Kameňák – 16.díl – Kocovina

Přidej hodnocení

Kameňák

Svatba Nováků a Kašparů měla na účastníky i prostředí devastující účinek. Policista Franta Cloumal se probudí bez služební pistole. Generál si zabil veškeré zbylé mozkové buňky. Pepan a Eduard se probouzí z deliria v rakvích v márnici na místním hřbitově. Bohouš spí v opileckém podroušení na radnici. Do města přijíždí hodnotící komise soutěže o Pozitivní město roku. Komisaři jsou stavem politické reprezentace města naprosto zděšeni. Postupně vychází najevo, co vše nezřízená pitka Pepana a Eduarda způsobila. Uražená Vlasta ochotně komisi promítne video s naprosto pohoršivým chováním starosty ve škole. Taktéž záznam policejních kamer dokladuje, že Cloumalovi zbraň odebral právě starosta a odnesl ji do ordinace doktorky Emy. Ani vykradení fotbalových šaten a hanlivý nápis na hřbitovní zdi kladné body do hodnocení města nepřinesou. Situace je beznadějná… Další díly Kameňáku najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 15.díl – Svatba

Přidej hodnocení

Kameňák

Když se Pepan dozví, že Kašparovi pozvali na svatbu početnou moravskou rodinu, je to pro něj šok. Naštěstí si generál spletl datum, a tak se starosta může věnovat komisaři soutěže o Pozitivní město roku. Nakonec se spřátelí natolik, že se komisař zúčastní svatby i náročné alkoholické hry, ve které ještě nikdo nikdy nezvítězil. Další dávka vtipů v oblíbeném Kameňáku na vás čeká na Voyo(TV NOVA)

  

Loading

Kameňák – 14.díl – Návrat

Přidej hodnocení

Kameňák

Pepan zaspí příjezd své ženy Vilmy z Austrálie. I tak je to shledání radostné a starosta viditelně pookřeje. Radnice se chystá na příjezd komisařů soutěže o Pozitivní město roku. Milenkou opuštěný exředitel školy žádá ve škole o nějakou práci a dostává ji. Bude potupně stát modelem v hodinách výtvarné výchovy. Novákovi a Kašparovi se připravují na svatbu. Láďa se chystá koupit prstýnky a shání svědka. Ministerský poradce Milouš se pokouší sbalit blonďatou sekretářku Kamilu. Pepan nabízí Vilmě, že by jí mohl zařídit post ředitelky školy na úkor Vlasty. Musí mu ale být po vůli, což Vilma ochotně udělá. Jejich milostný vztah je opět obnoven. Seriál Kameňák sledujte každý pátek na Nově. Nebo už teď na Voyo(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 13.díl – Zabijačka

Přidej hodnocení

Kameňák

Generál Kašpar míří za řezníkem Standou se žádostí, aby udělal pravou domácí zabíjačku. Ten ji slíbí, ale bohužel není schopen zabít žádné zvíře. Radnice se stále snaží uspět v soutěži o Pozitivní město roku, a proto uspořádá výstavu domácích zvířat… Sledujte i další díly seriálu Kameňák na Voyo(TV NOVA)

  

Loading

Kameňák – 12.díl – Čisté město

Přidej hodnocení

Kameňák

Starosta Pepan se opět potýká s problémy města. Tentokrát se jedná o zamoření psími exkrementy! Největší problém je, že čisté město je podmínka soutěže. Jak tedy zapojí všechny obyvatele do uklízení města? Seriál Kameňák sledujte každý pátek na Nově. Nebo už teď na Voyo(TV NOVA)

  

Loading

Kameňák – 11.díl – Kameňákožraní

Přidej hodnocení

Kameňák

Může městu v soutěži o Pozitivní město roku pomoci festival domácího jídla a pití? Gastronomická smršť má největší dopad především na trávicí soustavu komise ve složení starosta Pepan, tajemník Bohouš a policajt Franta. Podívejte se i na další díly Kameňáku na Voyo(TV NOVA)

  

Loading

Kameňák – 10.díl – Kouzelník

Přidej hodnocení

Kameňák

Kameňákov se vypořádává s nařčením, že nemá 10 tisíc obyvatel potřebných pro účast v soutěži. Na náměstí vystupuje kouzelník a občanům se začínají ztrácet věci… Podaří se městu vytvořit světový rekord ve visu na hrazdě? Sledujte i další díly seriálu Kameňák na Voyo(TV NOVA)

  

Loading

Kameňák – 9.díl – Inspekce

Přidej hodnocení

Kameňák

Milouš avizuje blížící se inspekci z ministerstva, která by měla město vyloučit ze soutěže o Pozitivní město roku za neplnění podmínek. Julie vypudí snoubence Ládíka z manželské postele, protože ji zanedbává. Otec generál propadá zoufalství, protože se domnívá, že syn je gay, ale ukáže se, že je jenom líný souložit. Pepan s Bohoušem se pokouší úředníka z ministerstva zkorumpovat a obměkčit, aby si vyloučení ze soutěže rozmyslel. Inspekce na policejní stanici stejně jako v ředitelně školy dopadne katastrofálně. Až vnadné studentky situaci zachrání a úředníka obměkčí. Resumé z ministerské inspekce je následující: pokud Kameňákov uspořádá pochod, zůstává v soutěži. Drobná chybka je v tom, že jedna strana míní pochod dechových hudeb a druhá to chápe jako duhový pochod gayů a lesbiček. Duhový pochod proslaví Kameňákov v celostátním médiu, aniž by o to radnice jakkoliv stála. Dívejte se i na další díly seriálu Kameňák na Voyo.
..(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 8.díl – Ztráta paměti

Přidej hodnocení

Kameňák

Po zoufalém výskoku z balonu je starosta nezvěstný. Starostování a vlády nad městem se tedy ujímá Bohouš. Let balonu s Vlastou v koši skončil několikerým porušením zákonů a jeho sestřelením. Dobrou zprávou je, že starosta Pepan byl nalezen potlučený, ale živý. Špatnou zprávou je, že má amnézií a nic si nepamatuje. Druhou špatnou zprávou jsou vyčíslené škody a hrozba vězení za porušení letových řádů. Policejní náčelník Franta Cloumal má podezření, že je mu manželka Jarmila nevěrná s tělocvikářem Lexou. Ta jej šokuje sdělením, že ve skutečnosti je Lexa gay a ji využívá k tomu, aby se dostal právě k Frantovi, kterého očividně miluje. Vlasta využívá Pepanovy amnézie, prohlašuje se za jeho manželku a vyžaduje okamžité plnění manželských povinností. Pepan se dává na útěk a po úderu do hlavy se mu vrací paměť…(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 7.díl – Balón

Přidej hodnocení

Kameňák

Fotbalový úspěch a přísun peněz do městské kasy notně pozvedl vedení města sebevědomí. Pepanovi zlepšil náladu i rozhovor s Vilmou, která se k němu rozhodla vrátit z Austrálie. Co by ještě Kameňákov nutně potřeboval, aby byl úspěšný v soutěži, je dominanta města, která by byla zároveň turistickým lákadlem. Kartářka Ludvíková předpovídá Bohoušovi, že konečně vystřídá Pepana ve funkci starosty, a Vlastě, že s Pepanem stráví privátní rande. Ve městě se objevuje nový svalnatý borec Lexa, který nastupuje do školy jako tělocvikář. Po jeho svalové hmotě okamžitě zatouží učitelka Jarmila Cloumalová, zanedbávaná manželem, policistou Frantou. Bohouš přichází s nápadem zavěšeného horkovzdušného balonu nad náměstím. Vyhlídkové lety by navíc byly zpoplatněny a naplnily by tak městskou kasu. V pátek třináctého se na náměstí a nad náměstím splní Bohoušovi a Vlastě věštba…(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 6.díl – Zápas

Přidej hodnocení

Kameňák

Starý Fousek konečně vyhrává na los 10 milionů. Zbytek života se rozhodne strávit po boku nové aktraktivní manželky, proto na ni vyhlašuje konkurz. Milouš radním radí, aby se Kameňákov sportovně zviditelnil. Sport je totiž dalším kritériem v soutěži o Pozitivní město roku. Navíc by se tím pozvedla hrdost občanů na své město. Také Pepíkova sázková kancelář by si mohla přijít na své. Radnice tedy obnovuje činnost fotbalového klubu FC Kameňákov, za sponzorského přispění nového mecenáše Fouska…(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 5.díl – Multivakcína

Přidej hodnocení

Kameňák

Generál Kašpar získává práci ve škole, jeho žena Běta je moderátorkou místní televize. Pepanův syn Pepík zakládá sázkovou kancelář, dcera Julie je na neschopence a její snoubenec Ládík dálkově studuje tři vysoké školy a přitom si válí šunky. Soutěžní poradce Milouš radí starostovi i zastupitelům, že vysoce pozitivním městem je město, které je zdravé. Je zřejmé, že obézní Kameňákov je na tom se zdravím bídně a se zdravotnictvím ještě hůř. Miloušova rada je nanejvýš zištná. Jeho milenka doktorka Jiřičná přiváží levnou multivakcínu a radnice nadšeně nařizuje plošné očkování obyvatel. Jít příkladem má zástupce starosty Bohouš Beránek a taktéž policejní složky. Multivakcína má však nežádoucí vedlejší účinky, naštěstí ne trvalého rázu. Podvodnice Jiřičná mizí i s penězi za vakcínu a městská kasa opět zeje prázdnotou. Milouš plní úlohu nastražené škodné na výbornou. Místo pozitivní nálady se Kameňákov noří do stále hlubší a hlubší deprese…(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 4.díl – Kalhotkový fantom

Přidej hodnocení

Kameňák

S Pepou Novákem se na dálku přes Skype spojuje jeho manželka Vilma, která v Austrálii nenalézá vysněné štěstí a uvažuje o návratu do Čech. Také nechce přijít o případnou svatbu dcery Julie. Žádost o rozvod zatím ještě nepodepsala. Její ambiciózní pedagogická kolegyně Vlasta usiluje nejen o osamělého Pepana, ale i o post ředitelky školy. Vydatně jí v tom pomáhá poradce Milouš, protože dalším hodnotícím kritériem soutěže o Pozitivní město roku je oblast školství. Stávající ředitel se řízení školy patřičně nevěnuje, protože mu veškerý čas zabírá jeho mladá milenka. Do toho všeho začne ve městě řádit „Kalhotkový fantom“. Ženám za bílého dne záhadně mizí spodní prádlo a policisté se jej marně snaží dopadnout. K pátrání se nakonec přidává celé město. Kameňákovu se dostává nechtěné mediální slávy a chtivá Vlasta se stává ředitelkou…(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 3.díl – Poradce

Přidej hodnocení

Kameňák

Do městečka Kameňákov přijíždí tajemný muž. Ukáže se, že je to úředník z ministerstva, které vypsalo soutěž o Pozitivní město roku. Byl prý radnici přiřazen jako ideový poradce a jmenuje se Milouš. Starosta Pepan by byl rád, kdyby si dcera Julie, syn Pepí i Kašparovi našli nějakou práci, neseděli mu doma a nevyjídali lednici. Na radnici spolu se zástupcem Bohoušem Beránkem, sekretářkou Kamilou a novým poradcem Miloušem spřádají plány, jak město zviditelnit. Je rozhodnuto. Kameňákov potřebuje svou vlastní televizi. Za kamerou bude hrobník Slávek, ale kdo bude stát před ní? Je vyhlášen konkurz na sličnou moderátorku. Ten vede generál Kašpar. Ženy a dívky z městečka jsou pro slávu před kamerou ochotny udělat i ukázat vše. Své kvality předvede i Běta Kašparová…(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 2.díl – Dočasný pobyt

Přidej hodnocení

Kameňák

Starosta Pepan Novák má těžkou hlavu z celostátní soutěže o Pozitivní město roku. Potřebuje nutně městečko Kameňákov mediálně zviditelnit. Navíc se u něho doma objeví a ubytují rodiče Ládi, snoubence jeho dcery Julie. Jsou to invazivní vyžírkové z moravské vesnice Paštěkovice. Tonda Kašpar, bývalý vojenský „generál“, notorik a zelený mozek, a jeho manželka Běta. Pepan cítí, že se jich musí co nejrychleji zbavit. Učitelka Vlasta se mylně domnívá, že Běta je její sokyní v lásce, a rozhodne se ji zničit. Násilný čin bedlivě monitoruje nová policejní posila – rotný Šilhavý. Pepan s hrůzou zjišťuje, že má-li Kameňákov splnit soutěžní limit pro města s více než 10.000 obyvateli, bude muset Kašparovi domestikovat…(TV NOVA)

Loading

Kameňák – 1.díl – Sto miliónů

1.5/5 - (1 {hlasů})

Kameňák

Pepan Novák, bývalý policista a nyní starosta Kameňákova, opožděně přihlásí své městečko do celostátní soutěže o Pozitivní město roku. V ní vítěz obdrží od ministerstva 100 milionů korun. Soutěžící města musí splnit řadu kritérií, která jsou pro Kameňákov takřka nesplnitelná. A tak má zastupitelstvo před sebou nelehkou výzvu. Pepan ve výhře vidí jedinou možnost, jak opět naplnit prázdnou městskou kasu a zaplatit dluhy. Domů se k němu z Austrálie vrací dcera Julie, která si s sebou přivádí snoubence Ládíka. Manželka Vilma však v Austrálii zůstává a chce se na dálku rozvést. To učitelku Vlastu ještě víc povzbudí v úsilí získat starostu jen pro sebe. A zatímco se na radnici pokoušejí vymyslet, jak v soutěži uspět, je přepadena místní benzinka. Policisté mají za vzor Chucka Norrise. Budou nekompromisní jako on?…(TV NOVA)

Loading