Kobra 11 13 – 12.díl – Sebevražedné komando

Přidej hodnocení

Kobra 11 13

Benova sestra Julie se vdává. Ben se Semirem jsou pozváni na svatbu. Po obřadu se objeví zakuklenci v autě a nevěstu unesou. Všichni si myslí, že jde o svatební tradici, při které musí ženich nevěstu najít a únoscům zaplatit pití. Únos je ale skutečný a muž požaduje od Benova otce výkupné…(TV Nova)

Loading

Kobra 11 13 – 11.díl – Okno

5/5 - (1 {hlasů})

Kobra 11 13

Ben pozve Susannu na snobskou párty. Susanna se na ní seznámí s jistým Jonasem, tančí spolu a popíjejí. Druhý den nepřijde Susanna do práce. Ben se Semirem ji najdou doma, má okno a na nic si z včerejšího dne nepamatuje. Mezitím se zjistí, že její auto způsobilo nehodu, při které zahynula jedna žena. Všechny důkazy svědčí proti Susanně. Ben se Semirem a Andreou věří v její nevinu a umíní si, že najdou pravého viníka…(TV Nova)

Loading

Kobra 11 13 – 10.díl – Geniové mezi sebou

Přidej hodnocení

Kobra 11 13

Ben se na dálnici stal obětí nehody, po níž beze stopy zmizel. To vše se událo bezprostředně poté, co mu volala Melanie Mahlerová strachy bez sebe, že z vězení uprchl její bývalý manžel Wolf. Zdá se, že Wolf skutečně Bena unesl. Teď ho musí Semir najít, ale pátrání je stále bezvýsledné. Když policisté konečně Wolfa najdou, unikne jim. Semir ho marně pronásleduje po řece až do přístavu, kde v opuštěné hale najdou jeho počítač, na kterém uvidí Bena, jak se zmítá ve smrtelných křečích.

Loading

Kobra 11 13 – 9.díl – Pohřbený zaživa

Přidej hodnocení

Kobra 11 13

Jakmile muž, který se podílel na drobné nehodě na dálnici, spatří Semira a Bena, začne jednat jako šílený, vezme jako rukojmí mladou ženu a prchá. Způsobí na dálnici řetězovou nehodu, ale v nastalém chaosu se mu podaří zmizet. V jeho voze najdou policisté zbraně. Ukáže se, že zřejmě hodlal zastřelit jednoho z hostů v luxusním hotelu v Kolíně. Je mezi nimi také Kurban Said, obchodník s textilem z Tádžikistánu. Ten odmítne nabízenou policejní ochranu, důvěřuje jen svým vlastním bodygardům.

Loading

Kobra 11 13 – 8.díl – Osobní strážce

Přidej hodnocení

Kobra 11 13

Při incidentu na dálnici je smrtelně zraněn Max Degenbach, bývalý žák vrchní komisařky Engelhardtové z doby, kdy vyučovala na Policejní akademii. Tvrzení, že pracoval pro obchodníka s drogami, nevěří a rozhodne se do případu zapojit. Jde za bývalým ředitelem akademie Meyerem, který je nyní policejním radou na LKA. Tam se dozvídá, že Max pracoval pro LKA v utajení. Semir a Ben se zase vypraví za zmíněným drogovým dealerem. Zjistí, že jejich šéfka je ve velkém nebezpečí…(TV Nova)

Loading

Kobra 11 13 – 7.díl – Muž v pozadí

Přidej hodnocení

Kobra 11 13

Při řetězové srážce na dálnici je zadržen 14letý chlapec Mario, který řídil ukradený vůz. Jeho matka policistům objasní, že auto patří jejímu partnerovi Thomasu Bergerovi. Neumí ale vysvětlit, odkud jsou obrovské modřiny na Mariově těle, údajně k nim přišel při hře. Semir má podezření, že je chlapec týrán. A ve voze ještě najdou sadu titanových šperháků. Mario jim pak řekne, že viděl u Bergera pistoli. Semir s Benem se brzy dostávají na stopu organizovaného zločinu…(TV Nova)

Loading

Kobra 11 13 – 6.díl – Zrada

Přidej hodnocení

Kobra 11 13

Ben byl v hodinářství právě ve chvíli, kdy tam došlo k přepadení, a stává se jedním z rukojmích. Po Semirově zásahu jsou všichni osvobozeni, ale pachatel uniká. Ukáže se, že je to velká ryba, Thomas Sturm, pachatel několika velkých loupežných přepadení bank. Proč přepadl malý hodinářský krámek? Ještě téhož dne hodinář zmizí, jeho auto je nalezeno zničené se stopami od krve…(TV Nova)

Loading

Kobra 11 13 – 5.díl – Na konci mládí

Přidej hodnocení

Kobra 11 13

Vůz Semira a Bena zasáhne na dálnici náhle sprška kulek. Havarují, ale ukáže se, že střelba nebyla určena jim. V nedalekém lesíku naleznou nábojnice a zakrvácené osobní věci hostesky Nicole. O něco později je dívka nalezena zastřelená v řece. Vzápětí je zavražděna Saskie Ehrbachová, státní návladní, která měla případ na starosti. A protože byla tajnou Benovou milenkou a on u ní v noci těsně před její smrtí byl, je vyloučen z vyšetřování.

Loading

Kobra 11 13 – 4.díl – Pod tlakem

Přidej hodnocení

Kobra 11 13

Katrin Petersenová, která si odpykává trest za krádeže aut, navštěvuje při povolené vycházce dceru Sarah v dětském domově. Náhle se tam objeví dva muži, kteří Sarah tak vyděsí, že Katrin uprchne i s dcerou v ukradeném voze. Na dálnici dojde k honičce a srážce, ale Katrin utíká dál v Semirově voze, do kterého stačila po havárii přesednout. Pak hledá i s dcerou úkryt u své známé, narkomanky Marii Seelingové. Tam jsou ale brzy vypátrány. Podaří se jim sice uprchnout, Mariu ale jeden z pronásledovatelů zastřelí.

Loading

Kobra 11 13 – 3.díl – Krkavčí matka

1/5 - (1 {hlasů})

Kobra 11 13

Na dálnici dojde k hromadné nehodě, kterou způsobil skok sebevraha z nadjezdu. Brzy je jasné, že o sebevraždu nešlo, mladík byl shozen dolů už mrtvý. Jedná se o Turka Tarika Aksu, který bydlel ve čtvrti, v níž také vyrůstal Semir. Semir se tak při vyšetřování vrací na místa svého mládí. Teď tu ovšem řádí vyděrači, a jedním z nich je jeho dávný známý Tayfun Yilmaz. A protože je podezřelý z vraždy Tarika, Semir ho zatkne. Důkazy jsou ale nedostatečné, a tak musí být propuštěn na svobodu.

Loading

Kobra 11 13 – 2.díl – Kdo jednou lže…

5/5 - (1 {hlasů})

Kobra 11 13

Semir s Benem pátrají na vlastní pěst po zmizelém svědkovi Flansmannovi, kterého měli dopravit k soudu, aby svědčil v případu drogového dealera Sandera Kalvuse. Najdou ho u zpěvačky Nikki. Semir má opět svého svědka, ale stále jsou mu v patách ti, co ho chtějí odstranit. Po další honičce a přestřelce končí jejich vůz v příkopě, svědkovi zachrání život neprůstřelná vesta. Semir a Ben svědka nakonec dostanou do helikoptéry a dopraví do Berlína před soud. Flansmann ale vypovídá křivě a Kalvus je osvobozen.

Loading

Kobra 11 13 – 1.díl – Na vlastní pěst

4/5 - (1 {hlasů})

Kobra 11 13

Po vraždě parťáka Chrise Rittera se Semir postaral o to, aby byl pachatel, drogový boss Sander Kalvus, potrestán. K jeho odsouzení je však nezbytně nutná výpověď svědka Flensmanna, nervního hypochondra, ale i prohnaného taktika. A jakoby toho nebylo málo, Semir dostává posilu v podobě mladého, nezkušeného policisty Bena Jägera, který svou službu u dálniční policie bere pouze jako přestupní stanici ve své kariéře bývalého člena elitního komanda. Může se na něj Semir spolehnout?

Loading