Kočka není pes – 12.díl – Agresivní Debie a plachý Pan Nováček

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Debie pochází z útulku. Byla pravděpodobně týrána a z nějakého důvodu nemá ráda muže. Majitelka už přečetla mnoho odborných knih, jak Debie zbavit strachu, ale všechno je marné. Ruda si zkouší s Debie přátelsky popovídat a ono to najednou funguje. I pověstnou psí uličku zvládla bez problémů…(Česká televize)

Kočka není pes – 11.díl – Rozmazlení Hugo a Mia a kousavý Ket

Přidej hodnocení

Kočka není pes

Mladí manželé s roztomilou dcerkou a dvěma boloňskými psíky Miou a Hugem už toho mají opravdu dost. Dva chlupáči neustále štěkají a útočí na lidi. Možná to ale nejsou až takoví zbojníci, jak se zdá. Výchova bude záležet hlavně na přístupu paničky. Mia musí jít jako správná matka Hugovi příkladem. Je hlasité štěkání na všechno a na všechny opravdu jenom projevem strachu?…(Česká televize)

Kočka není pes – 6.díl – Útočný Koky a rozhádané kočky Tečka a Tygřík

1/5 - (1 {hlasů})

Kočka není pes

Jakmile Koky opustí prostor svého pozemku, je z něho agresivní pes a Lucie si s ním neumí poradit. Lenka má dvě britské kočky, které se nemohou ani cítit. Lze majitelům pomoci?…(Česká televize)

Kočka není pes – 5.díl – Nevychovaní Max a Viki a šikanovaná Minie

3/5 - (1 {hlasů})

Kočka není pes

Vladimíra dovolí nerozlučné psí dvojici Maxovi a Vikimu, aby konali potřebu v koupelně. Kristýna je majitelkou čtyř koček, které mezi sebou mají nepřátelské vztahy. Budou majitelé dostatečně důslední a trpěliví při převýchově svých miláčků?…(Česká televize)

Kočka není pes – 3.díl – Temperamentní Sisi a hyperaktivní Matty

1.5/5 - (1 {hlasů})

Kočka není pes

Vozíčkářku Renatu trápí kočka Sisi, která drápe čalounění. Květoslavu vyčerpávají procházky s dynamickým psem a kočárkem. Naučí se majitelé věnovat dostatek pozornosti svým mazlíčkům?…(Česká televize)