Kobra 11 14 – 14.díl – Beze stopy

Přidej hodnocení

 

Gang mladých zlodějů ukradne z podzemních garáží několik luxusních aut. Pachatelům se podaří uniknout, ale policisté tuší, kde se gang schází. Nevědí ale, že jeden ze zlodějů je přítelem dívky, která chodí k Semirovi hlídat dítě…(TV Nova)

  

Kobra 11 14 – 13.díl – Zatmění

Přidej hodnocení

Ben a Semir jsou kvůli zničenému autu přeřazeni k říční policii. Mají vyšetřovat sérii bombových útoků na výletní lodi společnosti Düsseldorf. Jejich kolegové místo nich přebírají případ vraždy vojenského historika dr. Lenze. V jeho autě je nalezena bomba a ukazuje se, že oba případy spolu nějak souvisejí…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 12.díl – Kybernetická bouře

Přidej hodnocení

Agent protidrogového oddělení v utajení byl nalezen mrtev a ví se pouze, že hlavou drogového kartelu je tajemný Afghánec. Ben a Semir přebírají případ pro dálniční policii poněkud netypický. Semir dostane krytí jako “turecká spojka” a Ben se vydává za obchodníka s drogami. Svěřený heroin se jim podaří prodat, ale vzápětí jsou podrobeni tvrdému prověřování…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 11.díl – Staří přátelé

Přidej hodnocení

Do oddělení dálniční policie nastupuje nová kolegyně a její první zatěžkávací zkouška na sebe nenechá dlouho čekat. Mladá policistka se setkává se dvěma maskovanými muži, kteří zaútočili na dálnici na převozce zabaveného kokainu v hodnotě pěti milionů eur…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 10.díl – Bratrská láska

Přidej hodnocení

Ben si všimne u pumpy auta se zakrváceným kufrem. Řidič, který ho řídí, začne nebezpečně ujíždět a způsobí na dálnici hromadnou havárii. Přesto se mu podaří uprchnout. V kufru auta se skutečně najde mrtvola…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 9.díl – Ztracený syn

Přidej hodnocení

Dva mladí pachatelé Gabor a Patrick v převlečení za policisty odcizí speciální výbušninu. Ben se při vyšetřování setkává se svým učitelem z policejní akademie Charlym Weismanem. Pachatele brzy vypátrají na vrakovišti, při zásahu ale Charly nechá Patricka utéct…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 8.díl – Operace Gemini

Přidej hodnocení

Na ulici je před očima Semira a Bena zastřelen známý advokát Koster. Vrahové prchají po dálnici, kde způsobí řetězovou havárii, ale podaří se jim uprchnout. Tašku, kterou měl před svou smrtí Koster u sebe, ukradne mladá dvojice Lisa a Paul. Kromě 500 euro v ní najdou klíč ke schránce na nádraží. Bezpečnostní kamera je ale zachytí. Lisa otevře schránku a najde v ní dokumenty týkající se operace někdejší tajné služby NDR Stasi s názvem Gemini…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 7.díl – Panter

Přidej hodnocení

Při vloupání do domu Meyerových je odcizena cenná soška. Zloděj přitom zastřelí majitele domu. Hlavními podezřelými jsou Torsten Brand a Alexander Christo, zvaný Panther, kteří byli pro podobné krádeže trestáni už dřív. Ukradená soška je jednou ze dvojice jorubské plastiky muže a ženy. Jejich cena výrazně stoupne, pokud budou pohromadě. Druhá se nachází v muzeu umění v Bonnu, odkud má být na půl roku zapůjčena na výstavu do Nigérie.

Kobra 11 14 – 6.díl – Konec světa – 2. část

Přidej hodnocení

V rámci pátrání vnikli Ben a Semir do laboratoří Rossmanova koncernu, kde se nakazili dosud neznámou mutací viru SARS. Ben a Semir berou záchranu do vlastních rukou. Nejprve ale musí uniknout úředníkům z ministerstva, kteří se je chystají izolovat. Najdou dr. Siemona, který je držen v zajetí v tajné laboratoři, virus i protilátku už ale Rassmannovi muži odtud odvezli. Víc už jim dr. Siemon říci nestačí, protože v laboratoři dojde k explozi.

Kobra 11 14 – 5.díl – Konec světa -1. část

Přidej hodnocení

Ben a Semir se v lese stanou svědky přepadení a terčem útoku. Jediná stopa, kterou jim poskytne zraněný muž, jsou tajemná písmena GWA. Chvilku trvá, než jim dojde, že se jedná o internetovou adresu, která patří iluminátům. Při pátrání pak narazí na svérázného teoretika Olivera Sturma, který tvrdí, že přišel na stopu farmaceutickému skandálu…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 4.díl – Sebevražedné komando

Přidej hodnocení

 

Dva lupiči přepadli luxusní hotel, kde sebrali peníze na ilegální pokerové party. Hráči se přiznají, že v banku byly 2 miliony euro, které po výhrůžném telefonátu měli dát do šachty na špinavé prádlo. Je jasné, že lupičům musel pomáhat někdo z hotelu…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 4.díl

Přidej hodnocení

 

Dva lupiči přepadli luxusní hotel, kde sebrali peníze na ilegální pokerové party. Hráči se přiznají, že v banku byly 2 miliony euro, které po výhrůžném telefonátu měli dát do šachty na špinavé prádlo. Je jasné, že lupičům musel pomáhat někdo z hotelu…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 3.díl – Černá madona

Přidej hodnocení

V historickém ústavu byl zavražděn profesor a zároveň ukradena část cenné mapy, která vede k pokladu nedozírné ceny. Profesorova asistentka, která zná klíč k celému případu, je však unesena a Simir s Benem ji musí najít dřív, než se ji lupiči pokusí zabít…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 2.díl – Spiknutí

Přidej hodnocení

Ben je svědkem, jak v protějším domě dojde k vraždě. Když tam dorazí, je byt prázdný a na podlaze je krev. Pronásleduje osobu, kterou zahlédl, ale přitom zraní malého chlapce. Po návratu však krev v bytě není a nikdo mu nevěří. Navíc má Ben problém – byl totiž pod vlivem léků. A teď ho někdo tahá za nos a snaží se něco skrýt…(TV Nova)

Kobra 11 14 – 1.díl – Géniové mezi sebou

Přidej hodnocení

Ben se Semirem najdou na dálnici opuštěného autistického chlapce. Jeho matka, uklízečka, je doma přepadena. Ještě předtím však stihla zaplatit letitý dluh. Později se u hocha najde větší bankovka, kvůli které je unesen. Jak to spolu souvisí? Je matka nějak zapletena do bankovní loupeže? Na to se snaží přijít policejní tým Kobra 11…(TV Nova)