Kadeřnictví 2 – 19.díl – Jaké bylo vaše nejhorší rande?

3/5 - (1 {hlasů})

Kadeřnictví

Děvčata v kadeřnictví mají už něco málo odžito, a tak srovnávají svá nejhorší rande. Těžko soudit, která je na tom hůř. Rande s týpkem ve slipech, který moc rád předvádí své svaly, nebo úsměv plný černých zubů?…(Stream.cz)

Kadeřnictví 2 – 16.díl – Máte před partnerem tajemství?

3/5 - (1 {hlasů})

Kadeřnictví

Do kadeřnictví přichází nová posila Danča, a moc dobře se zrovna neuvede. Je normální mít před partnerem tajemství? A co dělat, když máte podezření na nevěru? Většinou vše stejně prozradí mobil…(Stream.cz)

Kadeřnictví 2 – 14.díl – Všimne si muž celulitidy?

2.5/5 - (1 {hlasů})

Kadeřnictví

Je opravdu pomerančová kůže pro muže takový problém, nebo je to jen příišná sebekritika žen a muži celulitidu nevidí? Proč muži nemají celulitidu? Protože je hnusná!…(Stream.cz)

Kadeřnictví 2 – 12.díl – Co je lepší – Být manželka, nebo milenka?

3/5 - (1 {hlasů})

Kadeřnictví

Je pro ženu lepší prát fusekle, vařit teplé večeře a mít manžela doma, nebo zastávat roli bokovky potajmu v hotelovém pokoji, ale bez povinností? Holky z Kadeřnictví mají zkušenostmi s obojím a tak mohou směle srovnávat…(Stream.cz)

Kadeřnictví 2 – 5.díl – Je sen o sexu se ženou normální, anebo jsem lesba?

3/5 - (1 {hlasů})

Kadeřnictví

Jsou erotické sny o opačném pohlaví normální, nebo už značí jinou orientaci? A jsou snílci schopní později přenést něco z fantazií i do reality? Holky z Kadeřnictví to v jednom případě ověří experimentem…(Stream.cz)

Kadeřnictví 2 – 2.díl – Je normální, když žena nechce mít dítě?

2.5/5 - (1 {hlasů})

Kadeřnictví

Rozhodnutí mít nebo nemít dítě je na každé ženě. Zvláštní ale je, když se záhadná nová posila Klára kategoricky vymezuje proti všemu, stát se matkou obzvlášť. Co za tím může být?…(Stream.cz)

Kadeřnictví 2 – 1.díl – Je modeling opravdu takové terno?

3/5 - (1 {hlasů})

Kadeřnictví

Práce modelky není žádný med, bůhví, kolik diet musí držet a spát s každým, kdo si zamane, jen aby se dostaly na titulní stránky módních časopisů.
Do kadeřnicví přichází nová posila Klára, která je zvyklá česat jen vipky, a taky je tak trošku nafrněná…(Stream.cz)