Kancelář Blaník 2 – 13.díl – Štědrý sen

3.5/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Je Štědrý den. I Tonda Blaník bude slavit, ale po 45 letech to poprvé nebude s maminkou. Všichni víme, kde ta je. I jeho věrní mu ale nečekaně ukážou záda. S kým nakonec stráví Tonda Štědrý večer a jaké poselství, ba přímo věštba, mu bude sdělena? To je velké překvapení závěrečné epizody druhé série!…(Stream.cz)

 

Loading

Kancelář Blaník 2 – 12.díl – Prostě Krnda

3.5/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Prahu poprvé vede žena. Žena, která prostě nemluví. Andrej si s Adrianou prostě neví rady. A navíc s ní taky nikdy nemluvil. V ANO se zkrátka mezi sebou domlouvají jen skrz billboardy. A to se musí využít! Jak zahltit historickou část Prahy Krndou na billboardech, to je nová výzva pro Tondu Blaníka. A on to prostě dokáže…(Stream.cz)

 

Loading

Kancelář Blaník 2 – 10.díl – První máma (1)

3/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Kde je Tondova máma? Na Vysočině. Co tam dělá? Objímá stromy… a Miloše. Na co potřebuje chlapa, když má Toníka?! A ještě ke všemu si vybere zrovna toho mastodonta pussydenta! Je třeba něco podniknout. Něco jednoduchého, něco na první signální, něco, co pochopí i voliči Miloše Zemana a fotbaloví fanoušci…(Stream.cz)

 

 

Loading

Kancelář Blaník 2 – 9.díl – Policejní stát

2/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Je to tady. Jdou po Tondovi. Policajti, státní zástupci, všichni…Tonda Blaník se snaží uspíšit přijetí zákona, který má státním zástupcům přistřihnout křidýlka. Jenže do zákona šťourá nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, takže je třeba něco na něj najít, prostě ho zdiskreditovat. A policajti? Musí je zaměstnat a odvést jejich pozornost někam jinam do doby, než zákon projde…(Stream.cz)

Loading

Kancelář Blaník 2 – 8.díl – Krtek a ku**a

3/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Když zavolá Petr Kellner, je jasné, že to bude velké. Tonda Blaník musí přesvědčit Miloše Zemana, aby odjel do Číny a lobboval za PPF. Jenže Miloš má problém – jeho spolupracovníci jsou neschopní. Je třeba vymyslet pádný symbol česko-čínského přátelství, aby byli tamní komunisté spokojení. Naštěstí je tu Žížala a jeho fantastický nápad! Jenže věci dostanou takový spád, že takhle vytočeného Tondu jste ještě neviděli. Komu chce Miloš strkat krtečka do pandičky? A z čeho vzniklo téma letošních legendárních Hovorů z Lán?…(Stream.cz)

Loading

Kancelář Blaník 2 – 7.díl – Lety

2.5/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Legendární Tonda Blaník se vrací na monitory vašich počítačů. A jak je u dobrých firem zvykem, i Tonda se rozhodl uspořádat pro své věrné zaměstnance teambuilding. A to ne ledajaký. A navíc dostane od Žížaly jedno speciální překvapení…(Stream.cz)

 

 

Loading

Kancelář Blaník 2 – 6.díl – Prověrka pro kancléře

3/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Kancléř Vratislav Mynář nemá bezpečnostní prověrku a Miloš Zeman si přeje, aby ji Tonda Blaník zařídil. Jenže…Mynář má za sebou pěkný svinčík a může být rád, že nesedí v kriminále! Hlavně je napojený na Rusy a má spoustu nepřiznaných milenek. Jedna z těch dvou věcí se musí pořešit…zvládne tento těžký úkol legendární Tonda Blaník?…(Stream.cz)

Loading

Kancelář Blaník 2 – 2.díl – NE pro Prahu

2.5/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Kdo povede pražskou kandidátku hnutí Ano? Andrej Babiš marně shání lidi, marně shání Tondu Blaníka. Jenže najednou vymyslí geniální plán (to je u Andreje běžná věc). Nejlepší lobbista v zemi musí okamžitě zasáhnout. To ale netuší, jaký ještě ďábelštější úmysl Andreje Babiše bude muset zastavovat…(Stream.cz)

 

Loading