Kancelář Blaník – 14.díl – Lobbisti

Přidej hodnocení
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Jednou to přijít muselo. Tonda má problém. Rittig, Dalík, Janoušek jsou už jednou nohou v krimu – a on? Nikdo ho neobvinil, nikoho nezajímá. A to je sakra podezřelé. Buď si půjde sednout, nebo skončí jako Mrázek. To je konec…!…(Stream.cz)

 

 

 

 

Loading

Kancelář Blaník – 10.díl – Životní role Martina S.

3/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Ministr Stropnický vypustil z úst výrok, kdy srovnával případné umístění vojsk NATO na našem území se sovětskou okupací. Opravdu se mu nepovedl. Co teď s ním? Někdo ho musí režírovat. Staré herecké přísloví totiž říká, že výkon herce stojí a padá s výkonem režiséra…A Blaník ho sežene!…(Stream.cz)

 

 

Loading

Kancelář Blaník – 8.díl – Blanka

3/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Kdy bude otevřen tunel Blanka? To je otázka, na kterou by chtěli znát odpověď všichni. Každopádně slavnostní otevření je kvůli oblíbenému politikovi třeba pozdržet až do komunálních voleb. Tunel je také třeba tak trošku přejmenovat. Nebo alespoň ho chtít přejmenovat. Prostě je třeba mlžit. A možná navíc otevřít úplně nový speciální tunel. Blaník si s Blankou umí poradit a nechce to zadarmo…(Stream.cz)

 

 

Loading

Kancelář Blaník – 5.díl – Gripeny

3.5/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

Jezevec se ostře vymezil proti medvědovi, tím pádem se ministr obrany poněkud utrhl ze řetězu a velkoryse nabízí pronajaté švédské Gripeny k zesílení obrany zemí NATO. Jenomže to má háček. Blaník musí tentokrát řešit super tajný úkol. Proč je festival v Karlových Varech v ohrožení? Kam se zase cpe Václav Klaus? A bude válka?…(Stream.cz)

 

Loading

Kancelář Blaník – 1.díl – Narozeniny

3/5 - (1 {hlasů})
Kancelář Blaník
Kancelář Blaník

První díl představuje postavu lobbisty Blaníka a jeho dva spolupracovníky ze stejnojmenné kanceláře. Blaník má narozeniny a sezval všechny své kamarády z politiky. Nikdo však nedorazí. Blaník rekapituluje uplynulý rok, přičemž glosuje hlavní loňské politické kauzy…(Stream.cz)

Loading