Kočka není pes 2 – 12.díl – Nesamostatný Luis a rozjívené Sissi a Madlenka

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Pes Luis je pěkný dáreček. Bydlí se svým pánem a je na něm absolutně závislý. Po jeho odchodu do práce vyvádí jako zběsilý. Štěká a štěká, dokud se páníček nevrátí. Ruda konstatuje, hned jak je spolu spatří, že závislost je zřejmě oboustranná. Luis je pes z útulku a jeho člověčí přítel se mu snaží za každou cenu vytvořit krásný život. Ukazuje se, že Luis je obratný manipulátor a Rudovi je jasné, že páníčka čeká spousta práce. I Luise je třeba utahat. Úkolů je tu ještě mnohem víc, bohužel. Otázkou je, zda současná situace oběma, Luisovi i jeho páníčkovi, vlastně nevyhovuje…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 11.díl – Divá Bára a nesnášenliví Garfield a Stewie

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Pubertální Bára, fenka německého ovčáka, je opravdu neřízená střela. Nereaguje téměř na žádné povely, na každého skáče, všechno okusuje. Pokud majitelé nezačnou s řádnou výchovou, budou mít do budoucna spoustu velkých problémů. Po příjezdu Báry do Brlohu se stalo něco nevídaného. Rudovy chůvičky ji pro její nevychovanost absolutně ignorují a znechuceně odcházejí. Rudovi je jasné, že tady čeká majitele spousta práce, aby naučili Báru alespoň základní povely a odbourali její agresi. Manželé jsou za cenné rady vděční. Ruda upozorňuje na možné problémy v budoucnu a vše velmi trpělivě a podrobně ukazuje. Tady nezbývá, než držet palce…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 10.díl – Vystresovaný Sam a oddaná Dežka

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Nový byt, nový pes, a přesto je v Ústí nad Labem něco špatně. Sympatický pár si pořídil ke stávajícímu pejskovi ještě Sama. Doma je vše v pohodě, ale venku se Sam mění v agresivní šelmu, která útočí na všechno a na všechny. Může to způsobovat negativní zkušenost z mládí? Po příjezdu do Brlohu je jasné, že se Sam strašně bojí a zmatené povely majitelů mu moc nepomáhají. Ruda Desenský udělil jednoduché úkoly. Pes musí dostávat příkazy, ne zákazy. Je nutné ho naučit, že vodítko je nástroj páníčka. Důležitá je technika „neútočení“. Na měsíc práce až dost…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 9.díl – Mlsný Ferda a neposlušná smečka kříženců

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Podíváme se, jak se žije se psí smečkou, ve které panuje absolutní anarchie. Poznáme zajímavý pár ještě zajímavějších profesí. Zuzana má svoji věšteckou školou a Roman pracuje jako psychoterapeut v doléčovacím centru závislostí. Žijí v malebné vesničce na Brněnsku. Zakladatelkou smečky je nejstarší fenka Morgana, která si vždy vynutí respekt a způsobuje téměř veškeré konflikty. Jít na procházku se čtyřmi nezvládnutými psy je hororový zážitek. Se psy si Ruda určitě poradí.

Kočka není pes 2 – 8.díl – Náruživý Jonash a zhýčkané Julinka a Minda

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Roztomilý teriér Jonash, hrdina dnešního dílu, je opravdový dáreček. Jeho majitelka, která pracuje jako účetní a Jonashe si s sebou bere i do práce, si od něho nechá všechno líbit. Na procházce to vypadá, že na vodítku chodí panička. Jonash skáče na děti, které si ho chtějí pohladit, a útočí na ostatní psy. Tady bude pro Rudu spousta práce. Po návštěvě v Brlohu zadal paničce bojové úkoly, ale sám je zvědavý, jak to oba zvládnou, protože problémů je tu opravdu hodně…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 7.díl – Tvrdohlavý Gentleman a agresivní Flíček s Gigim

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Paní Světlana z Mostu bydlí u svých kocourů Flíčka a Gigiho, jak sama správně říká. Ti se mezi sebou neustále perou. Gigi si chce hrát, ale Flíček vrací hru agresivním útokem. Dospělo to dokonce do fáze, že Gigi z nekonečných útoků onemocněl kožní chorobou, která ho mohla stát život. Světlana se bojí rozhodnutí, že jeden kocour musí pryč. Pro Kláru tedy zajímavý, ale hodně těžký úkol. Kupodivu však přišla na to, že mezi kocoury vlastně žádný problém není. Stačí, aby se vybouřili…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 6.díl – Plachý Zohan a nezkrotný Nathaniel

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Kocourek spolu s psíkem dělají společníky paní Marii, která s nimi žije v děčínském panelákovém bytě. Kocour Zohan močí, kde ho napadne, škrábe zeď v kuchyni i nábytek v obýváku. Psí kámoš tomu jen laxně přihlíží. Klára říká, že močení koček v bytě může být i pozitivní. Umíte si to vůbec představit? Když přijela za Zohanem, vypadalo to, že se kocour vypařil. Tušil snad, co se bude dít? Klára jasně poznává, proč Zohan takhle vyvádí. Chybí mu hračky a schovky…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 5.díl – Značkující Čičák a štěněcí Barunka

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Sympatičtí manželé žijí spolu se dvěma roztomilými kočkami v útulném pražském bytě. Idylické soužití se postupně stává čím dál méně snesitelným. Kocour Čičák se rozhodl nepříjemně značkovat v kuchyni. Klára odhalila u Čičáka zdravotní problém s ledvinami. Kocourek se postupně léčí a jeho močení v kuchyni přestalo…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 4.díl – Zamilovaný Čaky a znepřátelené Queen a Daisi

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Libuše a Ladislav bydlí v novém bytě necelý rok. Společnost jim dělá rozkošný kocourek Čaky. Ten se však pravděpodobně zamiloval do sousedčiny yorkshirky Betynky. Od jejich seznámení se Libuše s Ladislavem pořádně nevyspali, protože Čaky neustále hlídkuje u dveří a velmi intenzivně mňouká. Klára přijíždí do Nymburka s tím, že o lásku mezi kocourem a fenkou asi nepůjde. Úkol, který zadala, byl zdánlivě jednoduchý. Nedělat nic a koupit si špunty do uší…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 3.díl – Znesvářené Jasmínka, Sissi a Abigail a uštěkaní Máša a Jáchym

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Kočičí gang si za každé situace vyřizuje mezi sebou účty. Tím, že kočky přicházely do rodiny postupně, příchodem nové se vždy rozpoutal boj o teritorium. Korunu všemu nasadila bojovnice Abigail, která rozbila vztahy úplně. Lucie a její partner doufají, že jim Klára pomůže nastolit v domácím prostředí harmonii. Klára velmi rychle rozpoznala, kdo je v rodině pánem. Je to překvapivě někdo jiný, než si Lucie celou dobu myslí…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 2.díl – Rozhádané Leontýna a Kleopatra a temperamentní Kody a Elba

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Milovnice koček Kamila je typický majitel, který podřizuje svůj život kočkám. Sama říká, že žije u svých koček. Velmi klidná Leontýnka a dominantní Kleopatra jí i jejímu synovi Arturovi značně komplikují život. Neustále se perou a ničí svým škrábáním celý byt. Klára definovala problémy s kočkami velmi přesně. Kamila musí začít sama u sebe a dát svým miláčkům více svobody. Náprava se neobejde bez změny interiéru a větší pozornosti Leontýnce i Kleopatře…(Česká televize)

Kočka není pes 2 – 1.díl – Problematická Sisi a zlobivá Míša

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Mladí podnikatelé Míša a Michal spolu žijí v krásném novém bytě. Součástí jejich rodinné idylky je roztomilá kočka Sisi, která jim ovšem značně znepříjemňuje život. Záchod nezáchod, močí, kde se jí zachce. Klára odhalila kočičí problém poměrně rychle. Poradila majitelům jednoduchý prostředek na odstranění zápachu a recept na doma vyrobenou dezinfekci…(Česká televize)