Kriminálka Anděl 2 – 16. díl – Podraz

3/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl

Inspirací k epizodě Podraz byly tvůrcům seriálu stále častější případy podvodů s bankovními kartami. Na počátku nového příběhu leží mrtvá žena na výpadovce…..(TV Nova)

 

 

 

 

Kriminálka Anděl 2 – 15. díl – Slušný chlapec

3/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl

Kluk, kterého kdosi na noční zastávce ve rvačce srazil pod kola autobusu, byl prototyp skauta a studenta, co se ve volném čase věnuje postiženým. Porvala se s ním partička místních povalečů, kterým šlo o peníze?..(TV Nova)

 

 

 

Kriminálka Anděl 2 – 14. díl – Messenger

3.5/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl

V ulicích Prahy je unesen poslíček na kole i s pytlem plným zásilek. Šlo o jeho osobu, nebo měl někdo zájem získat něco z toho, co přepravoval? Je nutné jednat rychle, každá hodina snižuje šanci, že messengera najdou ještě živého. Stopy vedou k velkým stavebním firmám i ke kšeftařům s kradenými auty, ale na konci čeká na detektivy nečekané rozuzlení…(TV Nova)

 

 

Kriminálka Anděl 2 – 13. díl – Pistole

3.5/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl

Loupežná vražda starých manželů je další ze série sofistikovaných loupeží, jichž se podle dostupných důkazů účastnil i policista. Takové případy smí vyšetřovat jen inspekce Policie české republiky. Proto musí detektivové přibrat do týmu důstojnici poněkud nevlídných způsobů, která se navíc při pátrání pečlivě rozhlíží, kterého z detektivů by odlovila do svého týmu. Český kriminální seriál z prostředí Prahy…(TV Nova)

 

Kriminálka Anděl 2 – 12. díl – Baronka

3/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl

Pátrání po mrtvé ženě zavádí kriminalisty mezi aristokracii. Mrtvá žena utopená v malém jezírku zámeckého parku na okraji Prahy je dcerou muže, který se vrátil z Anglie spravovat rodinný majetek. Pachatel téměř jistě pochází z okruhu jejích milenců a obchodních partnerů pohybujících se okolo jezdecké stáje…(TV Nova)

 

 

Kriminálka Anděl 2 – 10. díl – Zastavárník

2.5/5 - (2 {hlasů})

Kriminálka Anděl

Když noční hlídka volá detektivy k vraždě zastavárníka, kterého zabili kvůli pár starožitným kouskům, zdá se, že je to případ, který se dá vyřešit za pár hodin. Stačí obejít známé firmy v okolí. Stopy ale naznačují, že pozadí zločinu je mnohem komplikovanější a proti policistům stojí mocnější protivník, než je pouliční zlodějíček vykrádající bazary…(TV Nova)

 

 

Kriminálka Anděl 2 – 8. díl – Švýcarský řez

3.5/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl

Dívka, kterou kriminalisté nalezli utopenou nedaleko smíchovské náplavky, před třemi dny porodila. Spáchala v těžké životní situaci sebevraždu, nebo se někdo chtěl zbavit jí i dítěte? Pátrání brzy odhalí několik lidí, kteří se okolo mrtvé v poslední době pohybovali, ale vypátrat, kdo je vrah, kdo jen pasivní svědek zločinu a kdo je podezříván neprávem, nebude vůbec snadné…(TV Nova)

 

 

Kriminálka Anděl 2 – 7. díl – Klášterní tajemství

3/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl

Motiv vraždy v zámecké kapli, kde zkouší soubor provozující starou hudbu, je na první pohled jasný. Krádež uměleckých památek. Jen je během vyšetřování stále méně jasné, jestli uškrcený šéf kurzu byl opravdu jen obětí, nebo naopak součástí sítě obchodníků s uměním. A je třeba hledat pachatele jen mezi účastníky kurzu, nebo přišel vrah tu noc zvenčí? Český kriminální seriál z prostředí Prahy…(TV Nova)