyčítá, že si kvůli němu Anne-Marie vzala život. L’Erpeurovo chování svědčí o tom, že Monique může mít pravdu, protože generální ředitel využívá svého postavení a vyžaduje od prodavaček, aby trpěly jeho důvěrnosti. Když mu Monique nechce vyhovět, L’Erpeur zničí ozdoby za mnoho tisíc, svede to na Monique a vyhodí ji ze zaměstnání.

Julie Lescautová – 2.díl – Znásilnění

Policistka Sandrine Nivellová se stala obětí brutálního napadení. Útok naštěstí přežila, je ale vážně zraněná převezena do místní nemocnice. Při prohlídce jejích věcí najde Trémois podivnou černou masku a sestra, která je prohlídce přítomna, si vzpomene, že podobnou viděla u doktorky Lecuyerové z dětského oddělení – ta to ale popírá. Případ vyšetřuje tým Julie Lescautové, protože to je však již několikáté podobné přepadení v pořadí, posílá pařížské policejní ředitelství Julii posilu – odbornici na znásilnění Isabellu Jumeauovou.

Julie Lescautová – 1.díl

Julii je pětatřicet, má dvě dcery a právě se rozvedla, neboť její manžel odmítl dál snášet nelehké soužití s policistkou. Přeložení je pro ni velice potřebná životní změna, jmenovací dekret policejní komisařky v typickém francouzském maloměstě Meaux tedy vítá. Mnohem méně se tam však líbí jejím dcerám. Dosud se nevyrovnaly s otcovým odchodem a nové prostředí je ničím nezaujalo. Julii čeká čtyřiadvacet uniformovaných a devět civilních podřízených, s nimiž má v Meaux udržovat pořádek a prosazovat spravedlnost.