Kukačky 2 – 13.díl

4/5 - (11 {hlasů})

Kukacky 2

 

Blíží se soud, který má vyhodnotit, jak rodiny výměnu dětí zvládají a rozhodnout o dalším osudu Tomáše a Jakuba. Karel (D. Novotný) chce nakonec bojovat o oba kluky. Vladimírův útok na Davida považuje za zradu druhé rodiny, je tím výrazně ovlivněn. Navíc je rozcitlivělý z odjezdu Davida (M. Isteník) do vězení. Olga (S. Remundová) a Tereza (M. Dancingerová) si přejí zachovat stávající stav. Také Martin (M. Adamczyk) prohlásí, že chce obě děti. Chce rozvíjet Tomášův talent a Tomáš už je přijatý na sportovní školu v Praze. To je šok pro všechny, včetně Terezy.

Loading

Kukačky 2 – 12.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Kukacky 2

 

David (M. Isteník) je odsouzen. Tereza (M. Dancingerová) jej vyhledá a popřeje mu, aby to ve vězení zvládl. David to vnímá jako první krok k odpuštění. Snaží se před nástupem do vězení uspořádat věci, jak nejlépe umí. Jeho snahy ale narážejí. Marcela (D. Barešová) se potýká s poporodními depresemi. Jakub napsal dopis Veronice z OSPODu a ta přijíždí na poslední návštěvu před soudem, který rozhodne o tom, jaký bude další osud dětí a tím i uspořádání rodin…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 11.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Kukacky 2

 

Karel (D. Novotný) si dělá výčitky, že jeho bratr může do vězení kvůli němu. Trápí ho i to, že Tomáš stále trucuje. Probíhá soud. Olga (S. Remundová) s Karlem se Davida (M. Isteník) zastávají. Martin (M. Adamczyk) je však nekompromisní a trvá na Davidově vině. Tereza (M. Dancingerová) je k Davidovi překvapivě smířlivá a Karel a Olga jí jsou vděční. V závěru soudu však dojde ke zvratu, který nečekal nikdo z nich. Jak dopadne David? A jak rozhodnutí soudu ovlivní už tak dost složité soužití obou rodin?…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 10.díl

Přidej hodnocení

Kukacky 2

 

Karel (D. Novotný) požádal Davida (M. Isteník), aby se odstěhoval. Tereza (M. Dancingerová) je mu za to vděčná. Karel je ale nešťastný, bere to jako zradu na bratrovi. Jeho náladu odnáší rodina, a hlavně Tomáš, který to bere jako nespravedlnost a začíná dělat naschvály. Vygraduje to až k tomu, že se Tomáš sebere a jde bydlet k Tereze. Jak se s tím vypořádá Jakub, který změny v zajetém řádu nemá rád? A jak se k tomu postaví obě rodiny?…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 9.díl

Přidej hodnocení

Kukacky 2

Jakubovy školní konflikty se stupňují. Tentokrát Jakub dokonce v záchvatu vzteku způsobí úraz a incident má dohru i na třídní schůzce. Tereza (M. Dancingerová) a Martin (M. Adamczyk) jsou už vyčerpaní a bezmocní. Tereza je zklamaná z Olgy (S. Remundová), která stále tají, proč ji opustila matka. I Karel (D. Novotný) na Olgu naléhá, aby tajemství Tereze svěřila a vylepšila se tím atmosféra. Libor (J. Štrébl) opět tlačí na to, aby se Tereza s Martinem přestěhovali zpět do Prahy. A Holcovi, ať se přizpůsobí a přestěhují se také. Znovu přichází Veronika z OSPODu a označí jediného stresora, který bude vždy konflikty v rodinách vyvolávat…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 8.díl

Přidej hodnocení

Kukacky 2

Tomáš dostane neštovice a Olga (S. Remundová) má strach, aby je nechytla těhotná Marcela (D. Barešová). Rozhodne se tedy vzít syna na chatu. Jakub si vymíní, že na chatu pojede s maminkou Terezou (M. Dancingerová) také. Tereza na chatě najde staré fotografie, kde je Olga s rodinou a Alena, její matka. Znovu se ptá Olgy, co to má znamenat, co všechno ví a proč od ní matka odešla. Olga ale sama nic říct nechce. Tereza se tedy odváží pozvat matku na chatu. Dozví se konečně pravdu?…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 7.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Kukacky 2

Tomáš, přes Karlovu (D. Novotný) nelibost, jede s Martinem (M. Adamczyk) znovu do Prahy a Libor (J. Štrébl) tlačí na to, aby se vnuk do sportovní školy přihlásil. Na fotbal je nadaný a Praha mu nabízí spoustu šancí. Soud by navíc mohl ocenit, že se Martin stará a Tomášovi péče prospívá. Tereza (M. Dancingerová) píše matce Aleně dopis. Ta se nečekaně objeví u Rudolfa (L. Veselý) a společně s ním jdou Terezu navštívit. Jak dlouho očekávané setkání dopadne?…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 6.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Kukacky 2

Holcovi i Kadlecovi dostanou dopisy s oznámením, že je navštíví sociální pracovnice. Ta na základě posouzení fungování rodin vypracuje posudek o psychickém stavu „obětí výměny“. Davidův (M. Isteník) soud se blíží. Tereza (M. Dancingerová) se znovu všech, včetně Olgy (S. Remundová), ptá na matku. Jak to bylo? Proč ji opustila? Všichni odpovídají vyhýbavě. Olga cítí, že atmosféra začíná být neúnosná. Do rodin dorazí sociální pracovnice Veronika, Tomáš situaci bravurně zvládne, ale Jakub „ideální soužití velké rodiny“ shazuje. Drama rodin pokračuje…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 5.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Kukacky 2

Martin (M. Adamczyk) bere Tomáše na fotbalový trénink do Prahy a Libor (J. Štrébl) rovnou donese pro svého vnuka přihlášku do pražské fotbalové školy. To přináší jen větší napětí. Jakub tráví den s Karlem (D. Novotný) v práci – u vlaků, a málem dojde k tragické nehodě. Hádky mezi Martinem a Karlem gradují. Tereza (M. Dancingerová) se chce vyhnout nervózní atmosféře, popadne oba kluky do auta a odjede s nimi. Jenže havaruje, Jakub z auta uteče a najdou ho až pod jedoucím vlakem. Napětí je už nezvladatelné…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 4.díl

Přidej hodnocení

Kukacky 2

Karel (D. Novotný) je rád, že to rodinám dohromady funguje, ale Olze (S. Remundová) přijde další dopis od Aleny, Tereziny matky. Olga se trápí tím, že korespondenci musí před Terezou (M. Dancingerová) tajit. Karel tuší, že z této věci může být velký problém, ale Olga je neoblomná. Slíbila, že věc zůstane jen mezi ní a Alenou a svůj slib dodrží… Jakub s Tomášem se chystají na koupaliště na oslavu narozenin spolužačky Věrky Beranové. Nedopadne to dobře. Věrka kluky provokuje, že jsou vyměnění, a ti se jí za to pomstí. Drobná nepříjemnost přeroste v konflikt, který jasně signalizuje, že problémy vzájemného soužití nejsou zdaleka jediným nebezpečím, které na obě rodiny na malém městě čeká…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

Kukacky 2

Martin (M. Adamczyk) s Rudolfem (L. Veselý) stěhují nábytek do Davidova (M. Isteník) domu. Při té příležitosti Martin Karlovi (D. Novotný) řekne, že chce dům koupit, aby se tu s Terezou (M. Dancingerová) necítili jako na návštěvě. S něčím takovým Karel ale rozhodně nesouhlasí. Dům patřil vždycky Holcům a tak to taky zůstane. David je ale rozhodně proti, chce stůj co stůj přispět k odčinění své viny. Karel ale odmítá, že by se David vážně provinil, jednal přece z dobré vůle, byl to jen zkrat s nešťastnými důsledky. Za všech okolností stojí na straně svého bratra, jako jediný ale netuší, jak vážné je ve skutečnosti vznesené obvinění a co Davidovi reálně hrozí…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Kukačky 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

Kukacky 2

Tereza (M. Dancingerová) odmítá přijmout Davidovu (M. Isteník) nabídku bydlet s rodinou v jeho domě. Martin (M. Adamczyk) ale váhá. Pro kluky by to bylo to nejlepší a mít je oba nablízku si přece vždycky přáli. Tereza dostane poprvé v životě dopis od matky Aleny, která ji opustila krátce po porodu a veškerou výchovu nechala na jejím otci Rudolfovi (L. Veselý). Matka se dozvěděla o výměně a prosí Terezu, aby měla obě děti stejně ráda. Jakub má před školou záchvat a nejlépe si s ním poradí Tomáš.

Loading

Kukačky 2 – 1.díl

Přidej hodnocení

Kukacky 2

Davida (M. Isteník) za výměnu dětí vyšetřuje policie. Musí opustit místo ředitele. Naopak Tereza (M. Dancingerová) bude na škole učit. Atmosféra v obou rodinách je napjatá. Zdá se, že Tereza s Martinem (M. Adamczyk) nedokážou Davidovi jeho čin odpustit. Karel (D. Novotný) s Olgou (S. Remundová) za Davidem stojí, ale Karla trápí, že se David u soudu nechce bránit. Navíc Bára má Davidovi za zlé, že nedodrží slib, který dal Markovi. Měl se jej ujmout po dobu dlouhé nemoci Markova otce. Střídání dětí o víkendech nefunguje, jak si obě rodiny představovaly. David navrhne překvapivé řešení…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading