Kobra 11 11 – 11.díl – Hodina pravdy

Přidej hodnocení

Kobra 11

Semir se při kontrole na dálnici setkává s kamarádem z dětství Richardem Schumannem. Vzápětí se odehraje na dálnici honička. Džíp, ve kterém jsou dva muži, střílí na všechny strany. Vůz patří majiteli nočního podniku Breugelovi, který tvrdí, že mu byl ukraden. Richard pozve Semira a Chrise na večeři. Při cestě tam jeho vůz nabourá a exploduje. Když jdou Richardovu smrt oznámit jeho přítelkyni Stefanii, najdou byt vzhůru nohama. Víte, že tento seriál můžete sledovat také na Voyo?..(TV NOVA)

Loading

Kobra 11 11 – 9.díl – Vina a trest

Přidej hodnocení

Kobra 11

Při celní kontrole na dálnici prorazí zátarasy kamion. Semir a Chris pomáhají celnímu komisaři Hofmannovi při stíhání vozidla. Kamion havaruje a řidič se zabije. Jeho spolujezdce pronásleduje Hofmann do lesa a s úžasem zjistí, že je to jeho přítel Wolfgang Thaler, kterého nechá uprchnout. Tento německý krimi seriál můžete sledovat také na Voyo(TV NOVA)

Loading

Kobra 11 11 – 5.díl – Parťáci

Přidej hodnocení

Kobra 11

Policisté z protidrogového oddělení Ben Winger a Achim Zanger pronásledují ženu, která při drogové razii uprchla s penězi svého bosse. Nikdo ovšem netuší, že je ve skutečnosti s policistou Zangerem domluvená. Ten ji později zastřelí a peníze si vezme. Chris a Semir ho zahlédnou utíkat, nejsou si ale jisti, že to byl on. Ben svému parťákovi poskytne alibi a Achim mu slíbí podíl z ukradených peněz. Ve skutečnosti ale všechno narafičí tak, aby odpovědnost padla na Bena. Toho pak unese a ukrývá na své lodi… Víte, že tento seriál můžete sledovat také na Voyo?..(TV NOVA)

Loading

Kobra 11 11 – 4.díl – Přízraky minulosti

4/5 - (1 {hlasů})

Kobra 11

Po náhodném incidentu u pumpy na dálnici se černý Afričan Xolani dá na útěk, jeho spolujezdec prchá v autě a střílí na všechny strany. Chris a Semir hledají černocha, jeho stopa vede k muži, kterého Chris zná z minulosti. Oblíbené seriály můžete sledovat bez reklam na Voyo(TV NOVA)

Loading

Kobra 11 11 – 3.díl – V nejlepším úmyslu

Přidej hodnocení

Kobra 11

Chris Ritter je novým Semirovým parťákem. A ještě než se stačí první den dostavit do služby, má Semir případ. Před jeho očima byl u dálniční pumpy záměrně sražen a usmrcen rychle jedoucím vozidlem muž – Felix Lottner. Tento německý krimi seriál můžete sledovat také na Voyo(TV NOVA)

Loading

Kobra 11 11 – 2.díl – Na život a na smrt – 2. část

Přidej hodnocení

Kobra 11

Semir a Tom objeví v havarovaném autě na dálnici ukrytou Vietnamku. Než ji však stačí vyslechnout, je jim případ odebrán, protože přesahuje jejich kompetence. Tom však ženu sleduje, padne do pasti a je zastřelen. Za pomoci nového parťáka Chrise Rittera udělá Semir vše pro to, aby našel Tomova vraha. Celé díly seriálu Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo(TV NOVA)

Loading

Kobra 11 11 – 1.díl – Na život a na smrt – 1. část

Přidej hodnocení

Kobra 11

Semir a Tom objeví v havarovaném autě na dálnici ukrytou Vietnamku. Než ji však stačí vyslechnout, je jim případ odebrán, protože přesahuje jejich kompetence. Tom však ženu sleduje, padne do pasti a je zastřelen. Za pomoci nového parťáka Chrise Rittera udělá Semir vše pro to, aby našel Tomova vraha. Tento seriál si můžete pustit bez reklam na Voyo(TV NOVA)

Loading